Najlepszy chiński telefon 2020

Najlepszy chiński telefon 2020

Chińskie telefony oferują niesamowity stosunek jakości do ceny. Oto najlepsze chińskie telefony, które można kupić w Wielkiej Brytanii w 2020 roku.

  • OnePlus 8 Pro
  • Oppo Find X2 Pro
  • Realme X50 Pro
  • OnePlus Nord
  • Realme X3 SuperZoom
  • OnePlus 8
  • Oppo Reno 10X Zoom
  • Huawei P30 Pro
  • Xiaomi Mi 9
  • Huawei P30

Niektóre z największych chińskich marek telefonów oficjalnie sprzedają obecnie swoje smartfony w Wielkiej Brytanii, a konsumenci coraz lepiej poznają takie marki jak Huawei, Xiaomi, OnePlus, Oppo i Vivo. Jednak nawet dziś trudno jest znaleźć niektóre z tych telefonów na brytyjskiej ziemi – a wiedza o tym, która słuchawka jest do bani, może być skomplikowana.

Zawsze było tak, że chińskie telefony oferowały lepszy stosunek jakości do ceny niż te oficjalnie sprzedawane w Wielkiej Brytanii. Zaczynamy dostrzegać takie marki jak Huawei, OnePlus i Oppo, które podnoszą swoje ceny, w pewien sposób wypełniając tę lukę, ale Xiaomi i Realme są wśród tych, które nadal oferują często niewiarygodne ceny.

W dolnej części łańcucha pokarmowego smartfonów znajdują się niezliczone inne chińskie marki, o których prawdopodobnie nie słyszałeś, na przykład UMIDIGI i Bluboo, Ulefone i Elefone, Oukitel i Meizu. Na papierze specyfikacje ich telefonów robią wrażenie, ale często można znaleźć rogi są cięte w specyfikacji, aby utrzymać niskie ceny – mogą zamienić się w niższej mocy procesorów MediaTek i dużych, ale niższej rozdzielczości wyświetlaczy, na przykład, podczas gdy NFC, bezprzewodowe ładowanie i wodoodporność może być rzadkością.

Na plusie, chińskie telefony prawie zawsze obsługują dual-SIM (dual-standby), a telefony Xiaomi zazwyczaj oferują dual-4G, i często zapewnią to dodatkowo do rozszerzalnej pamięci masowej. Ponieważ starają się one naśladować liderów rynku, projekt i jakość chińskich telefonów jest bardzo wysoka.

Przejdź na stronę: http://chinskismartfon.pl/ po więcej informacji na temat smartfonów z Chin

Previous Wynajem biura w czasach koronawirusa
Next Jak zadbać o wysokie standardy higieny, wychodząc z pandemii?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Dwustronne umowy międzynarodowe pozwalają otrzymywać dwie emerytury

Koordynacja systemów zabezpieczenia społecznego sięga poza granice Unii Europejskiej. Dwustronne umowy między Polską a innymi krajami pozwalają nabyć prawa do świadczenia w przypadku pracy w innym państwie. Obecnie ZUS wypłaca 13 tys. takich

Wiadomości 0 Comments

Rosnący handel między Azją a Europą gigantyczną szansą dla Polski i krajowej branży logistycznej

Polska może się stać rynkiem pośredniczącym w wymianie handlowej między Azją a Europą. Wszystko dzięki koncepcji jedwabnego szlaku 2.0, wdrażanej przez chińskie władze, który ma biec przez nasz kraj. Już dziś wymiana dynamicznie

Wiadomości 1Comments

Sprzęt IBM – milowy krok w rozwoju technologii informatycznych

Amerykańskiego przedsiębiorstwa IBM z siedzibą w Armonk (stan Nowy Jork) nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, jednakże nie wszyscy znają historię tego giganta od wielu lat działającego w branży nowoczesnych technologii.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post