Szybciej, łatwiej ale czy zdrowo? 5 plusów zamawiania jedzenia online

Szybciej, łatwiej ale czy zdrowo? 5 plusów zamawiania jedzenia online

Coraz więcej osób zamawia jedzenie online. Osobom, które nie mają czasu na gotowanie w domu, daje to możliwość szybkiego zaspokojenia głodu, ale również zjedzenia zbilansowanego, pełnowartościowego posiłku.

Jak pokazuje raport przygotowany przez PizzaPortal.pl, rynek jedzenia zamawianego przez internet zwiększa się rocznie o ok. 100%. Jakie są najważniejsze plusy zamawiania jedzenia online?

1. Szybko

Zamawianie jedzenia online jest bardzo szybkie. Cały proces ogranicza się wyłącznie do kilku kliknięć – wystarczy wejść na stronę serwisu gastronomicznego, wybrać pozycję z menu i złożyć zamówienie. Proces ten można przyspieszyć przez korzystanie z aplikacji mobilnej.

Jedzenie online to świetna opcja dla osób zapracowanych. Wiąże się z dużą oszczędnością czasu, dzięki czemu np. po późnym powrocie do domu nie trzeba robić zakupów i szykować kolacji. Z tego rozwiązania często korzystają osoby, które przyjmują niespodziewanych gości.

2. Łatwo

Jedzenie online można zamówić znacznie łatwiej niż jedzenie na telefon. Nie trzeba znać adresów konkretnych lokali oferujących posiłki na dowóz. W serwisie lub w aplikacji mobilnej wystarczy wpisać aktualną lokalizację, by otrzymać dostęp do czynnych restauracji i barów. Cały proces zamówienia sprowadza się do kilku kliknięć, łącznie z dokonaniem płatności.

3. Zdrowo

Posiłek z dowozem kojarzy Ci się wyłącznie z fast foodem? Nic bardziej mylnego. Jedzenie online może być zdrowe. Obecnie możesz skorzystać z oferty zarówno pizzerii, restauracji polskich, włoskich, hiszpańskich, greckich, wegetariańskich, wegańskich. burgerowi, pierogarni, barów sushi, barów sałatkowych, itp. Tylko od Ciebie zależy, z jakiego menu skorzystasz. Jeśli zależy Ci na zdrowym i pożywnym jedzeniu, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

4. Bez konieczności wychodzenia z domu

Możliwość skorzystania z internetowego składania zamówień na jedzenie daje nieograniczony dostęp do smacznego jedzenia bez konieczności wychodzenia z domu. Nie musisz rezerwować stolika w zatłoczonej restauracji czy burgerowni, by skorzystać z oferty lokalu. Wystarczy kilka kliknięć, by złożyć zamówienie i cieszyć się smakiem dania w domowym zaciszu.

5. Bez konieczności posiadania gotówki

Ile razy zdarzyło się, że zamawiałeś jedzenie na telefon i nie miałeś przy sobie gotówki? Teraz nie będzie to przeszkodą, ponieważ złożenie zamówienia przez internet pozwala jednocześnie na dokonanie płatności online.

Previous Rośnie liczba oszustw w sektorze finansowym i ubezpieczeniach
Next Firmy pożyczkowe mogą całkowicie zniknąć z rynku

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 1Comments

Wiosenny poradnik kredytobiorcy

Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Osoby poszukujące własnych „czterech kątów” zwykle decydują się na inwestycję z pomocą kredytu hipotecznego. Chociaż pełen komplet dokumentów potrzebnych do zaciągnięcia

Wiadomości 0 Comments

Sztuczna inteligencja i roboty zmieniają sposób wykonywania pracy

Nawet 75 proc. zawodów, które będą wykonywane za 10 lat, jest dla nas jeszcze nieznanych. Sztuczna inteligencja, roboty i urządzenia cyfrowe zmieniają sposób wykonywania przez nas pracy. Docelowo roboty mogą zastąpić jedną piątą

Wiadomości 1Comments

Media społecznościowe ułatwiają poszukiwanie mieszkania

Od 1 stycznia do 20 kwietnia użytkownicy mediów społecznościowych ponad 11 tysięcy razy publicznie poruszyli temat nieruchomości. Najczęściej przy pomocy znajomych szukają nieruchomości na sprzedaż lub wynajem, z czego zdecydowaną większość

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post