Woda Źródlana w Twojej Firmie

Woda Źródlana w Twojej Firmie

Wielu pracodawców zastanawia się, w jaki sposób zapewnić swoim pracownikom napoje. Nie jest to, zdaniem wielu, jedynie przykry obowiązek, ale sposób na poprawę jakości warunków pracy. 

Przepisy BHP dość wyraźnie określają kiedy pracodawca musi zapewnić napoje. Upraszczając, wystarczy by temperatura na zewnątrz przekroczyła 28 stopni, by pracodawca musiał zapewnić dostęp do wody dla swoich pracowników.

Jednak wielu pracodawców chciałoby mieć dostęp do czystej i smacznej wody, niezależnie od stanu lokalnych wodociągów. Dobrym pomysłem wydaje się być podpisanie umowy z dostawcą dystrybutorów wody źródlanej. Wtedy nie trzeba będzie się martwić o jakość wody do picia.

Dlaczego warto wybrać wodę z dystrybutora?

Jakość wody nie jest ważna tylko w momencie, gdy na kontrolę zawita inspekcja pracy, ale również gdy chcemy zapewnić pracownikom dobre warunki. Coraz więcej osób zwraca bowiem uwagę na atmosferę w miejscu pracy oraz na to, jak pracodawca dba o ich zdrowie i samopoczucie.

Dodatkowo, wśród pracowników i klientów można zapunktować na opinii firmy ograniczającej zużycie plastikowych butelek na wodę na rzecz wody z dystrybutora. Opinia firmy dbającej o środowisko staje się dla wielu osób coraz bardziej ważna i coraz częściej wpływa na wybory klientów nie tylko w branży gastronomicznej, ale również w wielu innych.

Dostawca usługi zajmuje się całą obsługą dystrybutora z wodą – dostarczaniem pełnych butli, odbieraniem pustych, a także regularnym czyszczeniem samego dystrybutora. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć pewność, że w urządzeniu nie rozwijają się żadne szkodliwe drobnoustroje.

Jak sprawdzić jakość wody?

O jakość samej wody również zadba dostawca. Warto przed zakupem sprawdzić jakimi certyfikatami może się on pochwalić. Jednym z najtrudniejszych do uzyskania jest HACCP. Oznacza on, że jakość wody monitorowana jest na każdym etapie produkcji, a wszelkie zagrożenia są na bieżąco eliminowane.

Umowę najlepiej będzie podpisać na czas nieokreślony. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nie przeoczymy momentu przedłużenia umowy, a jej warunki nie zmienią się w sposób radykalny.

Warto także sprawdzić, czy za dystrybutor będziemy musieli zapłacić kaucję. Najlepiej byłoby, gdyby nie trzeba było jej wpłacać. Jeżeli jednak kaucja będzie konieczna, powinna być to mała suma. Najlepszym rozwiązaniem będzie wybór dostawcy, który w atrakcyjnej cenie oferuje wysoką jakość.

Największy dostawca wody źródlanej w Polsce

Jednym z największych w Polsce dostawców wody źródlanej jest firma Eden Springs (ich stronę internetową można podejrzeć pod adresem https://www.eden.pl/woda/dystrybutory-wody-zrodlanej). Jest ona częścią grupy działającej w osiemnastu krajach. W Polsce działa od 1997 roku. Aktualnie, w naszym kraju znajduje się trzydzieści sześć centrów dystrybucyjnych, dzięki czemu możliwa jest sprawna obsługa klienta. Jest to najczęściej wybierany dostawca wody źródlanej dla firm w Polsce, które gwarantują, że ich usługi są najbardziej efektywne i wysokiej jakości.

Woda, którą dostarcza Eden Springs pochodzi z ujęć głębinowych, położonych na terenie Polski. Jest ona badana co dwie godziny dzięki sieci laboratoriów należących do Firmy. Dzięki temu Firma wie na bieżąco, jak wygląda jakość wody, oraz jest w stanie bezpośrednio reagować na nawet najmniejsze zmiany w wynikach badań.

Podsumowanie

Właściciele firm mogą skorzystać z ofert dzierżawy dystrybutorów wody źródlanej. Dzięki temu mogą poprawić komfort swoich pracowników oraz wizerunek swojej firmy. Nie chodzi tu tylko o obraz firmy dbającej o pracownika, ale również o opinię przedsiębiorstwa troszczącego się o środowisko.

Previous Jak stworzyć profesjonalny profil na Linkedin?
Next Co to jest złoto dewizowe?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Polska powinna jak najszybciej wejść do strefy euro. W przeciwnym razie sama zepchnie się na margines

Polska mogłaby wejść do strefy euro, wprowadzając podobne rozwiązanie jak wcześniej Bułgaria, która zmagała się z hiperinflacją. Tzw. currency board, czyli sztywny kurs złotego do euro, zapobiegłby wahaniom, pozwolił na spokojny

Wiadomości 0 Comments

Polscy seniorzy coraz bardziej zadłużeni

Zbliżające się Dni Babci i Dziadka skłaniają do refleksji nad sytuacją finansową polskich seniorów. Niestety ta nie ulega poprawie: polscy seniorzy zadłużają się coraz bardziej. Tylko w Grupie KRUK prowadzonych

Wiadomości 0 Comments

Media społecznościowe odgrywają coraz ważniejszą rolę w procesie rekrutacji

Dla osób poszukujących zatrudnienia media społecznościowe stanowią dobre źródło wiedzy o ofertach pracy i potencjalnym pracodawcy. Rekruterom pozwalają natomiast znaleźć kandydata w jak największym stopniu spełniającego ich oczekiwania. Aby media społecznościowe spełniły swoje

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post