Sześć oryginalnych pomysłów na sklep internetowy

Sześć oryginalnych pomysłów na sklep internetowy

Obecny postęp technologiczny sprawił, że duża część branży handlowej przeniosła się do internetu. Coraz więcej osób decyduje się na otworzenie własnego biznesu w internecie, kuszona dużymi dochodami i niewielkimi kosztami eksploatacyjnymi. Co sprzedawać w sklepie internetowym, aby osiągnąć finansowy i zawodowy sukces? Poznaj 6 oryginalnych pomysłów na własny sklep internetowy.

1. Akcesoria do wyrobu serów

Otwierasz sklep internetowy i chciałabyś trafić w niewypełnioną jeszcze niszę? Na rynku istnieje niewiele firm zajmujących się sprzedażą profesjonalnych akcesoriów do wyrobu serów. Potencjał w tego rodzaju pomyśle na biznes tkwi w różnorodnej grupie odbiorców – klientami mogą być zarówno mleczanie farmerskie, jak i domowi serowarzy. Istotne w tym biznesie będzie zapewnienie serwisu urządzeń oraz pomoc techniczna, jeśli urządzenia ulegną awarii. Własny sklep zaopatrywać najlepiej u najlepszych polskich i europejskich producentów, dbając o jakość produktów.

2. Akcesoria do pole dance

Rosnące zainteresowanie pole dance oraz zwiększająca się liczba kursów dla pań sprawiają, że coraz więcej kobiet decyduje się na rozpoczęcie przygody z tym wymagającym i efektownym sportem. W związku z tym rośnie również zapotrzebowanie na akcesoria niezbędne do jego trenowania. Sprzedaż akcesoriów do pole dance to zatem doskonały pomysł na sklep internetowy, pod warunkiem, że posiadamy niezbędne minimum informacji na jego temat. W asortymencie sklepu mogą znaleźć się takie produkty jak drążki, akcesoria do drążków i rur, materacem produkty zwiększające przyczepność, treningi na DVD oraz stroje do pole dance.

3. Filcowe pantofle

Wygodne, modne i przede wszystkim rodzime – takie są filcowe pantofle z oryginalnymi góralskimi haftami. Popyt na polskie produkty wciąż rośnie, zarówno w kraju, jak i za granicą. Wiele firm produkcyjnych oferuje szycie filcowego obuwia na zamówienia, dzięki czemu nie ma problemu ze znalezieniem rzetelnego dostawcy. Odpowiadając na pytanie, co sprzedawać w sklepie internetowym, warto wziąć pod uwagę sprzedaż oryginalnych góralskich pantofli filcowych. Sprzedaż może odbywać się na polskim rynku, jednak warto rozważyć założenie domeny na zagranicznej stronie internetowej – folklorystyczne, pięknie wykonane kapcie z pewnością przypadną do gustu Anglikom czy Niemcom.

4. Naczynia kamionkowe

Tradycyjne naczynia kamionkowe kojarzą się z rodzinnym domem i pysznymi obiadami. Nic w tym dziwnego. Niegdyś w kuchni używano wyłącznie ceramicznych naczyń, ze względu na ich trwałość, praktyczność i dekoracyjność. Dziś wraca się do tradycji, czego najlepszym przykładem jest rosnące zainteresowanie naczyniami kamionkowymi oraz porcelaną bolesławiecką. Co sprzedawać w sklepie internetowym z ceramicznymi naczyniami? Beczki kamionkowe na ogórki małosolne lub kapustę, garnuszki na smalec, dzbanki na herbatę czy wino, miednice i misy, makutry, czajniki czy cukiernice. Wybór produktów u lokalnych producentów jest olbrzymi. W rozkręceniu biznesu przydadzą się pieniądze na start oraz dobra reklama i można zacząć zarabiać duże pieniądze.

5. Filtry do wody

Ograniczanie produkcji plastikowych butelek stanowi najważniejsze zadanie współczesnego społeczeństwa. Filtry do wody to przyszłość każdego z nas, ponieważ dbanie o środowisko naturalne leży w gestii człowieka. Sprzedaż nowoczesnych filtrów do wody to doskonały pomysł na sklep internetowy. Dzięki tym niewielkim gadżetom przefiltrujesz od 150 do 200 litrów wody miesięcznie. Pozwalają one pozbyć się z wody kranowej niepożądanych substancji takich jak chlor, pestycydy, metale ciężkie czy zanieczyszczenia organiczne. Filtry są również wygodne – nie ma konieczności noszenia ciężkich zgrzewek, co pozwala również na znaczne oszczędności finansowe.

6. Pyłek pszczeli i produkty pszczelarskie

Moda na zdrowe odżywianie na dobre zagościła w świadomości Polaków. Czy słyszałeś kiedyś o pyłku kwiatowym (pszczelim)? Zyskuje on coraz większą popularność według trendów Google i stanowi doskonały pomysł na biznes. Pyłek pszczeli posiada liczne walory terapeutyczne i odżywcze. Posiada następujące właściwości:

  • przeciwbakteryjne,
  • przeciwgrzybicze,
  • antyoksydacyjne,
  • przeciwzapalne,
  • chemoprewencyjne,
  • przeciwnowotworowe.

Pyłek chroni również naszą skórę przed promieniowaniem oraz posiada właściwości ochronne dla wątroby. Produkt ten jest skarbnicą zdrowia – w jego składzie odkryto ponad 250 prozdrowotnych substancji, wpływających na doskonałe właściwości zdrowotne. Może warto zastanowić się nad jego sprzedażą we własnym sklepie internetowym?

Otworzenie sklepu internetowego nigdy wcześniej nie było tak proste jak teraz. Jeśli chcesz spróbować własnych sił w tym biznesie z pomocą przychodzi Platforma Sky-Shop, która oferuje gotowe integracje z hurtowniami i wiele innych przydatnych na początku działalności funkcji. Dowiedz się jak założyć sklep internetowy ze Sky-Shop i rozpocznij biznes e-commerce!

Previous Namioty dmuchane i pneumatyczne - sposób na reklamę
Next Czym zajmują się agencje eventowe?

Może to Ci się spodoba

Kurs bitcoina na huśtawce

Od początku tego roku cena bitcoina wzrosła już prawie trzykrotnie. Po załamaniu z 2018 roku najpopularniejsza kryptowaluta znów wróciła do łask inwestorów. Kurs bitcoina na przestrzeni ostatniego miesiąca to jednak ciągła

Polskie firmy przodują w delegowaniu pracowników do Niemiec i Austrii

Już co piąty delegowany w Europie jest Polakiem. Większość wysyłanych pracowników to doświadczone osoby, informatycy i inżynierowie. Przekłada się to na zarobki – w Austrii i Niemczech są znacznie wyższe niż w innych krajach wybieranych

Grupa Sage wybuduje w Warszawie centrum obsługi kadrowo-płacowej

Sage notuje w Polsce rekordowo wysokie wyniki. Polski oddział spółki uzyskał w roku fiskalnym 2017 przychody wielkości 87,5 mln zł, osiągając wzrost na poziomie 19 proc. rdr. Silnej dynamice wzrostu przychodów towarzyszył

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post