Kantor internetowy, wymiana walut online

Kantor internetowy, wymiana walut online

Wymiana walut jest na tę chwilę popularną czynnością. Wiele osób pracujących czy uczących się za granicą korzysta z kantorów internetowych na bieżąco, w miarę potrzeb. Również osoby wybierające się na zagraniczne wakacje czy też kredytobiorcy mają stałe powiązania z kantorami.

E-kantor dla biznesu

Biznes idzie do przodu a z nim kantory. Kantory, zwłaszcza te internetowe, wspierają działania firm i biznesmenów. Na stronie internetowej www.ekantor.pl można założyć konto i nawiązać współpracę. Istnieje nawet możliwość przydzielenia indywidualnego opiekuna dla danego klienta.

Eksperci w zasięgu ręki

Decydując się na wymianę waluty na w/w stronie mamy możliwość wymiany walut. Możemy również nawiązać współpracę ze specjalistami z dziedziny rynków walutowych. Dzisiaj nie wystarczy bowiem tylko wymieniać pieniądze. Muszą one na siebie ciągle pracować i być pod stałym nadzorem. Stąd też możliwość korzystania z usług ludzi mających wiedzę na temat rynków finansowych i walutowych na całym świecie.

Trzymając rękę na pulsie

Eksperci z Ekantor.pl zawsze trzymają rękę na pulsie. Każdego dnia przeliczają i śledzą trendy rynkowe. Zbierają najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Dzięki temu tworzą wiarygodne komentarze walutowe oraz newsy. Zapewniają w ten sposób bezpieczeństwo powierzanym im transakcją.

O walucie wiemy wszystko

Eksperci pracujący w e-kantorach to ludzie, którzy o walucie wiedzą dosłownie wszystko. Monitorują i raportują to co dzieje się na rynku. Ich prognozy należą do jednych z najbardziej trafnych o czym można się przekonać zapoznając się z nimi. Łącząc swoją wiedzę, tworzą zespół ludzi, który zna się na swojej pracy i zapewnia poczucie bezpieczeństwa klientom indywidualnym i biznesowym.

Bezpieczne pieniądze

Lubimy mieć poczucie bezpieczeństwa dokonując każdej transakcji. I to właśnie daje nam ekantor.pl. Mając świadomość, że pracują w nim najlepsi specjaliści z zakresu rynków finansowych i walutowych czujemy się bezpieczni. Wiemy, że nasze pieniądze przechodzą z konta na konto bezpiecznymi połączeniami.

Pewność transakcji

Korzystając z kantorów stacjonarnych zawsze istnieje jakaś obawa. Człowiek zastanawia się czy:

 • pieniądze będą dobrze przeliczone,
 • waluta zostanie wydana w odpowiednich nominałach,
 • będzie na pewno bezpieczny przenosząc dużą sumę pieniędzy,
 • otrzymane pieniądze na pewno nie są fałszywe.

Ponadto decydując się na transakcję online mamy pewność, że wszystko odbędzie się szybko i sprawnie, a my nie stracimy swojego cennego czasu.

Jeśli poszukujesz informacji w zakresie finansowania przedsiębiorstw lub obniżenia kosztów prowadzonej działalności gospodarczej to napisz. Postaramy się skutecznie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie.* Wymagane

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Previous W przyszłym roku będą obowiązywać nowe przepisy Kodeksu pracy. Ograniczenia w umowach na czas określony
Next Inwestuj w ziemie dla siebie i swojej rodziny

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 3 komentarze

Czym są fundusze inwestycyjne?

Fundusz inwestycyjny polega na wspólnym gromadzeniu określnych środków, które mają być wykorzystane do zakupu wybranej inwestycji. Ich atutem jest elastyczność, niewielki minimalny wkład własny a także brak ograniczeń dla osób

Wiadomości 0 Comments

Media społecznościowe walczą ze spamem, obraźliwymi komentarzami i treściami słabej jakości

Facebook wprowadził nowe narzędzia do walki z fake newsami i treściami niskiej jakości, spamującymi innych użytkowników. Ochronę przed spamem wdrożył także Instagram. Dodatkowo w tym serwisie odpowiednie filtry będą usuwać obraźliwe treści pod

Wiadomości 0 Comments

Koniec z papierową korespondencją z banków

Zgodnie z prawem istotne informacje z banków muszą być przekazywane klientom na trwałym nośniku. Stosowane do tej pory papier lub płytę CD może już wkrótce zastąpić technologia blockchain, dobrze znana do tej

14 komentarzy

 1. Michał
  Sierpień 12, 18:44 Reply
  Jak korzystam z innego kantoru internetowego, ale również widzę same plusy. Nie ma to jak zlecić wymianę, a po krótkim czasie cieszyć się pieniędzmi na koncie. Strasznie duża oszczędność czasu, a także wygoda.
 2. Małgorzata
  Sierpień 12, 19:14 Reply
  Od kilku lat wymieniam waluty online, ale pierwszy raz słyszę o ekantor.pl. Ma ktoś może nieco więcej informacji? Nie chcę testować bez żadnej opinii, a też strona nie wygląda źle.
 3. greta
  Sierpień 13, 09:19 Reply
  i pewnie nie znajdziesz nic o ekantorze, bo to nie nazwa, tylko tak się mówi na te kantory internetowe - ekantory; ja ostatnio to się dowiedziałam, że to Polacy wynaleźli, ale nie pamiętam jak się nazywali. ja też korzystam z takich kantorów i sobie chwalę; raty niższe i ulga większa. a korzystam z ergokantor.pl. nie chciało mi się zakładać już gdzie indziej.
  • Małgorzata
   Sierpień 14, 21:47 Reply
   Co ty piszesz, przecież w artykule podany jest nawet link. Można założyć konto, są podane kursy - nie wmawiaj mi, że jest inaczej :) Sama korzystam z cinkciarza i kantorii, jednak postanowiłam przetestować https://ekantor.pl/
 4. Marika85
  Sierpień 13, 11:09 Reply
  Razz wymienialam u nich euro, i bylo spox, szybko mialam kase na koncie nie wiedzialam jednej rzeczy co wpeisac to maja takiego chata na stronie i tam mi babeczka wszystko tlumaczyla i moj ukochany Pepe u nich wymienia <3
 5. Marika85
  Sierpień 13, 11:29 Reply
  greta jest taki kantor co sie nazywa ekantor.pl wiem bo w nim wymienialam sprawdz sibie polecam
 6. Tomek
  Sierpień 16, 13:27 Reply
  Widzę, że skoro zainteresowanie kantorami internetowymi jest tak duże, to niedługo nie będą istnieć te stacjonarne :)
 7. Jlk
  Sierpień 17, 17:57 Reply
  Tomek, sądzę, że mimo wszystko zostanie garstka wiernych osób, które preferują kantory stacjonarne. Ja na pewno nie zaliczam się do tego grona, lubię wygodę i używam tych internetowych.
 8. Misiekk
  Sierpień 20, 16:14 Reply
  Ja całkowicie przesiadłem się na kantory internetowe, wiadomo, wygoda, lepsze warunki czy też lepsze kursy walut. Nie mam jednego stałego kantoru, ciągle testuje nowe, może ktoś poleci jakiś zaufany?
 9. luki
  Grudzień 19, 14:50 Reply
  Warto wymieniać waluty online, bo nie dość, że kurs jest korzystniejszy to jeszcze dodatkowo nie musimy wychodzić z domu.
 10. mania
  Styczeń 16, 12:41 Reply
  Kantor internetowy to jest to. Przede wszystkim wygoda, co cenią sobie wszyscy polacy.
 11. asicca
  Styczeń 29, 15:44 Reply
  Dobrze, że ktoś wymyślił coś takiego, jak wymiana walut online Kurs jest lepszy, a chyba wszystkim na tym zależy.
 12. papeż
  Luty 04, 15:37 Reply
  Kantor to świetna alternatywa, dla kantorów stacjonarnych, bo tak się składa, że wszystko możemy załatwić przez internet.
 13. Frankowicz30
  Sierpień 30, 11:57 Reply
  ja korzystam z kantorekspert.pl obecnie mają najlepsze kursy sieci

Zostaw odpowiedź