Benefity dla pracowników, którzy w czasie pandemii nie chcą stracić formy!

Benefity dla pracowników, którzy w czasie pandemii nie chcą stracić formy!

Istnieją osoby, które w obliczu pandemii poddają się i tracą czas na bezproduktywne rozważania nad przyszłością. Inni wręcz przeciwnie – cieszą się chwilą obecną i wyciskają każdą minutę jak cytrynę, starając się uzyskać z niej maksimum wartości. Wiedzą bowiem dobrze, że wszystko mija. Pandemia także nie będzie trwała wiecznie. 

Jeśli jesteś tutaj, oznacza to, że z dużym prawdopodobieństwem należysz do tej drugiej grupy. Może też być tak, że masz ku temu wszelkie warunki, ale jeszcze sobie tego nie uzmysławiasz. Tymczasem Twój pracodawca, oferując Ci benefity dla pracowników, daje Ci jasny sygnał, że Twoja pozycja w firmie jest bezpieczna. Dzięki temu właśnie teraz możesz zadbać o swoje zdrowie, kondycję, a także o umiejętności, które mogą się przydać później.

Bony do sklepów sportowych. Benefity pracownicze, dzięki którym stworzysz własną siłownię!

Obecna sytuacja jest trudna szczególnie dla tych, którzy dotąd prowadzili dość aktywny tryb życia. W tej chwili zamknięte są wszelkie siłownie, baseny i sale, w których gromadzili się ludzie w celu poprawy własnej kondycji. Jednak dla prawdziwych sportowców nie jest to żadne wytłumaczenie. Ukochany sport można uprawiać w domu, wystarczy zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt.

W ramach benefitów dla pracowników możesz wykorzystać vouchery pozwalające opłacić zakupy w sklepach sportowych. W ten sposób kupisz ławeczki, hantle, skakanki, rowery stacjonarne, drążki do podciągania, a nawet bieżnie. Jakby tego było mało, możesz zadbać o własną wygodę podczas ćwiczeń, nabywając wygodną odzież ze świetnie przepuszczających powietrze materiałów.

Systemy kafeteryjne w Polsce mogą oferować wyjątkowe bonusy dla posiadaczy karty MultiSport. 

Myślisz, że karta MultiSport, stanowiąca jeden z najczęściej wybieranych benefitów dla pracowników w Polsce, nie przyda Ci się podczas pandemii? Nie tylko Tobie brakuje ćwiczeń! Także trenerzy, fizjoterapeuci i instruktorzy nie mogą się doczekać wznowienia swojej działalności sportowej. W międzyczasie proponują treningi w wersji online. W ten sposób możesz uzyskać dostęp do ćwiczeń z osobą, do której wcześniej trudno było się dostać ze względu na duże zainteresowanie jej zajęciami. Niektóre ze spotkań prowadzone są także na żywo.

Jest to też rewelacyjna możliwość, by wesprzeć kluby sportowe, do których uczęszczasz na co dzień. Ich właściciele mogą obecnie borykać się z trudnościami finansowymi. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja ulubiona sala ćwiczeń będzie czekać na Ciebie po pandemii, nie wahaj się ani chwili.

Jesteś tym, co jesz. Dodatkowe benefity w pracy, które pomogą Ci zapanować nad swoim odżywianiem.

Karta MultiSport to także dostęp do konsultacji z dietetykiem. Jej posiadacze mogą skorzystać z kilkunastu gotowych planów żywieniowych uwzględniających obecne warunki i związane z nimi potrzeby organizmu. Masz przy tym wpływ na swoją dietę – możesz dostosować ją do swoich preferencji, odrzucając wszelkie produkty, których nie chcesz lub nie możesz spożywać.

Realizacja benefitów dla pracowników w formie zaplanowanej diety jest bardzo prosta. Wybierasz cel. Możesz zadbać o swoją odporność, wspomóc dietą swoje wysiłki skierowane na wyrzeźbienie sylwetki, czy wzmocnić możliwości własnego umysłu. Samodzielnie określasz, nad czym chcesz pracować. Po wybraniu określonego planu opłacasz go za pomocą vouchera zrealizowanego ze środków przyznanych w ramach benefitów pozapłacowych. W ten sposób możesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, nie wydając ani złotówki na kosztowne wizyty u specjalistów.

W zdrowym ciele zdrowy umysł. Benefity pozapłacowe stanowiące wyzwanie dla szarych komórek.

Nie możesz mówić o pełni zdrowia, jeśli Twój mózg popadł w stan stagnacji. Każdy z nas ma dostęp do możliwości, o których naszym przodkom nawet się nie śniło. Możesz skorzystać z cudzych doświadczeń, sięgając po e-booki i audiobooki dotyczące motywacji, życia w zgodzie ze sobą, czy skutecznej realizacji zaplanowanych celów. Bez najmniejszych problemów, nie ruszając się z domu, możesz także poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania lub poćwiczyć umiejętności przydatne w Twojej pracy zawodowej. Kolejna opcja, która pomoże Ci utrzymać wewnętrzną dyscyplinę, to nauka nowego języka obcego lub szlifowanie tego, który już znasz.

W ten sposób benefity dla pracowników pomogą Ci stymulować swój umysł i ćwiczyć cenne umiejętności. Dzięki temu, gdy miną ograniczenia związane z pandemią, wyjdziesz z domu w pełnej gotowości na wszelkie wyzwania, jakie niesie ze sobą rzeczywistość.

Autor: redakcja MyBenefit.pl

Previous Dobra Drukarnia Internetowa ma...
Next Rozwój firmy – wszystkie korzyści, jakie zapewni pozycjonowanie stron

Może to Ci się spodoba

Trójmiasto jednym z najważniejszych ośrodków start-upowych w Polsce

Gdańsk i całe Trójmiasto to jeden z czterech największych ośrodków start-upowych w Polsce. Wpływa na to rozbudowany ekosystem wsparcia dla młodych innowacyjnych firm oraz inwestycje, które mają poprawić poziom życia mieszkańców. Te ostatnie powodują, że

e-Firma i Startup 1Comments

Sklepy internetowe – to wciąż eldorado dla młodych przedsiębiorców

Prowadzenie własnej firmy to dziś marzenie wielu młodych ludzi. Według badań, co czwarty absolwent wyższej uczelni myśli o założeniu jakiegoś biznesu. Szereg z nich już podczas nauki szuka pomysłu na

Rusza nabór do projektu „Akcja Inkubacja”

Innowacje społeczne, o których dużo już mówi się w naszym kraju, to świeże, skuteczne metody rozwiązywania społecznych problemów – sama innowacyjność może w ich przypadku dotyczyć wytwarzanych produktów, sposobu pracy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post