Wybory 2015: Przedsiębiorcy wybierają PiS, drugie miejsce zajmuje KORWiN
27 proc. poparcia notuje Prawo i Sprawiedliwość w sondażu przeprowadzonym wśród przedsiębiorców. Na drugim miejscu jest KORWiN z wynikiem 18 proc., a trzecią pozycję zajmuje Platforma Obywatelska z 16% proc. poparciem.
Szanse na przekroczenie progu i wejście do parlamentu mają również: Kukiz’15(12 proc.), Stonoga Partia Polska(7 proc.), PSL(5 proc.) oraz Zjednoczona Lewica(5 proc.)
Powyższe dane to wynik badania przeprowadzonego wśród 4839 przedsiębiorców(subskrybenci portalu www.BiznesGazeta.pl), którzy mogli określić swoje preferencje polityczne odpowiadając na zapytanie przesłane drogą mailową(udział brali wyłącznie subskrybenci, którzy podali firmowy adres email).
Jeśli poszukujesz informacji w zakresie finansowania przedsiębiorstw lub obniżenia kosztów prowadzonej działalności gospodarczej to napisz. Postaramy się skutecznie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie.
Dziękujemy za wypełnienie formularza!
About author
Może to Ci się spodoba
Zapowiada się kolejny dobry rok dla branży hotelarskiej
Polska branża hotelarska ma za sobą bardzo dobry rok, a obecny ma być równie udany. Głównie dzięki rosnącemu popytowi ze strony turystów oraz zainteresowaniu inwestorów z branży, również zagranicznych sieci. Krajowa baza
Przyspiesza cyfrowa rewolucja w opiece medycznej
Transformacja cyfrowa służby zdrowia to lepsza opieka medyczna i większe zadowolenie pacjentów – przekonują eksperci. Większość Polaków ocenia, że system e-zdrowia jest za słabo rozwinięty i nie wykorzystuje potencjału, jaki drzemie w nowoczesnych
Opakowania tekturowe
Zastosowanie opakowań tekturowych Obecnie, gdy bardzo dużo sprzedaje się w Internecie, pudełka znowu wracają do łask. Głównie ze względu na to, że praktycznie wszystkie zamawiane produkty są pakowane w opakowania
