Szybciej, łatwiej ale czy zdrowo? 5 plusów zamawiania jedzenia online

Szybciej, łatwiej ale czy zdrowo? 5 plusów zamawiania jedzenia online

Coraz więcej osób zamawia jedzenie online. Osobom, które nie mają czasu na gotowanie w domu, daje to możliwość szybkiego zaspokojenia głodu, ale również zjedzenia zbilansowanego, pełnowartościowego posiłku.

Jak pokazuje raport przygotowany przez PizzaPortal.pl, rynek jedzenia zamawianego przez internet zwiększa się rocznie o ok. 100%. Jakie są najważniejsze plusy zamawiania jedzenia online?

1. Szybko

Zamawianie jedzenia online jest bardzo szybkie. Cały proces ogranicza się wyłącznie do kilku kliknięć – wystarczy wejść na stronę serwisu gastronomicznego, wybrać pozycję z menu i złożyć zamówienie. Proces ten można przyspieszyć przez korzystanie z aplikacji mobilnej.

Jedzenie online to świetna opcja dla osób zapracowanych. Wiąże się z dużą oszczędnością czasu, dzięki czemu np. po późnym powrocie do domu nie trzeba robić zakupów i szykować kolacji. Z tego rozwiązania często korzystają osoby, które przyjmują niespodziewanych gości.

2. Łatwo

Jedzenie online można zamówić znacznie łatwiej niż jedzenie na telefon. Nie trzeba znać adresów konkretnych lokali oferujących posiłki na dowóz. W serwisie lub w aplikacji mobilnej wystarczy wpisać aktualną lokalizację, by otrzymać dostęp do czynnych restauracji i barów. Cały proces zamówienia sprowadza się do kilku kliknięć, łącznie z dokonaniem płatności.

3. Zdrowo

Posiłek z dowozem kojarzy Ci się wyłącznie z fast foodem? Nic bardziej mylnego. Jedzenie online może być zdrowe. Obecnie możesz skorzystać z oferty zarówno pizzerii, restauracji polskich, włoskich, hiszpańskich, greckich, wegetariańskich, wegańskich. burgerowi, pierogarni, barów sushi, barów sałatkowych, itp. Tylko od Ciebie zależy, z jakiego menu skorzystasz. Jeśli zależy Ci na zdrowym i pożywnym jedzeniu, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

4. Bez konieczności wychodzenia z domu

Możliwość skorzystania z internetowego składania zamówień na jedzenie daje nieograniczony dostęp do smacznego jedzenia bez konieczności wychodzenia z domu. Nie musisz rezerwować stolika w zatłoczonej restauracji czy burgerowni, by skorzystać z oferty lokalu. Wystarczy kilka kliknięć, by złożyć zamówienie i cieszyć się smakiem dania w domowym zaciszu.

5. Bez konieczności posiadania gotówki

Ile razy zdarzyło się, że zamawiałeś jedzenie na telefon i nie miałeś przy sobie gotówki? Teraz nie będzie to przeszkodą, ponieważ złożenie zamówienia przez internet pozwala jednocześnie na dokonanie płatności online.

Previous Rośnie liczba oszustw w sektorze finansowym i ubezpieczeniach
Next Firmy pożyczkowe mogą całkowicie zniknąć z rynku

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 1Comments

Media społecznościowe ułatwiają poszukiwanie mieszkania

Od 1 stycznia do 20 kwietnia użytkownicy mediów społecznościowych ponad 11 tysięcy razy publicznie poruszyli temat nieruchomości. Najczęściej przy pomocy znajomych szukają nieruchomości na sprzedaż lub wynajem, z czego zdecydowaną większość

Wiadomości 1Comments

Pierwsze mieszkanie – czy warto decydować się na MDM?

MDM, czyli program Mieszkanie dla Młodych, to możliwość otrzymania finansowego wsparcia od rządu na zakup pierwszego mieszkania. Jednak obostrzenia związane z kupującymi i samym mieszkaniem sprawiają, że program ma tyluż

Wiadomości 0 Comments

Kolejne cła w światowym handlu. Na razie napięcia na linii USA – Chiny nie powinny zaszkodzić Polsce

W życie wchodzą kolejne zapowiadane przez administrację amerykańską cła na towary chińskie i zapowiadane przez władze Chin cła na towary amerykańskie. To nie pierwsze bariery w wymianie handlowej między tymi krajami, a zapowiadane są następne.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post