EAGLE podsumowuje rok 2017

EAGLE podsumowuje rok 2017

Początek nowego roku to czas podsumowań ubiegłych dwunastu miesięcy i planów na przyszłość. Dla firmy POWER – TECH był to okres wytężonej pracy i wzmożonej aktywności, jak również dynamicznego rozwoju rynków – zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Co jeszcze ciekawego działo się w minionym roku w naszej firmie?

Szkolenie Dealers Meeting 2017

Styczeń rozpoczęliśmy od specjalnego wydarzenia – Szkolenia Dealerów 2017. Spotkanie zostało zorganizowane w celu doskonalenia techniki sprzedażowej, omówienia nowości jakie pojawiły się w ofercie EAGLE z zakresu automatyzacji oraz oprogramowania.

Sukces handlowy firmy zależy od bardzo wielu czynników. Jednym z czynników kluczowych jest sprawnie działający system sprzedaży. Jednakże aby działał on sprawnie niezbędne jest wypracowanie strategii pozyskiwania klienta, planowania aktywności sprzedawców, profesjonalnych umiejętności handlowych oraz dobrej organizacji osób zajmujących się sprzedażą.

Na szkoleniu odbyły się prezentacje sprzedażowe, technologiczne oraz marketingowe.

Wyjazd na targi do Danii

W dniach 28 Lutego – 3 Marca w Danii odbyły się targi przemysłowe VTM 2017, podczas których firma Power-Tech zaprezentowała wycinarkę laserową o mocy 12 000 Watt.

Po raz pierwszy w tym kraju zaprezentowaliśmy wycinarkę laserową iNspire o rekordowej mocy. Na stoisku towarzyszył nam niecodzienny gość – orzeł morski, który czuwał nad pokazami cięcia.

Dla naszej firmy były to bardzo udane targi przemysłowe, dzięki którym otworzyliśmy się na nowy rynek w Skandynawii i zaprezentowaliśmy tam nasze maszyny.

Targi STOM Laser 2017 i Złoty Medal

Jak co roku wczesną wiosną wzięliśmy udział w targach STOM – Laser 2017 w Kielcach.

Cykl imprez organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jedną z najważniejszych imprez cyklu są Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL. Setki stoisk, tysiące odwiedzających, to była szansa na udaną promocję.

Podczas imprezy uhonorowano nas medalem za wspomnianą wycinarkę laserową z głowicą tnącą EAGLE eVa oraz specjalistycznym oprogramowaniem do cięcia CatLine.

Targi MSV Brno 2017

We wrześniu po raz pierwszy w historii braliśmy udział w targach MSV 2017, które odbyły się w Czechach.

Jedna z ciekawszych, większych imprez branżowych tego typu w Europie. Byliśmy częścią tej imprezy po raz pierwszy prezentują naszą najbardziej zaawansowaną technologicznie maszynę EAGLE iNspire 1530 o mocy 12 000 Watt.

Targi BlechEXPO 2017

Ostatnią imprezą w ubiegłym roku były dla nas targi branżowe w Niemczech, na których byliśmy po raz pierwszy w naszej historii.

Niezmiernie nam miło, że po raz pierwszy na tej imprezie mieliśmy okazję zaprezentować nasze rozwiązania specjalistom z branży obróbki stali. Rosnące rokrocznie zainteresowanie innowacyjnymi wycinarkami EAGLE oraz liczne rozmowy z naszymi klientami pozwalają nam ciągle się rozwijać.

Na targach Blechexpo zaprezentowaliśmy następujące produkty: wycinarkę laserową iNspire 1530 F 12.0, oprogramowanie CatLine oraz oprogramowanie Drop & Cut

Premiera sytemu Loading Unit

Podczas targów przemysłowych w Poznaniu zadebiutował nasz najnowszy system do automatyzacji produkcji – Loading Unit.

Jest to automatyczny system załadowczy, zbudowany z obrotowego ramienia wyposażonego w oddzielnie sterowane przyssawki ciśnieniowe. Loading Unit sterowany za pomocą panelu operatorskiego umieszcza arkusze blachy na stole wymiennym wycinarki. Wystarczy jedno kliknięcie, aby blacha została załadowana automatycznie.

W ubiegłym roku nagraliśmy również dwa interesujące filmy na temat naszych pracowników w ramachserii ”My EAGLE” na YouTube oraz Facebooku.

To był dla nas bardzo dobry rok wytężonej pracy i sukcesów.

Za wsparcie kontrahentów i partnerów biznesowych serdecznie dziękujemy!

Previous Zapowiada się kolejny dobry rok dla branży hotelarskiej
Next Inwestycje firm w wykorzystanie surowców wtórnych przynoszą oszczędności i chronią środowisko

Może to Ci się spodoba

Kiedy faktoring się opłaca?

Utrata płynności finansowej to duże obciążenie dla każdej firmy. Aby się przed nią uchronić, warto skorzystać z usług instytucji zajmujących się faktoringiem. Jest to dobre rozwiązanie szczególnie dla tych przedsiębiorstw,

Tylko 7 proc. największych spółek w Polsce angażuje się w sponsoring piłki nożnej

Piłka nożna to już nie tylko sport, lecz przede wszystkim biznes. Mecze przyciągają na trybuny dziesiątki tysięcy widzów i sponsorów, którzy często inwestują duże pieniądze. W Polsce sponsoring piłki nożnej dopiero się

Polska firma rozpoczyna współpracę z amerykańskim gigantem z branży IT

Oktawave, polska chmura obliczeniowa, przystąpiła do programu certyfikowanych dostawców chmury i usług Red Hat. Red Hat to lider rozwiązań open source, z których korzysta większość globalnych korporacji. Współpraca obu firm zapewni klientom

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post