A1 Europe – skuteczni specjaliści od dotacji unijnych

A1 Europe – skuteczni specjaliści od dotacji unijnych

Pozyskiwanie fundusy z dotacji unijnych, rozliczanie wniosków czy samo tworzenie projektów nie jest proste. Nie trudno o pogubienie się w tym wszystkim. Wśród licznych programów i dokumentacji, można stracić orientację, szczególnie, jeśli nie ktoś nie zna się na tych kwestiach. Warto więc zaufać specjalistom w tej dziedzinie.

Z korzyścią dla firmy

Kiedy przychodzi czas na rozliczenie dotacji unijnych, warto nie zajmować się tym w pojedynkę. Firma doradcza A1 Europe już prawie 18 lat świadczy usługi właśnie zarówno z pozyskiwania funduszy na projekty i badania, jak również i zajmuje się rozliczeniami dofinansowań.

A1 Europe to firma, która w ciągu swojej działalności współpracowała z ponad 400 osobami – przedsiębiorcami z różnych sektorów gospodarki, organizacje non-profit, a także samorządy. Łącznie ma na koncie ponad 940 milionów złotych pozyskanych dla swoich klientów. To specjaliści, którzy wyróżniają się dużą skutecznością w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych, a także kompleksowego i profesjonalnego tworzenia wniosków dla firm. Oprócz tego, oferują rozliczanie pozyskanych dofinansowań, co – wbrew pozorom – nie jest proste.

Zainteresowane osoby mogą również liczyć na doradztwo w zakresie postępowania z dotacjami unijnymi. A1 Europe oferuje pomoc i praktyczne porady w kwestii tego, jak otrzymać dofinansowanie z Unii Europejskiej zarówno na prototypy, jak i innowacyjne technologie oraz badania rozwojowe.

Zespół firmy A1 Europe składa się ze specjalistów doświadczonych w pozyskiwaniu pieniędzy z programów unijnych. Są to osoby, które do każdego klienta i jego pomysłu podchodzą w osób indywidualny, dlatego też są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Standard na poziomie europejskim

Warto wspomnieć, że A1 Europe jest firmą polską, która gwarantuje najwyższy standard i jakość współpracy z klientami. Jej skuteczność i fachowe podejście do zlecenia doceniły między innymi magazyny “Fundusze Europejskie” i “Forbes”. Wśród wszystkich złożonych wniosków, ponad 90 procent z nich uzyskało pozytywne rekomendacje od komisji.

Jako że dobrze i profesjonalnie przygotowany projekt pełni istotną rolę na drodze do pozyskania dofinansowania, warto powierzyć swoje plany osobom, które wiedzą, jak stworzyć wniosek i dokumentacje w taki sposób, aby otrzymały pozytywne oceny.

Równocześnie firma A1 Europe oferuje wstępną analizę planów inwestycyjnych dla klientów, która jest bezpłatna dla zainteresowanych klientów. Współpraca z krakowskimi specjalistami od dotacji unijnych zdecydowanie zwiększa więc szanse na otrzymanie pieniędzy z programów na rozwój badań, projektów albo przedsiębiorstwa.

Z oferty A1 Europe mogą również skorzystać przedsiębiorcy, którzy muszą rozliczyć swój projekt z dofinansowania. Również i w tej kwestii firma gwarantuje kompleksową obsługę oraz fachową pomoc. Nie trzeba zatem martwić się o niepożądane błędy w rozliczeniach czy niezrozumiałe treści w dokumentacji. Specjaliści z Krakowa zajmą się każdym problemem.

Dowiedz się więcej wchodząc na http://dotacjebr.pl/jqxy/przydatne-linki.html

Previous Firma sprzątająca – rozwiązanie nie tylko dla biznesu
Next Jak pomaga biuro wirtualne?

Może to Ci się spodoba

Prawo dla firm 0 Comments

Trwają prace nad projektem przepisów ograniczających sprzedaż alkoholu

Projekt przepisów dotyczących sprzedaży alkoholu ma pozwolić samorządom na regulowanie miejsc i godzin, w których sprzedaż będzie zakazana. Samorządy będą mogły też decydować o liczbie sklepów monopolowych na określonym terenie. Obecnie szara strefa

Prawo dla firm 8 komentarzy

Zmiana nazwy firmy – czy to możliwe?

Rejestrując działalność gospodarczą w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej należy wskazać nazwę firmy. Jest to warunek konieczny do dokonania wpisu. Nazwa firmy nie może być tworzona w sposób

Prawo dla firm 0 Comments

Polska deleguje do pracy za granicą najwięcej pracowników w UE. Może to się zmienić w maju po wejściu w życie zmian

Trwają prace nad ustawą o delegowaniu pracowników. Z założenia nowe prawo ma lepiej chronić pracowników delegowanych do pracy za granicą, ale zarówno dyrektywa, jak i przedstawiony przez resort pracy projekt budzą wątpliwości pracodawców.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post