Sklep z nasionami marihuany – pomysł na biznes

Sklep z nasionami marihuany – pomysł na biznes

Są w pełni legalne, czego nie można powiedzieć o tym co nich wyrośnie. Jak wiadomo uprawa marihuany, jej posiadanie i sprzedaż są w Polsce karalne. Nasiona konopi indyjskich to jednak w pełni dopuszczalny przez prawo i dobrze rozwijający się nad Wisłą biznes.

Kolekcjonerskie nasiona marihuany

Polskie prawo pozwala na posiadanie i sprzedaż nasion konopi indyjskich. Jest tylko jeden wymóg – pestki przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Na polskim rynku nie brakuje internetowych i stacjonarnych sklepów, które oferują konopne nasiona niemal z całego świata.

Sklep internetowy https://nasionamarihuany.pl funkcjonujący na rynku od wielu lat ma w swojej ofercie feminizowane nasiona marihuany – czyli wyłącznie osobniki żeńskie, które otrzymuje się poprzez sztuczne zapylanie roślin żeńskich. Pestki pochodzą z renomowanych banków nasion zlokalizowanych między innymi w Holandii i Hiszpanii.

O tym, że nasiona marihuany są w Polsce legalne decyduje fakt, że nie posiadają one psychoaktywnej substancji THC. Jednak już rośliny, które z nich wykiełkują, wyrosną i zaczną kwitnąć w THC są obfite.

Dlatego też sklep https://nasionamarihuany.pl podobnie jak pozostałe sklepy oferujące pestki zaznacza, że oferowane produkty są wyłącznie kolekcjonerskie. Oczywiście można je wykorzystać do uprawy roślin w krajach takich jak Czechy, Wielka Brytania czy Hiszpania, gdzie hodowla konopi indyjskich na własny użytek jest przez prawo dopuszczalna.

Duży popyt, rosnące zyski i promocje

Profesjonale i sprawdzone sklepy z nasionami marihuany proponują oryginalne pestki w oryginalnych opakowaniach. Ceny za jedno nasiono marihuany zaczynają się od kilkudziesięciu złotych. Te najbardziej pożądane i wyselekcjonowane odmiany kosztują nawet kilkaset złotych za sztukę.

Ceny jednak nie odstraszają stałych i wciąż przybywających, nowych klientów. Zyski w tym biznesie wciąż rosną, a konkurencja nie śpi. Przez ostatnie lata rynek nasion marihuany w Polsce tak się rozwinął i nasycił, że sklepy na różne sposoby próbują prześcigać się w akcjach promocyjnych.

Przykładowo sklep https://nasionamarihuany.pl cieszący się od lat zaufaniem klientów, ze względu na profesjonalizm i dyskrecję w dostarczaniu produktów proponuje do każdego zamówienia jedno nasiono za darmo i do tego jeszcze gratis – do wyboru koszulka, czapeczka, zapalniczka albo naklejka.

Perspektywy na przyszłość

Już w tej chwili branża nasion marihuany w Polsce odnotowuje zyski i cały czas się rozwija. Te zyski mogłyby jednak być znacznie wyższe, jeśli zmieniłyby się obowiązujące nad Wisłą przepisy dotyczące posiadania marihuany i jej uprawy na własny użytek.

O legalizację marihuany do celów rekreacyjnych od kilku lat zabiega stowarzyszenie Wolne Konopie. Jednak droga do depenalizacji konopi indyjskich w Polsce jest jeszcze długa i na razie sklepy z konopnymi nasionami muszą zadowolić się i tak dużym popytem na ich produkty.

Previous Finanse a ryzyko prawne, czyli finanse dla prawników
Next Dlaczego warto inwestować w szkolenia dla pracowników firmy?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Jak zachować się w sądzie? Poznaj sądowy savoir-vivre

Stawienie się w sądzie zawsze generuje sporo stresu i budzi wiele wątpliwości. Poza standardowymi kwestiami dotyczącymi dotarcia w wyznaczone miejsce o wskazanej godzinie interesant nierzadko nie wie, w co się

Wiadomości 0 Comments

Nieterminowe płatności utrudniają ekspansję zagraniczną polskich firm

Rośnie skala opóźnień w płatnościach w krajach Europy Zachodniej, czyli u głównych partnerów handlowych Polski – wynika z danych firmy Atradius. Problem z nieterminowo opłacanymi fakturami ma 41 proc. przedsiębiorstw. Firmy muszą też coraz

Wiadomości 0 Comments

Crowdfunding nieruchomości komercyjnych – szansa dla inwestorów z niskim wkładem własnym

Inwestowanie w nieruchomości urasta do jednej z najpopularniejszych form lokowania kapitału z zamiarem uzyskania pożądanej stopy zwrotu. Choć zakup mieszkań z przeznaczeniem na wynajem nadal nie traci na popularności, to

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post