Szkoła Biznesu – zaktualizuj swoją wiedzę i postaw na swój rozwój

Szkoła Biznesu – zaktualizuj swoją wiedzę i postaw na swój rozwój

Zarówno cyfrowa transformacja firm, jak i dynamiczny rozwój nowych technologii sprawia, że menedżerowie muszą nieustannie się kształcić. Studia biznesowe pozwalają uzupełnić wiedzę, a także rozwinąć praktyczne umiejętności.

Executive MBA w Szkole Biznesu

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej absolwentom studiów wyższych, którzy od min. 3 lat zajmują kierownicze stanowiska, proponuje studia podyplomowe Executive MBA. Warszawa nie jest jedynym miejscem, w którym słuchacze studiów mają możliwość rozwijać swoje umiejętności – czekają na nich również sesje wyjazdowe do Wielkiej Brytanii, Chin czy Indii.

Studia biznesowe w Warszawie, jakie organizuje Wyższa Szkoła Biznesu, pozwalają słuchaczom zgłębić tematykę nowych technologii. W czasie zajęć realizowane są rozmaite projekty biznesowe z zakresu innowacyjności. Menedżerowie otrzymują również narzędzia, dzięki którym potrafią sprostać wyzwaniom, jakie niesienie cyfrowa transformacja prowadzona w firmach.

Szkoła Biznesu – zajęcia z najlepszymi

Poszerzenie horyzontów, przygotowanie menedżerów od zarzadzania przedsiębiorstwem w zmieniających się warunkach i zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu m.in. marketingu – takie cele mają najbardziej prestiżowe podyplomowe studia MBA. Warszawa to siedziba Szkoły Biznesu PW, która współpracuje z wieloma wiodącymi ośrodkami kształcącymi menedżerów, np. Baltic Management  Institute. Dzięki temu organizowane zajęcia są praktyczne i gruntownie przygotowują kadrę menedżerską do zarządzania przedsiębiorstwem.

Szkoła Biznesu PW stawia na spersonalizowany tok nauczania oraz szereg dodatkowych korzyści dla słuchaczy. Mowa m.in. o cyklach spotkań z osobami ze świata biznesu (Friday@Five) czy możliwości uzyskania dodatkowego certyfikatu z zakresu marketingu (Brand Pro).

MBA studia w Szkole Biznesu – co potrafią absolwenci?

MBA w Warszawie to studia podyplomowe prowadzone w języku angielskim, które pozwalają menedżerom rozwinąć zarówno umiejętności twarde, jak i miękkie. Absolwenci MBA w Warszawie potrafią skutecznie rozwiązywać nawet złożone problemy. Nie jest im obce zagadnienie zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki umiejętności sprawnego analizowania sytuacji na rynku, potrafią też odpowiadać na jego aktualne potrzeby.

Previous Firmy coraz mocniej stawiają na ekologię
Next Platformy VoD i gry komputerowe coraz popularniejsze

Może to Ci się spodoba

Obieg dokumentacji w firmach będzie szybszy i tańszy

Firmy mogą zaoszczędzić co najmniej 60 proc. czasu na obsługę danego procesu po wprowadzeniu elektronicznych dokumentów. W ten sposób oszczędzają również koszty i usprawniają obsługę klienta. Wprowadzenie w pełni cyfrowego obiegu dokumentów

CRM w call center

Dziś chcemy się komunikować szybko, prosto i efektywnie i to w dodatku w każdej dziedzinie życia. Pod największa ,,presją” w tej kwestii stoją takie działy jak marketing, sprzedaż i wszystkie

T-Mobile chce dotrzeć do klientów pozbawionych dostępu do stacjonarnego łącza dobrej jakości

Z mapy Polski stopniowo znikają białe plamy, czyli miejsca bez dostępu do internetu. Spada liczba miejscowości, gdzie żaden operator nie zadeklarował dostępu do sieci stacjonarnych i radiowych. W rankingu dostępu do stacjonarnego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post