Skuteczne antykradzieżowe zabezpieczenie auta – tylko z systemem radiowym

Skuteczne antykradzieżowe zabezpieczenie auta – tylko z systemem radiowym

Czy wiesz już, że monitoring GPS nie jest dobrą metodą na zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą? Dla złodziei obejście tego systemu nie stanowi najmniejszego problemu. To samo dotyczy mechanicznych blokad. Jak zatem uchronić auto przed bezpowrotnym zaginięciem? Jest na to jeden, skuteczny sposób – jest nim wybór antykradzieżowego systemu radiowego.

Jeżeli jesteś właścicielem auta, z pewnością zależy Ci na jego dobrym zabezpieczeniu. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak takie proste – współcześni złodzieje tworzą coraz bardziej pomysłowe metody na przejęcie cudzego pojazdu. Kradzież na Gameboya czy na walizkę to tylko niektóre z nich.

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób możesz ochronić swój samochód? Rozwiązaniem jest nowoczesny system radiowy o nazwie IKOL SVR. To właśnie on sprawi, że skradzione auto wróci do Ciebie w ciągu zaledwie 24 godzin od zgłoszenia tego przestępstwa.

Antykradzieżowy system radiowy a monitoring GPS

System radiowy IKOL SVR to sprawdzony sposób na zabezpieczenie antykradzieżowe pojazdu – jego skuteczność wynosi bowiem aż 98%. W dodatku jest on niezagłuszalny (użycie zagłuszarek GPS/GSM może jedynie dodatkowo ułatwić policji namierzenie pojazdu) i działa w takich miejscach jak tunele, metalowe kontenery czy garaże.

Z kolei sygnał GPS jest niezwykle prosty do zagłuszenia. Jego podstawowym zadaniem jest zresztą monitorowanie samochodu w czasie rzeczywistym, a nie chronienie go, by nie padł łupem złodziei.

Co jeszcze sprawia, że system radiowy IKOL SVR jest o wiele lepszym zabezpieczeniem przeciwkradzieżowym niż monitoring GPS?

  • IKOL SVR to połączenie kilku technologii – wśród nich, oprócz sygnałów GPS/GSM, znajduje się stworzona przez IKOL częstotliwość radiowa. Jest ona odporna na zagłuszanie i niezależna od zewnętrznych operatorów. W dodatku gwarantuje pełną ochronę zarówno w Polsce, jak i w innych krajach Europy. Warto przy tym zaznaczyć, że sprawdza się także w państwach spoza UE. Z modułem SVR możesz więc czuć się bezpiecznie również podczas zagranicznego urlopu.
  • IKOL posiada własną infrastrukturę naziemną – to właśnie autorska, rozwinięta sieć stacji nadawczo-odbiorczych gwarantuje niezawodność stworzonego przez profesjonalistów z IKOL, bezzakłóceniowego systemu radiowego.
  • Moduł radiowy charakteryzuje się niezwykłą dokładnością lokalizowania pojazdu. Zapewnia szybkie wykrycie auta, niezależnie od kryjówki w jakiej zostało ono umieszczone.
  • Odbiornik IKOL SVR jest montowany w miejscu objętym tajemnicą – nawet najbardziej doświadczony w swym fachu złodziej z pewnością go nie znajdzie.
  • Moduł nie pobiera danych o położeniu auta – pojazd jest lokalizowany dopiero wtedy, gdy odpowiednie służby przyjmą zgłoszenie o kradzieży. Wyjątkiem jest tu IKOL SVR Sky, który pozwala kierowcy na codzienne korzystanie z udogodnień charakterystycznych dla lokalizatora GPS.

IKOL SVR wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom

Nie jesteś pewien, czy IKOL SVR to coś, czego potrzebuje Twój samochód? Obecnie na rynku istnieją 3 wersje systemu IKOL SVR. Masz więc możliwość dopasowania planu, który zaspokoi Twoje potrzeby i sprawi, że na zawsze zapomnisz o mechanicznych blokadach i innych niezbyt skutecznych sposobach zabezpieczenia auta.

  1. IKOL SVR Standard – oferuje pełną ochronę radiową oraz całodobową opiekę Centrum Operacyjnego (także w niedziele i święta). Moduł ten nie wysyła żadnych informacji o miejscu pobytu auta – do momentu poinformowania policji i Centrum Operacyjnego IKOL o zniknięciu tego osobistego środka lokomocji.

 

  1. IKOL SVR Alarm – oprócz wymienionych wcześniej funkcji, system ten zapewni Ci możliwość zdalnego uzbrajania czujników wewnętrznych auta. Zadanie to wykonasz wyjątkowo szybko, jeżeli ściągniesz na swojego smartfona dedykowaną, darmową aplikację mobilną IKOL Tracker. Co więcej, IKOL SVR Alarm pozwoli Ci też na konfigurację alertów informujących m.in. o nieautoryzowanym ruchu pojazdu.

 

  1. IKOL SVR Sky – to najbardziej rozbudowana propozycja od IKOL. System ten posiada wszystko to, co wymieniono przy jego poprzednich wariantach – tak jak SVR Alarm może być zdalnie uzbrajany z poziomu darmowej aplikacji mobilnej IKOL Tracker.

Moduł wysyła właścicielowi samochodu alerty o próbach odholowania, włączenia silnika i innych wydarzeniach dotyczących pojazdu.

Dodatkowym udogodnieniem jest tu monitoring GPS, służący, tak jak lokalizator GPS, do codziennego śledzenia przejazdów w czasie rzeczywistym, sprawdzania aktualnej lokalizacji samochodu, przeglądania historii podróży i tworzenia raportów.

Zabezpiecz swój samochód przed złodziejami

System radiowy IKOL SVR oferuje zatem precyzyjne namierzanie lokalizacji pojazdu, umożliwiające jego błyskawiczne odzyskanie. Dzięki niemu zapewnisz swojemu samochodowi najlepszą, niezagłuszalną ochronę oraz całodobową opiekę profesjonalistów z Centrum Operacyjnego IKOL.

Dodatkowe możliwości, które posiada wariant IKOL SVR Sky, sprawią, że zyskasz 1 niewielki moduł, łączący w sobie funkcjonalności lokalizatora GPS i przeciwkradzieżowego odbiornika radiowego. To niezwykle praktyczne – nie musisz już kupować 2 oddzielnych urządzeń.

Możesz być pewien, że w ofercie IKOL SVR znajdziesz dokładnie takie zabezpieczenie auta przed kradzieżą, na jakim Ci zależy. Decydując się na jego zakup, sprawisz że Twoje auto pozostanie z Tobą na zawsze – i nawet najbardziej doświadczony złodziej nie będzie w stanie tego zmienić.

Previous 62 proc. polskich pracowników pozytywnie ocenia swoje kompetencje cyfrowe
Next Herbaty do gastronomii – jakie wybierać?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Badanie Vendor Due Diligence – jakie przynosi korzyści?

Część funkcjonujących na rynku spółek będzie w przyszłości miała nowych właścicieli lub inwestorów. Każda tak duża inwestycja wiąże się z potencjalnym ryzykiem. Dobre przygotowanie całej transakcji sprzedaży pozwala je zminimalizować

Wiadomości 2 komentarze

Jak uzyskać fundusze unijne na otwarcie działalności?

Własna działalność gospodarcza to ogromne wyzwania i duża odpowiedzialność. Jednak oprócz formalności i załatwiania spraw urzędowych trzeba zdobyć pieniądze niezbędne na start. W ostatnim czasie młodzi przedsiębiorcy bardzo chętnie korzystają

Wiadomości 0 Comments

Znikają kolejne bariery dla rynku samochodów elektrycznych

Na polskim rynku motoryzacyjnym udział elektryków wciąż jest znikomy, ale dynamicznie rośnie. Wynika to z faktu, że znikają kolejne bariery. Po pierwsze, nowe modele oferują coraz lepsze osiągi, a ich ceny

Wiadomości 0 Comments

Tabela wielkości porcji: jak ustalić gramaturę dania?

Informacje o gramaturze serwowanych potraw powinny obowiązkowo znaleźć się w menu lokalu gastronomicznego. Klient ma mieć możliwość sprawdzenia, jaką wielkość mają wybrane danie oraz jaka jest cena za porcję posiłku.

Wiadomości 0 Comments

Opakowanie ma większy wpływ na decyzje zakupowe niż reklama

Nawet 80 proc. decyzji zakupowych zapada w miejscu sprzedaży, a 70 proc. z nich ma charakter impulsowy. Blisko połowa milenialsów podczas robienia zakupów przemierza cały sklep, a decyduje się na ten produkt,

Wiadomości 0 Comments

Nowa ustawa o obligacjach czeka na debiut

Złożony w lutym podpis Prezydenta RP zakończył legislacyjny etap prac nad nową ustawą o obligacjach. Jej przepisy, mające służyć rozwojowi rynku pozaskarbowych papierów dłużnych, wejdą w życie 1 lipca. Ustawa

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź