Suknia ślubna na co zwrócić uwagę przy jej zakupie

Suknia ślubna na co zwrócić uwagę przy jej zakupie

Aby proces wyboru kreacji był przyjemny i nie stresował przyszłej mężatki warto zapoznać się z kilkoma ważnymi kwestiami.

Inspiracje

Są kobiety, które już od dzieciństwa planują swój wygląd w tym szczególnym dniu są też takie, które zupełnie nie mają na niego pomysłu. Należałoby jednak, by oba te typy zapoznały się z aktualnymi trendami w modzie ślubnej. Inspiracje, jak powinna wyglądać nasza suknia ślubna, znaleźć można w magazynach poświęconych modzie ślubnej, w internecie czy przyglądając się sukniom gwiazd i celebrytek. Kiedy mamy już ustaloną wstępną wersję naszej kreacji, można działać dalej.

Termin

To niezwykle istotna kwestia, ponieważ niezwykle rzadko zdarza się, by klientka weszła do salonu i tego samego dnia wyszła z niego z idealnie dopasowaną suknią ślubną. Pamiętajmy, że podczas wizyty w salonie może nie spodobać nam się nic, lub spodobać zbyt wiele i nie będziemy umiały się zdecydować. Dopasowanie gotowego modelu do danej klientki również wymaga czasu.

Salon sukien ślubnych

Suknie ślubne to całe mnóstwo różnych modeli o różnych fasonach, nie każdy pasuje do każdej klientki. Suknie dobiera się do osobowości panny młodej, jej figury a nawet karnacji i koloru włosów. Dlatego warto jest udać się do salonu sukien ślubnych i przymierzyć jak najwięcej modeli. Tam profesjonalny doradca pomoże nam wybrać, który fason najlepiej nam pasuje. Pamiętajmy, że wizyta w salonie nie oznacza, że w tym salonie musimy zakupić naszą suknię. Salon oferuje nam duży wybór gotowych modeli z możliwością dopasowania ich do każdej klientki indywidualnie, do tego wizyta w takim miejscu to okazja do odprężenia się i dobrej zabawy. Nie zapominajmy zabrać ze sobą odpowiednich butów i dodatków, jeśli już je posiadamy, aby upewnić się, że będą z kreacją wyglądać pięknie i spójnie.

Gdzie kupować suknie ślubne?

Opcji jest wiele, suknię można kupić, uszyć lub wypożyczyć. Każda z nich ma swoje plusy i minusy.

Na cokolwiek się zdecydujemy ważne jest, by określić budżet jakim się dysponuje i konkretne oczekiwania jakie mamy wobec naszej kreacji. Projektantka Marta Trojanowska ma na swojej stronie internetowe SuknieBoho.pl ponad 80 modeli sukni, wśród których znaleźć można tę wymarzoną. Odpowiedni rozmiar wysyła się do klientki, ta mierzy suknię w domu i dokonuje ewentualnych poprawek. Suknie ślubne tej projektantki można znaleźć w kilku salonach w całej Polsce. Aby suknia ślubna była wyjątkowa i niepowtarzalna, można też zamówić kreację szytą na miarę.

 

 

Previous Wirusy, bakterie, pleśni, czyli intruz w domu
Next Jak wybrać agencję rekrutacyjną?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Pokój hotelowy na własność zyskowną alternatywą dla lokaty bankowej

Niskie oprocentowanie lokat bankowych i inflacja sprawiają, że Polacy masowo wycofują z nich pieniądze i szukają bardziej zyskownych form lokowania kapitału. Coraz popularniejszą alternatywą jest rynek nieruchomości, który jest w bardzo dobrej kondycji. Poza

Wiadomości 0 Comments

Polscy eksporterzy i importerzy będą mogli skorzystać z nowego połączenia kolejowego do Chin

Licząca ok. 70 mln mieszkańców chińska prowincja Hunan położona w południowo-wschodniej części kraju chce współpracować z Polską. Operator intermodalny Loconi podpisał porozumienie o współpracy w zakresie rozwoju przewozów kolejowych między tą prowincją a Polską.

Wiadomości 0 Comments

Jak troszczyć się o tapicerkę skórzaną w samochodzie?

Samochody ze skórzaną tapicerką są postrzegane jako bardziej prestiżowe, jeśli jednak czynimy takie założenie, niemal natychmiast musimy dodać, że konieczne jest uwzględnienie tego, że jest to skóra zadbana. Warto więc

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post