Panna Cotta Voucher Group oraz Global Leads Group połączyły siły jako Savings United GmbH

Panna Cotta Voucher Group oraz Global Leads Group połączyły siły jako Savings United GmbH

10/10/2016 Hamburg i Berlin – Panna Cotta Vocher Group i Global Leads Group informują o swoim połączeniu. Fuzja ma na celu wzmocnienie pozycji obu firm na prężnie rozwijającym się rynku couponingu w Polsce, Hiszpanii, we Włoszech, krajach Europy Środkowej oraz Ameryce Południowej.

W Polsce serwisy Panna Cotta Voucher Group to: Kupon.pl, Newsweek.pl/kupony-rabatowe, Komputerswiat.pl/kody-rabatowe, Fakt.pl/kodyrabatowe oraz Polki.pl/kodyrabatowe. Obie firmy będą funkcjonować pod jedną nazwą Savings United GmbH z dwoma siedzibami mieszczącymi się w Hamburgu oraz Berlinie. W skład zarządu będą wchodzić Panayotis Nikolaidis i Mirko Schlossmacher.

‘’W pełni zdajemy sobie sprawę, jak efektywnym i profesjonalnym graczem we wszystkich naszych rynkach docelowych jest firma Global Leads Group. Ze względu na dużą zbieżność naszych modeli biznesowych, strategicznych kierunków, jestem przekonany, że dzięki temu połączeniu bez wątpienia uzyskamy wiele korzyści już od pierwszego dnia współpracy‘’ – wyjaśnia Panayotis Nikolaidis, założyciel i menedżer Panna Cotta Voucher Group. Mirko Schlossmacher, menedżer Global Leads Group dodaje: ‘’Wraz z silną pozycją Panna Cotta Voucher Group na rynku couponingu w Polsce (Kupon.pl), Hiszpanii (Cupon.es), Włoszech (Sconti.com), oferując nasz własny serwis Rebatly.com, oraz wsparcie naszych stron partnerskich,  planujemy wzrost sprzedaży w portfolio.‘’

Transakcja pomiędzy Panna Cotta Voucher Group oraz Global Leads Group była wspierana przez inwestorów venture capital, odpowiednio Hanse Ventures i Holtzbrinck Digital.

O Panna Cotta Voucher Group

Panna Cotta Voucher Group (PCG) to międzynarodowa sieć platform couponingowych skupiająca się na szybko rozwijających się rynkach eCommerce.

Poprzez swoją unikalną sieć kanałów, PCG prowadzi kampanie promocyjne ukierunkowane na różnych reklamodawców. Z tego powodu, potrzeby użytkownika zawsze pozostają w centrum uwagi PCG. Na swoich platformach np. Kupon.pl, użytkownicy znajdą zbiór wszystkich najlepszych ofert kuponowych, obecnych aktualnie na rynku. Użytkownicy mają możliwość skorzystania z darmowych kodów promocyjnych bezpośrednio na stronach ich ulubionych sklepów bez konieczności rejestrowania się. PCG pomaga milionom klientów na całym świecie oszczędzać z darmowymi kuponami rabatowymi i ofertami sklepów internetowych.

Firma została założona przez przedsiębiorcę Panayotis Nikolaidis oraz Przedsiębiorstwo Inkubacyjne Hanse Ventures w 2012 roku.

Zespół PCG składa się z profesjonalistów szesnastu różnych narodowości. Platformy PCG działają w wielu krajach na całym świecie, firma współpracuje także ze znanymi grupami medialnych w Polsce – Ringier Axel Springer,  Edipresse.

Po więcej informacji odwiedź: www.pannacottagroup.com

O Global Leads Group

Global Leads Group to firma działająca w obszarze digital marketingu, z siedzibą w Berlinie. Działa na rynkach międzynarodowych, oferując usługi marketingowe online do sklepów zarówno lokalnie jak i globalnie.

Projekt Rebatly.com został rozpoczęty we wrześniu 2012 roku i od tego czasu pomógł milionom użytkowników na całym świecie, zaoszczędzić na zakupach on-line, za pośrednictwem kuponów rabatowych.

Po więcej informacji odwiedź: www.globalleadsgroup.com

Previous Nowe technologie zmieniają stare zasady gry w produkcji
Next Najprostsza forma zabezpieczenia spłaty kredytu

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Jak zorganizować loterię promocyjną?

Rosnąca konkurencja na rynku zmusza firmy do podejmowania dodatkowych działań, mających na celu przyciągnięcie i zatrzymanie klienta. Coraz częściej proponowane są więc pakiety promocyjne czy dodatkowe produkty dołączane do zakupów.

Wiadomości 0 Comments

Ogrodzenie betonowe — alternatywa dla ogrodzeń kamiennych

Dość wielu z nas doskonale wie o tym, że ogrodzenie betonowe jest w czasach obecnych opcją równie popularną, jak ogrodzenie stalowe wykonane z płotków produkowanych na skalę przemysłową. Jednym słowem

Wiadomości 0 Comments

Rynek dóbr luksusowych urośnie w tym roku o 8–10 proc

Sprzedaż wyrobów jubilerskich, podobnie jak innych dóbr luksusowych, powinna wzrosnąć w tym roku, a także w kolejnych latach o 8–10 proc. – uważa prezes jubilerskiej spółki Briju. To ponaddwukrotnie szybsze tempo niż to

Wiadomości 0 Comments

Dotykowa sprzedaż

Coraz częściej, nie tylko w hipermarketach czy w kasach biletowych, zauważamy monitory na których pracownik dotykowo obsługuje sprzedaż. To technika, która na dobre zagościła w sklepach, restauracjach i innych punktach

Wiadomości 1Comments

Rozwój rynku korzystny dla firm i gospodarki

W wielu opiniach, dyskusjach i analizach, emisję obligacji i kredyt bankowy często traktuje się jako alternatywne źródła finansowania firm. Bardziej praktyczne wydaje się podejście komplementarne wobec obu tych form, a

Czy hodowla ślimaków się opłaca?

Obecnie założenie działalności gospodarczej to żaden problem. Jednak osiągniecie sukcesu możliwe jest tylko wtedy, gdy właściciel posiada wiedzę i umiejętności, kapitał początkowy oraz kreatywny pomysł na biznes. Czy hodowla ślimaków

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź