Szybkie pożyczki od 18 lat

Szybkie pożyczki od 18 lat

Młodzi ludzie coraz szybciej usamodzielniają się i rozpoczynają niezależne życie. Studia w innym mieście, wynajęcie własnego mieszkania, poszukiwania pierwszej pracy, kursy doszkalające- to codzienność większości z nich. Zdarza się jednak, że do osiągnięcia obranego celu niezbędne są środki finansowe, których młodym często brakuje. Z myślą o nich powstały szybkie pożyczki udzielane już od 18 roku życia. Warto zapoznać się z ich ofertą oraz zasadami przyznawania.

Kto może uzyskać pożyczkę od 18 lat?

Oferta ta jest skierowana do młodych osób, którym banki bardzo często odmawiają udzielenia pożyczki, czy uruchomienia linii kredytowej. Powodem jest nie tylko młody wiek, ale również brak stałej, dobrze płatnej pracy lub zbyt krótki staż. W takiej sytuacji wiele osób,  którym brakuje środków finansowych, traci możliwość dalszego rozwoju. Firmy pożyczkowe wychodzą im jednak naprzeciw. Wiedząc, że wielu studentów utrzymuje się z nisko opłacanej pracy dorywczej, staży, czy stypendiów, podczas składania wniosku nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o wysokości zarobków, czy stażu pracy i rodzaju umowy. Akceptowalny jest niemal każde, legalne i stałe źródło dochodów. Dolna granica wieku w przypadku takiej pożyczki wynosi 18 lat, w związku z czym może z niej skorzystać każda, pełnoletnia osoba. Nie trzeba również podawać celu, na który pożycza się pieniądze- można je spożytkować według własnego uznania, ważne jest jednak, aby nie zapomnieć o terminowej spłacie. Dużym plusem szybkich pożyczek od 18 lat jest także minimalna ilość formalności i błyskawiczna weryfikacja wniosku. Wszystko można załatwić w kilkanaście minut, bez wychodzenia z domu. Prawdopodobnie każdy młody człowiek rozumie, jak dużo niesie to ze sobą korzyści.

Na co zwrócić uwagę, wybierając ofertę?

Młodzi ludzie często podejmują bardzo szybkie decyzje, działając pod wpływem impulsu. Wybór firmy pożyczkowej powinien być jednak dokładnie przemyślany. Główne kryteria, które należy wziąć pod uwagę, to:

  •         Minimalna oraz maksymalna kwota pożyczki
  •         Okres i sposób spłaty
  •         Wysokość oprocentowania oraz innych opłat, takich jak prowizja, ubezpieczenie itp.
  •         Możliwość przedłużenia okresu spłaty
  •         Konsekwencje nieterminowego zwrotu należności (wysokość odsetek za zwłokę itp.)
  •         Szybkość rozpatrywania wniosku i wypłacania środków pieniężnych
  •         Ilość niezbędnych formalności
  •         Jasno i zrozumiale skonstruowana umowa

Wybierając ofertą warto zwrócić uwagę na każdy z tych aspektów. Tylko wtedy będziemy mieć pewność, że podjęta przez nas decyzja jest korzystna.

Gdzie szukać najtańszych pożyczek od 18 lat?

Internet pełen jest różnorodnych ogłoszeń finansowych. Poszukując najtańszej i najlepszej pożyczki dobrze jest jednak korzystać ze sprawdzonych sposobów. Jednym z nich jest Finrada.pl – dobra porównywarka pożyczek od 18 lat. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert pochodzących od sprawdzonych firm o dobrej renomie oraz ranking, przedstawiający najciekawsze opcje. Dodatkowo, wyszukiwarka wskaże aktualne promocje, takie jak np. pożyczka z obniżonym oprocentowaniem lub darmowa pożyczka dla nowych klientów. Wystarczy przeanalizować wszystkie propozycje, złożyć wniosek online, a następnie cieszyć się dodatkowym zastrzykiem gotówki. To szybkie, proste i bardzo korzystne rozwiązanie.

Previous 7 skutecznych porad na organizację własnej konferencji
Next Leasing samochodowy dla firm – co warto o tym wiedzieć?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Raty kredytów w złotych też mogą znacznie wzrosnąć

Wszystkie osoby decydujące się na duże zobowiązania finansowe powinny zadbać o dodatkowe oszczędności, aby poradzić sobie w razie nieprzewidzianego wzrostu raty. Niewielu kredytobiorców zapewne zdaje sobie sprawę z tego, że

Wiadomości 0 Comments

Zużywamy coraz więcej danych. Orange Polska wprowadza więc internet o prędkości 1 Gb/s

Średni transfer danych w gospodarstwach domowych jest dwukrotnie wyższy niż jeszcze w 2016 roku, a zapotrzebowanie na szybki internet jest coraz większe. To sprawia, że operatorzy stale pracują nad ulepszeniem swoich ofert.

Wiadomości 0 Comments

Wzrost gospodarczy w całym 2017 roku może się zbliżyć do 4 proc

Polska gospodarka w I kwartale 2017 roku urosła o 4 proc. w ujęciu rocznym, co jest wynikiem najlepszym od ostatniego kwartału 2015 roku. Pomogło ożywienie w inwestycjach samorządów i gospodarkach Europy Zachodniej oraz niska baza, czyli

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post