Eko- torba= eko- reklama

Eko- torba= eko- reklama

Żyjemy w czasach kiedy szczególną uwagę, zasłużoną zresztą, poświęcamy środowisku naturalnemu. Kondycja naszej planety bowiem zależy wyłącznie od tego czy zmienimy nasze zachowania, przyzwyczajenia, na te bardziej jej przychylne. Nie muszą to być od razu drastycznie zmiany, zacznijmy od drobnych, ale nie mniej istotnych rzeczy- zamieńmy wodę butelkowaną na tę filtrowaną z kranu, do pracy jeździjmy np. rowerem, a torby plastikowe zastąpmy tymi ekologicznymi.

Ekologiczna alternatywa dla wszechobecnych toreb foliowych to bez wątpienia torby papierowe lub materiałowe, wyprodukowane w trosce o środowisko. Torby wykonane z tworzyw sztucznych są istotnym elementem zanieczyszczenia naszej planety, będą się rozkładały przez setki lat, dlatego też mocno ogranicza się ich użycie, a w niektórych krajach są wręcz zakazane.

Ekologiczne torby materiałowe

Decydując się na torby materiałowe,  bawełniane bądź jutowe, mamy pewność, że są bezpieczne dla środowiska, w 100% biodegradowalne. Ale to co jeszcze jest tu istotne, to fakt, że materiały wykorzystywane do ich produkcji pochodzą z recyklingu, a więc nie zostało w tym celu wycięte żadne drzewo, co na pewno leży na sercu osobom dbającym o środowisko.

Wśród toreb ekologicznych dużą grupę stanowią torby ekologiczne z nadrukiem. To nie tylko wygodne torby na zakupy czy drobiazgi, ale też bardzo ciekawy, stylowy dodatek. Staje się ona wyznacznikiem nie tylko eko- stylu, wpisuje się w uniwersalne trendy, obecne na ulicach miast całego świata, tak jak kiedyś kultowa już zielona torba z napisem “I’m not a plastic bag”. Występują one w pełnej gamie kolorów i mogą je zdobić rozmaite nadruki- zabawne napisy i rysunki, okolicznościowe motywy czy te znane z popkultury. Warto też pamiętać, że naprawdę ekologiczne są tylko te torby, do których farbowania użyto bezpiecznych dla środowiska naturalnego barwników.

Ekologiczne torby papierowe

Ale torby ekologiczne to też torby papierowe. Wykonane są z papieru w pełni. Pochodzącego z recyklingu. Solidnie i mocne, o stabilnym dnie i mocnych uchwytach doskonale spełniają swoją funkcję. Poza tymi klasycznymi, świetnie sprawdzającymi się jako torby zakupowe, mamy też torby papierowe fałdowe i klockowe, idealne do pieczywa, produktów sypkich, czy niewielkich przedmiotów.

Ekologiczne torby z własnym nadrukiem

  • Skoro więc torby eko mają już ugruntowaną pozycję na rynku, cieszą się rosnącą popularnością, warto zainwestować w nie jako nośnik reklamy. Torby papierowe z nadrukiem są coraz częściej spotykane w życiu codziennym, dlatego warto rozważyć je w swoim biznesie. Produkty zapakowane w papierowe opakowania są wyżej oceniane przez klientów, papier staje się tu synonimem jakości, dlaczego nie skorzystać z okazji i w ten prosty sposób podnieść prestiż naszych produktów?  Jeśli zaś sprzedajemy usługi, torba materiałowa sprawdzi się jako gadżet reklamowy z chwytliwym hasłem czy logo firmy.Torby eko stają się coraz bardziej popularne, być może ze względu na to jak wiele ról pełnią. Poza tą oczywistą, pierwotną rolą torby zakupowej, mogą być interesującym gadżetem reklamowym, niezbędnym dodatkiem, będącym wyznacznikiem styku a nawet przedmiotem socjologicznych dywagacji. Warto zatem sięgnąć po możliwości jakie daje nam torba ekologiczna, obojętnie- materiałowa czy papierowa, i zdecydować się na ten nieoczywisty element marketingu. I tak zwykła torba na zakupy pomoże zadbać o kondycję środowiska naturalnego a jednocześnie stanie się dla nas sposobem na promowanie własnej marki. Eko- torba da nam eko- reklamę, czego więcej chcieć?
Previous Kanadyjskie domy szkieletowe energooszczędne - technologia, w którą warto zainwestować
Next Pandemia odcisnęła swoje piętno na branży nieruchomości. Największa rewolucja czeka rynek biurowy

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Średnio siedmiu na dziesięciu Polaków zadowolonych ze swojej pracy

Zaangażowanie i satysfakcja pracowników wpływa na ich efektywność i bezpośrednio przekłada się na przychody firmy. Dlatego coraz więcej pracodawców buduje politykę personalną ukierunkowaną na zadowolenie zatrudnionych osób. Kluczowa w tym procesie jest dobra,

Wiadomości 0 Comments

Jak i gdzie wziąć pożyczkę na wakacje?

Gdy zastanawiamy się, gdzie pojechać na nasz wakacyjny wyjazd, dobrze byłoby poczynić założenie, ile chcemy przeznaczyć na ten cel i w jaki sposób sfinansujemy to przedsięwzięcie. Jedną z możliwości jest

Wiadomości 0 Comments

Brak kierowców i unijny pakiet drogowy największymi zagrożeniami dla firm transportowych

Od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej krajowe firmy logistyczne i transportowe rosną w siłę, odpowiadając obecnie za blisko jedną czwartą unijnego rynku. W najbliższych latach czeka je jednak szereg wyzwań. Najważniejsze

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post