Najlepszy chiński telefon 2020

Najlepszy chiński telefon 2020

Chińskie telefony oferują niesamowity stosunek jakości do ceny. Oto najlepsze chińskie telefony, które można kupić w Wielkiej Brytanii w 2020 roku.

  • OnePlus 8 Pro
  • Oppo Find X2 Pro
  • Realme X50 Pro
  • OnePlus Nord
  • Realme X3 SuperZoom
  • OnePlus 8
  • Oppo Reno 10X Zoom
  • Huawei P30 Pro
  • Xiaomi Mi 9
  • Huawei P30

Niektóre z największych chińskich marek telefonów oficjalnie sprzedają obecnie swoje smartfony w Wielkiej Brytanii, a konsumenci coraz lepiej poznają takie marki jak Huawei, Xiaomi, OnePlus, Oppo i Vivo. Jednak nawet dziś trudno jest znaleźć niektóre z tych telefonów na brytyjskiej ziemi – a wiedza o tym, która słuchawka jest do bani, może być skomplikowana.

Zawsze było tak, że chińskie telefony oferowały lepszy stosunek jakości do ceny niż te oficjalnie sprzedawane w Wielkiej Brytanii. Zaczynamy dostrzegać takie marki jak Huawei, OnePlus i Oppo, które podnoszą swoje ceny, w pewien sposób wypełniając tę lukę, ale Xiaomi i Realme są wśród tych, które nadal oferują często niewiarygodne ceny.

W dolnej części łańcucha pokarmowego smartfonów znajdują się niezliczone inne chińskie marki, o których prawdopodobnie nie słyszałeś, na przykład UMIDIGI i Bluboo, Ulefone i Elefone, Oukitel i Meizu. Na papierze specyfikacje ich telefonów robią wrażenie, ale często można znaleźć rogi są cięte w specyfikacji, aby utrzymać niskie ceny – mogą zamienić się w niższej mocy procesorów MediaTek i dużych, ale niższej rozdzielczości wyświetlaczy, na przykład, podczas gdy NFC, bezprzewodowe ładowanie i wodoodporność może być rzadkością.

Na plusie, chińskie telefony prawie zawsze obsługują dual-SIM (dual-standby), a telefony Xiaomi zazwyczaj oferują dual-4G, i często zapewnią to dodatkowo do rozszerzalnej pamięci masowej. Ponieważ starają się one naśladować liderów rynku, projekt i jakość chińskich telefonów jest bardzo wysoka.

Przejdź na stronę: http://chinskismartfon.pl/ po więcej informacji na temat smartfonów z Chin

Previous Wynajem biura w czasach koronawirusa
Next Jak zadbać o wysokie standardy higieny, wychodząc z pandemii?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Branża PR wraca do sektora publicznego

Wzrost zainteresowania zagranicznych firm oraz przetargi spółek Skarbu Państwa na usługi PR to dwa czynniki, które w 2018 roku bardzo pozytywnie wpłyną na kondycję finansową tej branży – ocenia Związek Firm Public

Wiadomości 0 Comments

Wartość polskiego rynku reklamowego przekroczy w tym roku 7 mld zł

W tym roku polski rynek reklamowy zanotuje nieco ponad 2-proc. wzrost, a jego wartość przekroczy 7 mld zł – wynika z prognoz firmy Zenith. Pieniądze reklamodawców wciąż najszerszym strumieniem płyną do

Wiadomości 0 Comments

Rynek leasingu w Polsce rozwija się w szybkim tempie

W I półroczu 2017 roku polska branża leasingowa urosła o niemal 12 proc., głównie dzięki finansowaniu zakupu samochodów lekkich, ale też maszyn i urządzeń. Dobra koniunktura – zdaniem ekspertów – pozwala mieć nadzieję

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post