Poliuretanowe warstwy ochronne w motoryzacji

Poliuretanowe warstwy ochronne w motoryzacji

Motoryzacja:

Poliuretanowe warstwy ochronne w trakcie ich aplikowania łączą się z powierzchnią ładunkową pojazdu (zobacz: izosolux.pl). Warstwa jest nanoszona pod ciśnieniem dzięki temu każde miejsce jest tam bardzo dobrze, szczelnie pokryte. Szczelność powłoki będzie zapewniać ochronę przed wilgocią i powietrzem a dalej również przed korozją. Niewielka grubość powłoki ochronnej umożliwi pełne oraz wygodne wykorzystywanie przestrzeni ładunkowej.

W czasie jazdy powłoka będzie sprężysta i dzięki przyleganiu do stalowego podłoża tłumi drgania oraz będzie niwelować tarcie między poszczególnymi elementami samochodu wywołanymi drganiami pracy silnika oraz nierównościami na drodze. Przekłada się to na zmniejszenie szumu słyszanego przez podróżujących. Dzięki porowatości zmniejsza się ryzyko przesuwania towaru w przestrzeni ładunkowej.

Polimoczniki maja wysoką elastyczność i dzięki swoim właściwościom mechanicznym mają także wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne dzięki charakterystycznej strukturze wewnętrznej warstwa ochronna odporna będzie na uderzenia, wstrząsy, otarcia. Przygotowanie przestrzeni ładunkowej samochodu dostawczego albo Pick-up przed aplikacją warstwy ochronnej to około 3,5 godziny pracy. Warstwa aplikacji schnie maksymalnie kilkanaście sekund w zależności od technologii. Po takim czasie samochód może być przygotowany do przekazania klientowi. Maksymalne właściwości mechaniczne ma po około 24 godzinach, gdy będzie umacniać się wewnętrzna mikrostruktura.

Standardowa usługa będzie obejmować pokrycie podłogi, ścian bocznych do nadkoli w pojazdach dostawczych albo w całości powierzchni ładunkowej, gdy chodzi o auta typu Pick-Up. Standardowy kolorem dla ochronnej warstwy na autach będzie czarny. Na specjalne życzenia klienta przygotować można inny kolor dostępny w palecie danej technologii.

Testy jakie zostały przeprowadzone pokazują, że powłoki odporne są na liczne czynniki chemiczne, dlatego nie trzeba się obawiać, że dojdzie do ich zniszczenia. Wybór technologii powłok natryskowych to bardzo dobry wybór, jeśli chcemy postawić na bezpieczeństwo. Przyjazne dla środowiska, nie maja rozpuszczalników, szkodliwych dodatków organicznych, maja atest na kontakt z żywnością.

Przylegają bezpośrednio do powierzchni, formują się dookoła każdego konturu i powodują idealną izolację niezależnie od tego jakie warunki się pojawią. Odporne na większość powszechnie stosowanych detergentów i związków chemicznych.

Powłoki ochronne nadaja się do zabezpieczenia samochodów OFF-Road. Malowanie zderzaków nieodporną na uderzenia i otarcia farbą proszkową czy mało odpornymi powłokami z markerów to przeszłość. Obecnie produkty pozwolą na zabezpieczenie karoserii całego auta albo niektórych jego elementów, pozwalają na uzyskanie nowego wyglądu i koloru dla samochodu. Standardem są zabezpieczone zderzaki, poszerzenia błotników i ram. W przypadku aut off road przede wszystkim zabezpiecza się zderzaki, błotniki. Gwarancja trwałości jest tutaj ważna, auto przeżyje nawet 25 lat bez większych problemów.

Previous Jakie miniaturowe kosmetyki najlepiej jest zabrać ze sobą w podróż
Next Na czym polega limit kredytowy?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Pośpiesz się, a dostaniesz dopłatę z MdM

2 stycznia ruszyło składanie wniosków o dopłaty z programu Mieszkanie dla Młodych. Już teraz, w zaledwie kilka dni dni, zarezerwowano aż 1/3 dostępnych środków. Nadal jednak do wzięcia jest prawie

Wiadomości 0 Comments

Rosnący handel między Azją a Europą gigantyczną szansą dla Polski i krajowej branży logistycznej

Polska może się stać rynkiem pośredniczącym w wymianie handlowej między Azją a Europą. Wszystko dzięki koncepcji jedwabnego szlaku 2.0, wdrażanej przez chińskie władze, który ma biec przez nasz kraj. Już dziś wymiana dynamicznie

Wiadomości 0 Comments

Krótkoterminowy wynajem mieszkań zyskuje na popularności

Wynajem krótkoterminowy jest bardziej opłacalny i pozwala właścicielowi mieszkania zarobić więcej niż w przypadku wynajmu na dłuższy czas. W zależności od lokalizacji i standardu mieszkania dobowa stawka za dwupokojowe mieszkanie waha się od

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post