Szybciej, łatwiej ale czy zdrowo? 5 plusów zamawiania jedzenia online

Szybciej, łatwiej ale czy zdrowo? 5 plusów zamawiania jedzenia online

Coraz więcej osób zamawia jedzenie online. Osobom, które nie mają czasu na gotowanie w domu, daje to możliwość szybkiego zaspokojenia głodu, ale również zjedzenia zbilansowanego, pełnowartościowego posiłku.

Jak pokazuje raport przygotowany przez PizzaPortal.pl, rynek jedzenia zamawianego przez internet zwiększa się rocznie o ok. 100%. Jakie są najważniejsze plusy zamawiania jedzenia online?

1. Szybko

Zamawianie jedzenia online jest bardzo szybkie. Cały proces ogranicza się wyłącznie do kilku kliknięć – wystarczy wejść na stronę serwisu gastronomicznego, wybrać pozycję z menu i złożyć zamówienie. Proces ten można przyspieszyć przez korzystanie z aplikacji mobilnej.

Jedzenie online to świetna opcja dla osób zapracowanych. Wiąże się z dużą oszczędnością czasu, dzięki czemu np. po późnym powrocie do domu nie trzeba robić zakupów i szykować kolacji. Z tego rozwiązania często korzystają osoby, które przyjmują niespodziewanych gości.

2. Łatwo

Jedzenie online można zamówić znacznie łatwiej niż jedzenie na telefon. Nie trzeba znać adresów konkretnych lokali oferujących posiłki na dowóz. W serwisie lub w aplikacji mobilnej wystarczy wpisać aktualną lokalizację, by otrzymać dostęp do czynnych restauracji i barów. Cały proces zamówienia sprowadza się do kilku kliknięć, łącznie z dokonaniem płatności.

3. Zdrowo

Posiłek z dowozem kojarzy Ci się wyłącznie z fast foodem? Nic bardziej mylnego. Jedzenie online może być zdrowe. Obecnie możesz skorzystać z oferty zarówno pizzerii, restauracji polskich, włoskich, hiszpańskich, greckich, wegetariańskich, wegańskich. burgerowi, pierogarni, barów sushi, barów sałatkowych, itp. Tylko od Ciebie zależy, z jakiego menu skorzystasz. Jeśli zależy Ci na zdrowym i pożywnym jedzeniu, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

4. Bez konieczności wychodzenia z domu

Możliwość skorzystania z internetowego składania zamówień na jedzenie daje nieograniczony dostęp do smacznego jedzenia bez konieczności wychodzenia z domu. Nie musisz rezerwować stolika w zatłoczonej restauracji czy burgerowni, by skorzystać z oferty lokalu. Wystarczy kilka kliknięć, by złożyć zamówienie i cieszyć się smakiem dania w domowym zaciszu.

5. Bez konieczności posiadania gotówki

Ile razy zdarzyło się, że zamawiałeś jedzenie na telefon i nie miałeś przy sobie gotówki? Teraz nie będzie to przeszkodą, ponieważ złożenie zamówienia przez internet pozwala jednocześnie na dokonanie płatności online.

Previous Rośnie liczba oszustw w sektorze finansowym i ubezpieczeniach
Next Firmy pożyczkowe mogą całkowicie zniknąć z rynku

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Na rynku pojazdów ciężarowych szykuje się rekordowy rok. Liczba rejestracji wzrosła o 35 proc

Od początku roku użytkownicy odebrali 11,5 tys. nowych pojazdów użytkowych o ładowności przekraczającej 3,5 tony. To o 29,7 proc. więcej niż rok wcześniej. W grupie najcięższych ciągników, powyżej 16 ton, dostawy są

Wiadomości 0 Comments

Czym są księgi wieczyste i kto z nich korzysta?

Z tą nazwą spotkał się zapewne każdy – „księgi wieczyste„. Czym są i skąd się wzięły? Przez kogo są obecnie używane? Warto wiedzieć, że do XVII wieku księgi wieczyste były

Wiadomości 0 Comments

Cyfrowa bankowość to tańsze usługi i niższe koszty dla banków

Co trzecia pożyczka udzielana przez internet czy weryfikowanie tożsamości klienta poprzez biometrię to cele, które część instytucji finansowych może osiągnąć już w perspektywie 2–3 lat. Tak jest w przypadku Alior Banku, który łączy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post