Drukarnia online. Co możemy wydrukować w drukarni?

Drukarnia online. Co możemy wydrukować w drukarni?

Druk reklamowy obejmuje wszystko, co dzieje się dzisiaj na papierze i tekturze, od drukowania biznesowego po materiały POS . Materiały nazywane ogólnie drukiem reklamowym to: wizytówki, koperty, papier firmowy, teczki, ulotki, broszury, katalogi, kalendarze, które może wykonać dowolna drukarnia online.

Zalety drukowania reklam offestowo

Druk offsetowy pozwala uzyskać wyjątkowo wysoką jakość obrazu. W przyszłości, w razie potrzeby, możesz wykonać dodatkowe operacje po wydrukowaniu, które obejmują wytłaczanie,  tłoczenie, cięcie, laminowanie.

Zobacz: Top5 produktów, które drukują studenci >>>

Druk offsetowy jest znacznie bardziej opłacalny niż jakikolwiek inny, z nakładami ponad 500 kopii arkuszy A4. Druk offsetowy charakteryzuje się wysoką wydajnością, która pozwala drukować duże nakłady w najkrótszym możliwym czasie.

Katalog reklamowy

Zazwyczaj katalog reklamowy to kolorowa publikacja drukowana na wysokiej jakości papierze, zszywana lub oprawiania. Zazwyczaj format katalogu to A4. Katalogi zawierają szczegółowe informacje zarówno o samej firmie (artykuł wprowadzający na początku publikacji), jak i dane o oferowanych towarach – zdjęcia, główne cechy. Często katalogi wydawane są dość obszernie, ponieważ ich zadaniem jest podanie najbardziej szczegółowego opisu każdej kategorii towarów.

Broszura

Kolejnym rodzajem druku reklamowego jest broszura. Z wyglądu broszura przypomina pocztówkę – jest to mała składana edycja, wyposażona w żywy obraz reklamowanego produktu. Najczęściej pojedynczy produkt lub konkretna oferta jest pokazywana w broszurze w następujący sposób. Jej podstawą jest żywy obraz, treść tekstowa jest zminimalizowana. Ten rodzaj druku jest idealny do wysyłania w formie „direct mail” – kompaktowe i stylowe broszury można łatwo umieścić w kopercie.

Plakat

Wielkoformatowy nośnik reklamowy (A3 lub więcej) zawierający łatwe do zapamiętania, zwięzłe hasła i duże, kolorowe obrazy. Zwykle stosuje się drukowanie jednostronne, czasem plakaty wydawane są w formie kalendarzy ściennych. Ten rodzaj druku reklamowego jest niezbędny przy projektowaniu hal wystawowych, stoisk sprzedażowych i demonstracyjnych, różnych przestrzeni reklamowych. Istnieje również rodzaj plakatu, takiego jak plakat reklamowy – jest wykonany zgodnie z tą samą zasadą, ale w mniejszym formacie.

Ulotki

Najskuteczniejszym sposobem informowania Cię o nowej promocji lub uzupełniania asortymentu jest ulotka – uniwersalny nośnik reklamowy podczas promocji. Ulotki wydawane są w dużych ilościach i są w rzeczywistości uproszczoną wersją broszury. Ulotki zawierają również krótki opis produktu i jasny duży obraz.

Previous Płynność finansowa – po pierwsze profilaktyka
Next Sposób na jesień

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

2018 rok może przynieść lekki wzrost cen nowych mieszkań

Ceny mieszkań z rynku pierwotnego w dużych miastach mogą nieznacznie wzrosnąć w 2018 roku głównie za sprawą rosnących cen gruntów – prognozują analitycy Urban.one. Deweloperom coraz trudniej znaleźć atrakcyjne lokalizacje pod budowę, a

Wiadomości 0 Comments

Frank najtańszy od trzech lat

Szwajcarska waluta jest najtańsza od trzech lat. Stosunkowo niski kurs franka do złotego może zachęcać osoby mające kredyty mieszkaniowe w tej walucie do przewalutowania ich na rodzimą walutę i zdjęcie sobie z barków

Wiadomości 0 Comments

Kupino.pl – sprytny sposób na oszczędzanie!

Nie lubisz przepłacać? Chcesz kupować pełnowartościowe produkty w obniżonych cenach? Jeśli tak, to znaczy, że serwis Kupino.pl powstał z myślą o twoich potrzebach! Mówi się, że towar jest warty tyle,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post