Mobilna aplikacja do fakturowania

Mobilna aplikacja do fakturowania

Zarządzanie firmą czy choćby tylko wystawianie faktur smartfonem jeszcze niedawno wydawało się utopią. Dziś, dzięki rozwojowi technologii stało się rzeczywistością. Zobacz, jakie możliwości oferuje mobilna aplikacja do fakturowania Comarch ERP XT?

Fakturowanie online

Wystawianie faktur to chyba najbardziej pracochłonne zajęcie w zakresie księgowości, dlatego przedsiębiorcy od zawsze marzyli o narzędziu, dzięki któremu ta czynność stanie się bajecznie łatwa. Comarch ERP XT to niezawodny program do fakturowania online dostępny przez przeglądarkę WWW oraz aplikacje mobilne. Z pomocą programu można nie tylko wystawiać szybko i wygodnie faktury VAT, proforma oraz zaliczkowe, ale także prowadzić księgowość, kontrolować stan magazynu, prowadzić sklep internetowy czy analizować wszystkie dane firmy. Zastosowanie tego nowoczesnego rozwiązania w codziennej działalności, a tak robi to już ponad 80 000 europejskich firm, pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Według badania przeprowadzonego na próbie 3000 użytkowników w Polsce, Niemczech i Francji, 81% użytkowników poleca program Comarch ERP XT innym firmom. Program posiada wiele udogodnień (obsługa drukarki fiskalnej) i stara się wyręczyć pracownika w tych czynnościach w procesie fakturowania, które aplikacja jest w stanie wykonać dokładniej  i szybciej. Ponadto program dostosowuje się do charakteru i specyfiki działalności, wyciąga na pulpit główny te funkcje, z których operator korzysta najczęściej. Dzięki temu pracownik przy każdej kolejnej operacji nie musi ich szukać w menu, a praca z aplikacją staje się o wiele szybsza i efektywniejsza. Dodatkowo system ma też możliwość komunikacji i wymiany danych z bankami, automatycznie jest proponowany szablon wydruku faktury. A co najważniejsze, operator systemu informowany jest o wszystkich ważnych terminach i akcjach do wykonania z nimi związanymi. To sprawia, że nie musi się obawiać, że jakaś faktura czy podatek nie zostaną zapłacone w obowiązującym terminie.

Aplikacja mobilna do fakturowania

Zarządzanie przedsiębiorstwem z poziomu smartfona powoli staje się standardem. Dzięki aplikacjom mobilnym przedsiębiorcy mogą nie tylko kontrolować różnego rodzaju procesy w firmie, ale także prowadzić księgowość i wystawiać faktury. Aplikacja mobilna Comarch ERP XT umożliwia kompleksowe zarządzanie firmą (księgowość, sprzedaż, rozliczenia z US i ZUS), w tym także wystawianie faktur i rozliczanie wydatków z dowolnego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę.

To szybkie i nowoczesne rozwiązanie dla jednoosobowej działalności lub małej firmy. Aplikacja mobilna Comarch ERP XT dostępna jest zarówno na smartfony z systemem Android, jak i iOS. Dzięki wykorzystaniu aplikacji mobilnej Comarch ERP XT wystawianie faktur sprzedażowych czy wprowadzanie faktur kosztowych trwa mniej niż kilka sekund. Przedsiębiorca może wystawić fakturę podczas spotkania z klientem i od razu wysłać ją mailem. Ponadto wszystkie dokumenty mogą być automatycznie przekazywane do biura rachunkowego świadczącego usługi księgowe dla firmy. Aplikacja pozwala zachować kontrolę nad wszystkimi dokumentami i korzystać z najważniejszych funkcji systemu na telefonie i smartfonie. Aplikację mobilną Comarch ERP XT można testować za darmo przez 6 miesięcy lub wystawić 10 faktur. Na koniec warto podkreślić, że aplikacja jako jedna z nielicznych na rynku wspiera RODO w firmie oraz ma moduł Busines Intelligence, tzn. umożliwia analizowanie informacji biznesowych dotyczących naszej firmy w czasie rzeczywistym.

 

Previous Forex - wady i zalety inwestowania
Next Błędy popełnianie podczas zakładania firmy

Może to Ci się spodoba

Empik uruchomi w marcu nową wersję e-sklepu. Zainwestuje też w nową formę dostawy

Sieć Empik czekają duże zmiany. W marcu wystartuje odświeżony e-sklep, w którym znajdą się nowe produkty i kategorie. Dystrybucyjny gigant zamierza znacznie poszerzyć swoją ofertę. Niebawem wprowadzi też opcję click & collect,

Jak kupić działkę państwową lub gminną?

Zakupu działki budowlanej dokonać można nie tylko od prywatnego właściciela, ale również przedstawiciela gminy lub skarbu państwa. Aby nabyć teren trzeba wziąć udział w przetargu i czekać na ogłoszenie wyniku.

Dobrze zorganizowana przeprowadzka do nowej siedziby nie zaburzy pracy przedsiębiorstwa

Wybór odpowiedniej przestrzeni na biuro firmy i jej właściwe zaaranżowanie decydują o komforcie pracy, samopoczuciu, a w rezultacie – o zaangażowaniu i lojalności pracowników. Sam wybór to jednak nie wszystko. Eksperci zauważają, że ważne jest także

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post