Tissot – zegarki ze sportowym DNA

Tissot – zegarki ze sportowym DNA

Nie ma chyba drugiej takiej manufaktury zegarmistrzowskiej ze Szwajcarii, która by była tak mocno związana ze sportem. Choć w palecie producenta z Le Locle nie brak także zegarków klasycznych, to te ze sportem we krwi stanowią trzon asortymentu i są najbardziej rozpoznawalne na całym świecie.

Ponad 150 lat tradycji

Tissot to firma, która ma długą historię. Tę manufakturę zegarmistrzowską założył w 1853 roku Charles Feliciena Tissot z synem Cahrles – Emile. Na początku, jak to było w przypadku także innych producentów, warsztat produkował zegarki kieszonkowe. Obecnie w palecie firmy można znaleźć  głównie klasyczne zegarki naręczne, zarówno te kwarcowe, jak i mechaniczne. Firma przetrwała wszystkie kryzysy i dzisiaj należy do najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Zegarki Tissota można kupić praktycznie pod każdą szerokością geograficzną, także w sklepie internetowym http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Tissot-k30-0–.html.

Design i jakość

Firma Tissot od ponad 150 lat wytwarza czasomierze, które charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem i precyzją wykonania. Obecny w logo krzyż jest symbolem szwajcarskiej jakości i niezawodności. Choć firma wierna jest swojej tradycji, to wciąż poszukuje nowych rozwiązań. Najlepiej oddaje to firmowe motto „Innovators by Tradition”. Nowoczesny design widać także w zegarkach klasycznych i wizytowych. Obecnie w asortymencie firmy można znaleźć zegarki nawiązujące do sportu oraz nurkowania, zegarki pokazujące czas w różnych strefach czasowych z wieloma praktycznymi funkcjami (stoper, alarm, temperatura, ciśnienie, wysokość itp.), nowoczesne zegarki nawiązujące do obowiązujących trendów w modzie, zegarki klasyczne, złote oraz jakżeby inaczej zegarki kieszonkowe, od których wszystko się zaczęło.

Sport – DNA marki Tissot

Markę Tissot dobrze znana wielu miłośników sportu. W głównej linii Sport klienci znajdą zegarki nawiązujące stylem do wielu dyscyplin sportowych, które są dla marki bardzo ważne. Firma współpracuje z wieloma znanymi sportowcami, jest Partnerem i Chronometrażystą m.in. takich zawodów jak mecze ligi NBA, wyścigi kolarskie w tym tego najsłynniejszego Tour de France, wyścigi motocyklowe w tym serii MotoGP i FIM World Superbike. Można powiedzieć, że dla fanów motorsportu to marka prawie kultowa. Dla nich firma przygotowała czasomierze sygnowane nazwiskami najlepszych uczestników mistrzostw świata w wyścigach motocyklowych na torze. To zegarek marki Tissot otrzymuje każdorazowo motocyklista, który zdobędzie pole position w każdej rundzie MotoGP.

Zegarek zawsze modny

Wielu stylistów wskazuje, że jedynym elementem biżuterii, na jaki może sobie pozwolić współczesny mężczyzna, jest właśnie zegarek. Osobom, które poszukują zegarka, który będzie pasował im praktycznie do każdej stylizacji, śmiało, można polecić coś z palety tej szwajcarskiej manufaktury. Który model byśmy nie wybrali, to zawsze będziemy wyglądali stylowo, zarówno dzisiaj, jak i za kilka – kilkadziesiąt lat. To gwarantuje nam ponadczasowy design, zegarki Tissot nawet sprzed kilkunastu lat nie odstają od aktualnych trendów i prezentują się wyśmienicie.

Previous Rewolucja cyfrowa w czytelnictwie
Next Nieuczciwej konkurencji mówimy stanowcze „nie”!

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 1Comments

Na jakie rozwiązania przyjazne środowisku i kieszeni mogą liczyć mieszkańcy nowych inwestycji w Warszawie?

Zrównoważone budownictwo zyskuje na znaczeniu. W coraz większej ilości inwestycji mieszkaniowych możemy liczyć na rozwiązania ekologiczne, nie tylko ze względu na ochronę środowiska. Wpływają również na oszczędności  i polepszenie warunków

Wiadomości 0 Comments

Zmiany w systemie bezpieczeństwa żywności. Ich skutki odczują konsumenci i eksporterzy

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi proponuje połączenie kilku inspekcji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo krajowej żywności w jedną instytucję. Jak podkreślają przedstawiciele Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, wdrożenie tej reformy może wprowadzić dwuletni chaos, na którym

Wiadomości 0 Comments

Rosną ceny mieszkań. Gdańsk i Warszawa liderami wzrostów

Średnia cena metra kwadratowego mieszkania na rynku wtórnym w Warszawie przekroczyła 8 tys. zł, a w Łodzi zbliżyła się do 4 tys. zł. W większości miast ceny wzrosły o 2 do 6 proc.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post