Sklep Fair Play Plus – szeroki wybór środków czystości

Sklep Fair Play Plus – szeroki wybór środków czystości

Poszukujesz środków czystości dla domu? Firmy? Firmy sprzątającej? Współczesny rynek środków czystości obfituje w liczne rozwiązania – systemy dedykowane i uniwersalne, środki do czyszczenia ręcznego i mechanicznego, produkty do pielęgnacji i impregnacji wymagających powierzchni, środki do prania dywanów i mebli tapicerowanych. Niestety bogata i zróżnicowana oferta środków czystości nie zawsze idzie w parze z ich dostępnością. Firmy sprzątające często borykają się z problemem komplementacji zamówień, które – ze względu na dostępność asortymentu – są zmuszone składać u co najmniej kilku dostawców, co wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów transportu oraz dostarczaniem zamówień w różnych terminach. Odpowiedzią na te problemy jest sklep Fair Play Plus, w którym wszystko, czego potrzebujesz do utrzymania czystości w obiekcie jest w zasięgu ręki – od profesjonalnej chemii, przez akcesoria do sprzątania, aż po środki higieny, dozowniki i wkłady do dozowników.

Dlaczego warto zamawiać w sklepie Fair Play Plus?

W asortymencie sklepu Fair Play Plus znajdziemy przede wszystkim wysoką jakość w korzystnej cenie, jaką oferują marki własne Play. Ich użytkownicy zwracają uwagę na wysoką skuteczność oraz wydajność preparatów, jak również wspomnianą już wcześniej przystępną cenę, dzięki której możemy utrzymać wysoki standard higieny, jednocześnie ograniczając wydatki związane z zakupem profesjonalnej chemii czyszczącej. Dodatkową zaletą sklepu Play jest wszechstronności i różnorodność oferty, co przekłada się na kompleksowe zaopatrzenie nie tylko organizacji samodzielnie dbających o czystość obiektu, ale przede wszystkim firm sprzątających, które na co dzień odpowiadają zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom Klientów oraz różnych środowisk pracy – od biur i wielkopowierzchniowych obiektów komercyjnych, po obiekty przemysłowe oraz utrzymanie czystości wokół budynku.

Wśród licznych korzyści płynących z zaopatrywania się w sklepie internetowym Play na uwagę zasługuje również formuła sklepu. Jesteśmy sklepem, a nie hurtownią. To daje naszym Klientom dużą swobodę w zakresie testowania nowych produktów oraz zakupu środków mniej rotujących. Możliwość realizacji zakupu już od jednej sztuki to także atut, który cenią osoby fizyczne poszukujące dobrej jakościowo chemii dla domu.

Szeroki wybór środków czystości dla biura, sklepu, hali przemysłowej

Jak już wspomnieliśmy w sklepie Fair Play Plus znajdziemy formuły dedykowane dla różnych pomieszczeń, powierzchni i rodzajów zabrudzenia. Co kryje się za tym nieco ogólnym stwierdzeniem? Przede wszystkim 16 kategorii produktowych, w ramach których możemy wybierać spośród chemii profesjonalnej, środków do dezynfekcji, środków do mycia szyb i powierzchni szklanych, środków do czyszczenia wykładzin i tapicerek, środków do czyszczenia powierzchni stalowych i wielu innych. Ofertę uzupełniają akcesoria, worki na odpady, artykuły papierowe, odświeżacze powietrza – słowem WSZYSTKO, co niezbędne do skutecznej realizacji planu higieny dla każdego obiektu.

Previous Inwestowanie w nieruchomości komercyjne z wygodną aplikacją Social.estate
Next Kiedy potrzebne jest tłumaczenie przysięgłe?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Dobrze płatne i ciekawe oferty pracy czekają na kobiety w branży nowych technologii

Branża nowych technologii to w Polsce wciąż domena mężczyzn. Udział kobiet w firmach z tego sektora wynosi nie więcej niż 25 proc., a na stanowiskach kierowniczych tylko 5–15 proc. Wciąż zbyt mało kobiet wybiera

Wiadomości 0 Comments

Polskie miasta rozwijają ekologiczny transport

Z pomocą unijnych środków kilkadziesiąt polskich gmin i samorządów zainwestuje w proekologiczny transport miejski. Według założeń resortu rozwoju do 2021 roku po polskich drogach ma jeździć około tysiąca elektrycznych autobusów. Miasta widzą

Wiadomości 0 Comments

Dążenie do doskonałości i doskonałych zarobków, czyli polskie trendy na rynku szkoleń

Niezaprzeczalnym faktem jest, że skończenie studiów nie daje pewności znalezienia wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Dyplom ukończenia uczelni ma dla pracodawcy znaczenie głównie w przypadku, gdy pracownik podejmuje pierwszą pracę.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post