Poliuretanowe warstwy ochronne w motoryzacji

Poliuretanowe warstwy ochronne w motoryzacji

Motoryzacja:

Poliuretanowe warstwy ochronne w trakcie ich aplikowania łączą się z powierzchnią ładunkową pojazdu (zobacz: izosolux.pl). Warstwa jest nanoszona pod ciśnieniem dzięki temu każde miejsce jest tam bardzo dobrze, szczelnie pokryte. Szczelność powłoki będzie zapewniać ochronę przed wilgocią i powietrzem a dalej również przed korozją. Niewielka grubość powłoki ochronnej umożliwi pełne oraz wygodne wykorzystywanie przestrzeni ładunkowej.

W czasie jazdy powłoka będzie sprężysta i dzięki przyleganiu do stalowego podłoża tłumi drgania oraz będzie niwelować tarcie między poszczególnymi elementami samochodu wywołanymi drganiami pracy silnika oraz nierównościami na drodze. Przekłada się to na zmniejszenie szumu słyszanego przez podróżujących. Dzięki porowatości zmniejsza się ryzyko przesuwania towaru w przestrzeni ładunkowej.

Polimoczniki maja wysoką elastyczność i dzięki swoim właściwościom mechanicznym mają także wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne dzięki charakterystycznej strukturze wewnętrznej warstwa ochronna odporna będzie na uderzenia, wstrząsy, otarcia. Przygotowanie przestrzeni ładunkowej samochodu dostawczego albo Pick-up przed aplikacją warstwy ochronnej to około 3,5 godziny pracy. Warstwa aplikacji schnie maksymalnie kilkanaście sekund w zależności od technologii. Po takim czasie samochód może być przygotowany do przekazania klientowi. Maksymalne właściwości mechaniczne ma po około 24 godzinach, gdy będzie umacniać się wewnętrzna mikrostruktura.

Standardowa usługa będzie obejmować pokrycie podłogi, ścian bocznych do nadkoli w pojazdach dostawczych albo w całości powierzchni ładunkowej, gdy chodzi o auta typu Pick-Up. Standardowy kolorem dla ochronnej warstwy na autach będzie czarny. Na specjalne życzenia klienta przygotować można inny kolor dostępny w palecie danej technologii.

Testy jakie zostały przeprowadzone pokazują, że powłoki odporne są na liczne czynniki chemiczne, dlatego nie trzeba się obawiać, że dojdzie do ich zniszczenia. Wybór technologii powłok natryskowych to bardzo dobry wybór, jeśli chcemy postawić na bezpieczeństwo. Przyjazne dla środowiska, nie maja rozpuszczalników, szkodliwych dodatków organicznych, maja atest na kontakt z żywnością.

Przylegają bezpośrednio do powierzchni, formują się dookoła każdego konturu i powodują idealną izolację niezależnie od tego jakie warunki się pojawią. Odporne na większość powszechnie stosowanych detergentów i związków chemicznych.

Powłoki ochronne nadaja się do zabezpieczenia samochodów OFF-Road. Malowanie zderzaków nieodporną na uderzenia i otarcia farbą proszkową czy mało odpornymi powłokami z markerów to przeszłość. Obecnie produkty pozwolą na zabezpieczenie karoserii całego auta albo niektórych jego elementów, pozwalają na uzyskanie nowego wyglądu i koloru dla samochodu. Standardem są zabezpieczone zderzaki, poszerzenia błotników i ram. W przypadku aut off road przede wszystkim zabezpiecza się zderzaki, błotniki. Gwarancja trwałości jest tutaj ważna, auto przeżyje nawet 25 lat bez większych problemów.

Previous Jakie miniaturowe kosmetyki najlepiej jest zabrać ze sobą w podróż
Next Na czym polega limit kredytowy?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Jak wybrać dobrego developera

Z pewnością każdy widział kiedyś jakiś reportaż lub czytał w gazetach na temat nieuczciwych developerów, którzy wzięli zaliczki i znikali w niewyjaśnionych okolicznościach, a ludzie tracili oszczędności całego swojego życia.

Wiadomości 0 Comments

Jakie materiały biurowe wybrać?

W dzisiejszych czasach coraz mniej dokumentów wypełniamy ręcznie, a coraz więcej pracy wykonujemy na komputerze. Każdego dnia korzystamy jednak z długopisów, zakreślaczy, teczek, segregatorów. Dodatkowo, aby wszystkie nasze przybory mogły

Wiadomości 0 Comments

Delegowanie pracowników może przestać być opłacalne dla polskich pracodawców

Zmiany w przepisach o delegowaniu pracowników proponowane przez Komisję Europejską, choć z założenia mają poprawić warunki pracy takich osób, w praktyce mogą sprawić, że ich miejsca pracy będą zagrożone. Wysyłanie pracowników za granicę stanie się

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź