Sale konferencyjne CDV Poznań: funkcjonalność i design

Sale konferencyjne CDV Poznań: funkcjonalność i design

Sala na konferencję musi być przestronna i wygodna, wyposażona w cały potrzeby sprzęt konferencyjny – nagłośnieniowy oraz audiowizualny, a także udogodnienia dla niepełnosprawnych. Nowoczesna sala w samym centrum Poznania nadaje konferencji wyjątkową rangę. Miejsce, w którym odbywa się konferencja świadczy o prestiżu firmy.

Collegium Da Vinci, mieszczące się przy ul. Kutrzeby 10 to szczególne miejsce na organizację konferencji branżowej lub naukowej w najlepszym stylu. Budynek najstarszej niepublicznej uczelni w Poznaniu już z zewnątrz robi ogromne wrażenie, a w środku może być już tylko lepiej. Wybierz Poznań: sale konferencyjne centrum biznesowego w uczelni CDV.

Organizacja konferencji na wysokim poziomie

Sama przestrzeń nie wystarczy. Nowoczesne konferencje branżowe potrzebują wyjątkowej otoczki. W Poznaniu znajdują się wiele sal konferencyjnych na wynajem, które nie wyróżniają się niczym szczególnym. Mieszczą określoną liczbę osób, są wyposażone w cały niezbędny sprzęt oraz posiadają wszystkie możliwe udogodnienia. Brak im jednak tego czegoś, co podniesie rangę spotkania. Miejscem, które wyróżnia się na mapie konferencyjnych sal na wynajem jest przestrzeń renomowanej poznańskiej uczelni prywatnej – Collegium Da Vinci. Tym, co wyróżnia wnętrza uczelni, to artystyczny duch. Przestrzeń Collegium przypomina galerię sztuki nowoczesnej. Znajdziemy tu rzeźby, obrazy oraz instalacje takich autorów jak: Magdalena Abakanowicz, Alfred Lenica, Tadeusz Kantor, Mariusz Kruk czy Jan Nowosielski. W otoczeniu tak wybitnych dzieł sztuki uczestnicy konferencji będą mieli poczucie, że uczestniczą w czym wyjątkowym i ważnym.

Parking, catering, noclegi

Organizacja konferencji to kompleksowe przedsięwzięcie, które wymaga szczególnej logistyki. Decydując się na wynajem sali na konferencję w Poznaniu, lepiej zdecydować się na obiekt, który dysponuje nie tylko salą, ale także całym niezbędnym zapleczem konferencyjnym – tzn. parkingiem, cateringiem oraz noclegiem dla gości. Collegium Da Vinci oferuje  oferuje parking przy ul. Na Podgórniku, który mieści 100 samochodów. Uczelnia zapewnia catering w postaci przerw kawowych, zimnych przekąsek oraz ciepłego lunchu. Proponuje także promocyjne warunki noclegowe u zaprzyjaźnionych partnerów. Bliskość Cytadeli oraz Starego Rynku stwarza dogodne możliwości turystyczno-rekreacyjno-integracyjne w chwilach wolnych. Konferencja branżowa daje możliwość zdobycia najbardziej aktualnej wiedzy z określonej specjalizacji. To także przestrzeń na poznanie innych ludzi z branży, rozmowy oraz wymianę poglądów. Dobrze zorganizowana konferencja zapewnia balans pomiędzy częścią merytoryczną a rozrywką i integracją.

Previous Żyć w zgodzie z prawem.
Next Nowe przepisy wyrównają szansę między taksówkarzami a innymi przewoźnikami

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Trwają prace nad propozycjami pomocy dla kredytobiorców walutowych

Zwrot określonej części spreadów walutowych z przeszłości, możliwość oddania mieszkania w zamian za umorzenie kredytu oraz przewalutowanie – to obszary, które należy wziąć pod uwagę, próbując rozwiązań problemy spłacających kredyt w walutach obcych –

Wiadomości 1Comments

Ponad połowie Polaków pieniędzy wystarcza tylko na podstawowe potrzeby

56 proc. Polaków deklaruje, że pieniędzy w miesiącu wystarcza im tylko na podstawowe potrzeby i nie stać ich na większe wydatki. Co piąty przyznaje, że musi sobie odmawiać wielu rzeczy, żeby starczyło

Wiadomości 0 Comments

W tym roku polski rynek handlu internetowego notuje 18-proc. wzrost

Rynek e-commerce w Polsce rozwija się w tempie 18 proc. rocznie i na koniec tego roku osiągnie wartość 47 mld zł – wynika z prognoz Grupy Integer.pl. Najszybciej rosnącą kategorią jest sprzedaż żywności online.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post