Najkorzystniejsze zakupy samochodów 2020

Najkorzystniejsze zakupy samochodów 2020

Branża motoryzacyjna to wiecznie żywa materia, panuje w niej ciągły ruch. Dzisiaj w swojej firmie wymieniamy samochody nie tylko wtedy, kiedy nam się zepsują, ale i wtedy, gdy zwyczajnie się znudzą. Wielu przedsiębiorców wykorzystuje moment zmiany floty na dodatkowe inwestycje. Każda z tych sytuacji może wymagać od nas nagłego zastrzyku gotówki. Co, jeśli w portfelu i baku – pustki? Odpowiedź jest prosta: leasing samochodowy.

Leasing samochodowy w pigułce

Samochód nie jest już dobrem luksusowym, wciąż jednak ceny na rynku motoryzacyjnym są nierzadko naprawdę absurdalnie wysokie i mowa tu zarówno o nowych, jak i używanych auta. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest właśnie leasing. Na czym polega leasing samochodowy? To bardzo proste. Podpisujemy umowę, która jest rodzajem wypożyczenia samochodu na określonych zasadach i w określonym czasie. Co miesiąc odprowadzamy ratę, która jest dużo korzystniejsza niż w przypadku kredytu. Po spłacie ostatniej mamy możliwość wykupienia czterech kółek za symboliczną kwotę bądź możemy wymienić auto na kolejne i rozpocząć następną inwestycję leasingową.

Jest to nie tylko stosunkowo najtańsza opcja na wymianę floty w naszej firmie, ale pozwala na tak zwane wpuszczenie w koszty całej raty, a także kosztów eksploatacyjnych. Bardzo korzystna jest oferta Santander Consumer Multirent. Może ona również objąć ubezpieczenie czy kartę paliwową, ale i likwidację szkód. A wszystko to odbywa się w wygodnej formie e-platformy. Możemy zatem z domu czy miejsca pracy mieć swobodny dostęp do wszystkich rozliczeń, faktur, a także zlecać kolejne usługi bądź je odwoływać. To bardzo wygodna rozwiązanie – zwłaszcza dla zabieganych przedsiębiorców. Inteligentne rozwiązania, które ułatwiają korzystanie z oferty na leasing w Santander Consumer Multirent docenia coraz więcej klientów, dlatego pozycja firmy leasingowej wzmacnia się. I potwierdzają to ankiety.

Krok po kroku

W Santander Consumer Multirent od własnych czterech kółek dzielą nas dokładnie trzy kroki. Pierwszą czynnością, jaką należy wykonać, jest prosty telefon, w którym wyrazimy chęć podjęcia współpracy. I tutaj właściwie nasza rola się kończy. Drugim krokiem jest bowiem kontakt zwrotny od konsultanta, który pomoże dobrać nam możliwie najkorzystniejszą ofertę i dostosuje ją do naszych indywidualnych potrzeb. W zależności od mnogości aut i usług, jakie sobie wybierzemy, otrzymamy partykularnie przygotowany draft umowy, który będziemy musieli sprawdzić i podjąć decyzję: wybrać czas trwania leasingu, wysokość raty i kilka innych opcji, o których poinformuje nas doradca. Jeśli będzie ona pozytywna, następne, co nas czeka to podpisanie dokumentacji. To właśnie krok trzeci i koniec wszelkich formalności. Wszystko odbywa się na jasnych, przejrzystych zasadach i trwa niewiele! Santander Consumer Multirent mówi jeszcze o czwartym kroku – radość z nowego – bądź nowych – samochodów. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak cieszyć się autem!

Previous Najważniejsze rozwiązania tarczy antykryzysowej 2.0
Next Transport chemikaliów w teorii i praktyce

Może to Ci się spodoba

Leasing 0 Comments

Czym jest leasing?

W dzisiejszych czasach coraz częściej wybieraną formą dofinansowania działalności małych firm i przedsiębiorstw jest leasing. Jego coraz większej popularności sprzyja bogaty rynek finansowy oraz coraz większa oferta różnych form finansujących.

Leasing 0 Comments

Branża leasingowa z rekordowymi wynikami za ubiegły rok

Ubiegły rok był rekordowy dla branży leasingowej, która zanotowała blisko 22-proc. wzrost i sfinansowała aktywa o wartości 82,6 mld zł. Motorem napędowym rynku pozostaje segment lekkich pojazdów, który odnotował wzrost o 31 proc. Przyczyniły

Leasing 0 Comments

Kto korzysta z leasingu operacyjnego?

Wiele firm, które nie posiadają pewnej sytuacji finansowej, stosuje tzw. leasing operacyjny. Jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ pozwala na eksploatowanie wskazanego przedmiotu lub urządzenia w dobrej cenie. Czy leasing operacyjny naprawdę

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post