Cyber Monday 2020. Na jakie laptopy polować podczas wyprzedaży?

Cyber Monday 2020. Na jakie laptopy polować podczas wyprzedaży?

Nie każdy wie, że na ostatnim piątku listopada obniżki cen się nie kończą. Trwają praktycznie przez cały weekend, a w poniedziałek nadchodzi Cyber Monday, czyli wielkie promocje na sprzęt elektroniczny – w tym laptopy. Jakich komputerów mobilnych możesz spodziewać się w niższych cenach? O tym przeczytasz w artykule.

Cyber Monday 2020, czyli laptopy warte grzechu

Tradycja Czarnego Piątku, czyli Black Friday, na dobre zadomowiła się w polskiej rzeczywistości. Coraz więcej sklepów oferuje w tym dniu ogromne promocje, czym przyciągają nowych klientów. Jeśli od dawna planujesz kupno nowego laptopa, zbliża się kolejna okazja do realizacji tego zamiaru – Cyber Monday 2020. Zarówno producenci, jak i sklepy z elektroniką dołożą wszelkich starań, aby za pomocą niskich cen przyciągnąć klientów. To jedyna taka szansa w roku, kiedy kupisz najwyższej klasy sprzęt nawet o połowę taniej. Niektóre promocje są jeszcze większe!

Zastanawiasz się, co znajdziesz w ofercie poszczególnych sklepów? Sprawdź poniższe przykłady.

Laptopy gamingowe – Cyber Monday 2020

Mobilny sprzęt do gier musi spełniać specyficzne wymagania, przez co zwykle kosztuje więcej niż laptopy o przeznaczeniu ściśle roboczym. Jednak właśnie podczas Cyber Monday 2020 zminimalizujesz największą wadę tych komputerów, czyli wysoką cenę. Jeśli złapiesz dobrą okazję, zaopatrzysz się taniej w solidny laptop, który udźwignie nawet najnowsze gry.

Tym, co wyróżnia mobilny sprzęt gamingowy, jest przede wszystkim dedykowana karta graficzna (w przypadku tradycyjnych laptopów jest ona zintegrowana). To właśnie dzięki niej komputer jest w stanie odtwarzać grę płynnie, bez spadku klatek. Oczywiście liczą się również pozostałe podzespoły, których jakość powinna być jak najwyższa, oraz chłodzenie. To ostatnie jest szczególnie ważne, bo zabezpiecza podzespoły przed przegrzaniem się i przedwczesnym uszkodzeniem.

Wśród obecnie topowych laptopów gamingowych znajdują się:

ASUS TUF Gaming,

HP Pavilion Gaming,

ACER Predator Helios.

Cała trójka mieści się w przedziale cenowym 4000-6000 zł. Jednak z uwzględnieniem dobrej promocji koszt laptopa na pewno się obniży. W niektórych przypadkach podczas Cyber Monday laptopy potrafią być tańsze nawet o 70-80%.

Laptopy biznesowe

W sprzęcie, który jest wykorzystywany przede wszystkim do pracy, najbardziej liczą się funkcje praktyczne. Oczywiście dobrej jakości podzespoły są ważne, ale w tym wypadku służą do zapewnienia komfortowej obsługi pakietów biurowych i programów graficznych, a w wolnych chwilach bezproblemowego oglądania filmów czy seriali.

Co więcej, w grę wchodzą również dodatkowe cechy laptopa, takie jak waga oraz ułatwiające pracę funkcje. W przypadku tych ostatnich możliwości są ogromne: od laptopa 2w1 (który może pełnić rolę tabletu), przez dotykowy ekran, po bardzo wytrzymałą baterię.

Jeśli zaś chodzi o parametry mobilnych komputerów biznesowych, solidny procesor, 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD to standard w większości konfiguracji. Z takimi podzespołami na pokładzie każda praca będzie przebiegała o wiele szybciej.

W przedziale cenowym 4000-6000 zł warto zwrócić uwagę na laptopy z serii:

Microsoft Surface,

Apple MacBook,

Lenovo Yoga lub ThingPad.

Podobnie jak z przykładami gamingowymi, tutaj też możesz liczyć na bardzo duże upusty. Podczas Cyber Monday 2020 laptopy biznesowe kuszą promocjami. Dlatego w tym dniu równie łatwo zaopatrzysz się w tani sprzęt biurowy lub do codziennego, wygodnego korzystania w domu.

Cyber Monday 2020 — szukaj najlepszych ofert na Ceneo

Kiedy każdy zainteresowany przegląda katalogi w poszukiwaniu najlepszych promocji, topowe oferty szybko znikają. Jeśli nie chcesz, żeby ktoś cię ubiegł podczas wyboru laptopa marzeń, zrezygnuj z pojedynczego przeglądania asortymentu poszczególnych sklepów.

Zamiast tego wejdź na Ceneo.pl i za jednym zamachem sprawdź wszystkie dostępne promocje. Za pomocą prostej wyszukiwarki odnajdziesz każdy komputer mobilny, który cię interesuje — i sprawdzisz, gdzie kupisz go najtaniej. Na Ceneo znajdziesz oferty ze wszystkich liczących się sklepów z elektroniką.

Previous Czy handel Bitcoinem jest trudny? Na co należy zwrócić uwagę?
Next Dotacje unijne i fundusze europejskie

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Statystyki przestępstw gospodarczych

Liczba popełnianych przestępstw z każdym rokiem gwałtownie wzrasta. Pojawiają się coraz nowsze i skuteczniejsze metody wyłudzania krajowych pieniędzy. Dlatego tak trudne jest określenie przyczyn oraz cech sprawców przestępstw, ponieważ to

Manager 0 Comments

Jak budować dobrą atmosferę?

Dobra atmosfera wśród pracowników oraz w relacjach z przełożonym to podstawa udanej współpracy. Na właściwe stosunki trzeba długo pracować i nieustannie dbać o i właściwy poziom. Duży wpływ na odpowiednią

Wiadomości 0 Comments

Polisa na życie szyta na miarę – od czego uzależnić jej wybór?

Dobra polisa na życie to solidne zabezpieczenie finansowe dla rodziny. Ponieważ podpisanie umowy to zobowiązanie na wiele lat, konieczne jest dokładne przeanalizowanie warunków oferowanych przez co najmniej kilka towarzystw ubezpieczeniowych.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post