Jak nowoczesne kobiety umawiają się do kosmetyczki?

Jak nowoczesne kobiety umawiają się do kosmetyczki?

W dzisiejszych czasach prawie każdy z nas żyje w biegu. Brakuje nam czasu na codzienne sprawy, a co dopiero na przyjemności. Każda kobieta jednak raz na jakiś czas chce zrobić coś tylko dla siebie. Taką rzeczą może być wizyta u kosmetyczki czy fryzjera.

Szybkie i łatwe rozwiązania

Takie zapracowane kobiety cenią sobie proste rozwiązania, które ułatwiają życie. Jednym z takich jest rezerwacja wizyt za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu nie muszą wykonywać mnóstwa telefonów, próbując wpasować się w jakiś wolny termin. „W naszym serwisie posiadamy dużą bazę salonów, do których można umówić się online. Pokazane są wszystkie wolne godziny, na które można się zapisać. Jest to jednak wstępna rezerwacja. Jeśli okaże się, że termin jest zajęty salon sam kontaktuje się z klientką i umawia z nią inny, dogodny dla niej” – mówi Przemysław Jurek, współwłaściciel serwisu LadyTime.pl.

Jakie są zalety rezerwacji online?

Zanim wybierzemy salon, do którego umówimy się na wizytę, na początek przeglądamy Internet w celu przejrzenia cen, usług, opinii innych klientów. Wiele osób, gdy zobaczy, że na naszej stronie jest możliwość umówienia się na zabieg online, wybierze tą opcję. Jest ona szybka, wygodna i nic nie kosztuje. Poza tym, możemy dokonać takiej rezerwacji o dowolnej porze – w środku nocy czy wczesnym rankiem. Zabiegane kobiety zazwyczaj czas na takie rzeczy znajdują dopiero późnym wieczorem, gdy salony już nie pracują i nie są odbierane w nich telefony. Dzięki takiej opcji nie stracimy więc klientów. Wielu z nich zrezygnuje w wizyty u nas, gdy kilka razy nie odbierzemy telefonu.

Jeśli prowadzisz salon piękności, fryzjerski, kosmetyczny czy SPA, koniecznie zastanów się nad tym czy nie warto wprowadzić takiej opcji do swojego biznesu. Ma ona same zalety. Sprawi, że nie stracimy ważnych dla nas klientów. To duże udogodnienie, z którego chętnie skorzystają, a jeśli będą zadowoleni z zabiegu, z pewnością umówią się online jeszcze raz!

Jeśli poszukujesz informacji w zakresie finansowania przedsiębiorstw lub obniżenia kosztów prowadzonej działalności gospodarczej to napisz. Postaramy się skutecznie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie.* Wymagane

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Previous Obligacje korporacyjne - Śmieciowe, czy wysokodochodowe?
Next Nie lubię poniedziałku – jak przełamać syndrom pierwszego dnia tygodnia

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Frank rośnie. Tak drogo w lutym jeszcze nie było

Greckie negocjacje i amerykańska broń dla Ukrainy – to tylko niektóre powody, dla których złoty słabnie. Ale nie martwmy się. Koniec tygodnia zapowiada się spokojniej. Najprawdopodobniej frank znów spadnie poniżej

Wiadomości 0 Comments

Work-life balance a psychologia: Jak brak równowagi wpływa na efektywność pracy?

Coraz częściej mówi się o konieczności porzucenia dominującej od wielu lat mentalności „wyścigu szczurów”, polegającej na nieustannej pracy. Nowym modelem ma być bardziej zrównoważone podejście, tzw. work-life balance. W dzisiejszych

Wiadomości 0 Comments

Zwiększy się rola autoprezentacji spółek giełdowych

Polska awansuje w zestawieniach gospodarek z grupy rynków wschodzących do rozwiniętych. Dla spółek giełdowych oznacza to wyzwania związane z komunikacją, raportowaniem i autoprezentacją. Profesjonalizacja działań związanych z relacjami inwestorskimi ułatwi spółkom korzystanie z możliwości rynków globalnych.

2 komentarze

  1. basia
    Styczeń 05, 18:26 Reply
    A ja jako nowoczesna kosmetyczka mogę spokojnie zrobić sobie mini spa w domu. Przynajmniej będzie taniej.
  2. milena
    Luty 05, 14:50 Reply
    Szkoda tylko, że w moim mieście nie można umawiać się do kosmetyczki online. To by było ułatwienie.

Zostaw odpowiedź