Jak możemy zgłosić wierzytelność

Jak możemy zgłosić wierzytelność

Masz problem z kontrahentem, który nie zapłacił za towar lub usługę, choć termin płatności już dawno upłynął? Ponaglenia nic nie dają? Dłużnik nie odbiera telefonów i nie wiesz jak wyegzekwować dług? Możesz wystąpić na ścieżkę sądową, by rozpocząć proces windykacji. Musisz się jednak uzbroić w cierpliwość – to trochę potrwa… Jeśli chcesz załatwić sprawę szybciej, sprzedaj swoją wierzytelność na internetowej giełdzie długów!

Czym jest internetowa giełda długów i na czym ona polega?

Internetowa giełda wierzytelności to nowoczesna platforma stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcieliby szybko i bezpiecznie odzyskać swoje należności. Jeśli nie chcesz tracić czasu i nerwów na bezskuteczne ściganie swoich dłużników, wystarczy, że umieścisz w serwisie ofertę sprzedaży przysługującej Ci należności. Jeśli znajdzie się osoba lub firma, która zechce ją od Ciebie odkupić, prawo należności zostanie przeniesione na kupującego i egzekwowanie długu będzie leżało w jego interesie. Cena sprzedaży wierzytelności może być nieco niższa niż jej nominalna wartość, ale pieniądze otrzymasz od razu! Bez konieczności wszczynania długiego procesu egzekucyjnego prowadzonego przez komornika.

Dług najczęściej odkupują profesjonalne firmy windykacyjne, które zawodowo zajmują się odzyskiwaniem należności. Specjaliści, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, szybko i skutecznie potrafią odzyskać pieniądze. Jeśli więc nie możesz wyegzekwować swoich należności od nierzetelnego przedsiębiorcy – sprzedaj swoją wierzytelność!

Jak zgłosić i wystawić na sprzedaż swoją wierzytelność?

Na sprzedaż swojego prawa należności decyduje się coraz większa liczba wierzycieli. Głównie dlatego, że giełda długów bardzo szybko rozwiązuje problemy z dłużnikami. Jeśli nie chcesz angażować się w żmudne pościgi za swoimi dłużnikami lub Twoje dotychczasowe upomnienia nie przyniosły żadnych rezultatów, zarejestruj się na platformie System 3000 i działaj! W ciągu kilku minut, bez wychodzenia z biura, zapewnisz sobie prawną ochronę przed dłużnikami.

Jak zgłosić wierzytelność?

  • Zarejestruj swoją firmę na portalu System 3000,
  • Umieść swojego dłużnika w bazie,
  • Wybierz kancelarię i poinformuj dłużnika o podjęciu działania,
  • Zleć windykację i wystaw swoją wierzytelność na sprzedaż.
  • To wszystko! Prawda, że proste?

Rejestracja na portalu System 3000 jest bezpłatna. Za prowadzenie konta i wystawianie ofert sprzedaży również nic nie płacisz! Możesz wystawić wszystkie swoje wierzytelności, które nie zostały jeszcze uregulowane, a zarówno ich wartość, jak i okres przeterminowania nie mają znaczenia! Najważniejsze, aby zamieszczone dane były zgodne z prawdą, dlatego każda wierzytelność, którą wystawiasz na giełdzie, musi zostać udokumentowana. Wystarczy, że dysponujesz dokumentem, który potwierdzi, że taki dług faktycznie istnieje. Możesz przedstawić np. fakturę, umowę o dzieło, umowę zlecenie, umowę pożyczki, nakaz zapłaty, wyrok sądu, umowę najmu.

Jakie jeszcze korzyści niesie giełda długów?

System 3000 to narzędzie, które pomoże Ci rozwiązać problemy z dłużnikami. Być może nawet szybciej niż się spodziewasz! Bardzo często już sama informacja o zamiarze sprzedania wierzytelności i upublicznienia danych na giełdzie, mobilizuje dłużników i zachęca do polubownego rozwiązania sprawy! Bardzo często wolą uregulować zaległość i uniknąć publikacji swoich danych. Pojawienie się na liście dłużników, bardzo niekorzystnie wpłynęłoby na wizerunek ich firmy! Dlatego nie warto zwlekać! Odzyskaj swoje pieniądze jak najszybciej!

Więcej informacji znajdziesz na https://www.system3000.pl/jak_to_dziala/

Previous Assessment i Development Center
Next Inwestycje w nieruchomości w aktualnej sytuacji rynkowej

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 1Comments

Zdobądź klientów na dłużej!

Każdy właściciel firmy handlowej doskonale wie o tym, że nie sztuką jest sprzedać coś jeden raz ale znacznie trudniejszym zadaniem jest sprawienie, by klient do nas wracał. Budowa lojalności klientów

Wiadomości 3 komentarze

Pomysły na biznes w branży pralniczej

Założyć pralnię – na pierwszy rzut oka nic prostszego. Wiele osób, zwłaszcza w dużych miastach ma dużo rzeczy, które mogą ulec zabrudzeniu, ale nie mają czasu, aby prać je na

Wiadomości 0 Comments

Konsument 2.0. Realne wyjście naprzeciw potrzebom klientów

Pozyskanie i utrzymanie lojalnego klienta, który dokonuje zakupów zarówno online, jak i offline – w sklepie stacjonarnym jest nie lada wyzwaniem. Pomóc w tym może szczegółowe przemyślenie spójnego systemu sprzedaży,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post