Start-up CARE-ER
Co oferuje Państwa firma?
CARE-ER powstał dla osób, które poważnie myślą o karierze i rozwoju. Łączymy ze sobą niezbędne inicjatywy, wydarzenia, ludzi i możliwości.
Na rynku brakowało kompleksowej informacji o szeroko pojętych ofertach z branży, takich jak szkolenia, targi, konferencje, oferty studiów czy pracy, a nawet hobby. Dotychczasowe portale skupiały się tylko na niewielkim wycinku związanym wyłącznie z pracą. CARE-ER stawia na całościowe podejście: system prezentuje Użytkownikowi spersonalizowane oferty oraz opcjonalnie wysyła co tygodniowy mailing z najnowszymi ofertami tylko i wyłącznie z interesujących go branż lub dziedzin. Dzięki temu jest na bieżąco z informacjami dotyczącymi jego kariery, nie straci interesujących okazji do rozwoju i może wciąż się doskonalić. Nasze innowacje dotyczą każdego, kto chce się rozwijać.
Co wyróżni Państwa projekt od konkurencji?
CARE-ER to odpowiedź na potrzeby osób, którym umyka wiele okazji do rozwoju lub nie mogą znaleźć odpowiednich dla siebie ofert w ogromie informacji w sieci. Dzięki CARE-ER otrzymują je wprost na swoją skrzynkę mailową. Wystarczy, że bezpłatnie zarejestrują się na portalu i uzupełnią swój profil w informacje o tym co ich interesuje oraz jakie umiejętności chcieliby rozwijać. Użytkownicy mogą także samodzielnie wyszukiwać informacje w systemie CARE-ER oraz stworzyć swoją stronę wraz z CV lub stronę firmową by nawiązać nowe kontakty biznesowe.
Jakie korzyści zapewnia klientom?
Przede wszystkim pomagamy w rozwoju!
Korzyści z CARE-ER dla Poszukiwacza, czyli osoby chcącej się rozwijać:
- oszczędność czasu – ustalasz czego potrzebujesz, jakie wydarzenia oraz możliwości Cię interesują i otrzymujesz cotygodniowy raport
- elastyczność, kompleksowa oferta – jesteś na bieżąco, gdyż nie musisz samodzielnie przeczesywać stron w poszukiwaniu wartościowych wydarzeń czy inicjatyw
- personalizacja – samodzielnie decydujesz co Cię interesuje, nigdy nie otrzymasz spamu, gdyż dostajesz informacje dopasowane do Ciebie
Korzyści z CARE-ER dla Informatora, czyli osoby/firmy, która organizuje:
- dotarcie do zainteresowanego odbiorcy – autorski, automatyczny system prezentuje oferty osobom do których chcesz skutecznie dotrzeć (np. poprzez mix branż i umiejętności)
- rozgłos i promocja oferty – Twoja oferta będzie widoczna nie tylko w portalu, ale także w integralnym automatycznym mailingu rozwojowym i na naszym fanpage na facebooku (ponad 1200 fanów)
- innowacyjność – budujesz swój wizerunek jako nowoczesnego Organizatora, który wie, że należy korzystać z właściwych narzędzi
Kto opracował koncept firmy?
Za CARE-ER odpowiedzialny jest zespół Agencji Reklamowej QA. CARE-ER to kolejny biznesowy startup stworzony przez QA. Projekt stworzyliśmy od podstaw: pomysł i koncepcja, metody działania, wdrożenie projektu, kontakty z klientami i promocja CARE-ER: to wszystko dzieło doświadczonego zespołu QA.
Do kogo jest skierowany jest projekt?
CARE-ER to miejsce dla każdego, kto chce zdobywać nowe kwalifikacje i stać się specjalistą w swojej dziedzinie. Korzystać mogą z niego zarówno studenci, dopiero stawiający pierwsze kroki w karierze, jak i osoby z wieloletnim doświadczeniem, które chcą być na bieżąco z trendami w branży oraz szukają okazji do rozwoju.
Drugą ważną grupą Odbiorców są organizatorzy np. wydarzeń, targów, szkoleń, czy też firmy poszukujące pracowników, które chcą trafić ze swoją ofertą wyłącznie do odpowiednich, dopasowanych osób.
Jaki jest model biznesowy projektu?
Model biznesowy to założenie, że osoby poszukujące nic nie płacą i jest oparty o organizatora, który może dodać płatną prezentację oferty. Jeśli nie chce – może dodać ją bezpłatnie, oczywiście słabiej wyróżnioną. Oprócz tego abonamenty, dodatkowe wyróżnienia, opcje czy promocje danej oferty.
Czy firma ma już pierwsze sukcesy?
CARE-ER cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególną częścią są patronaty nad interesującymi wydarzeniami o które proszą nas organizatorzy – niedawno świętowaliśmy już 100.
Czy pomysł będzie jeszcze rozwijany?
Obecnie zależy nam na ciągłym poszerzaniu naszej oferty: chcielibyśmy dostarczać naszym Użytkownikom jak największą ilość wartościowych dla nich informacji, dlatego zależy nam na dotarciu do osób i firm, które dołączą do CARE-ER i przedstawią swoją ofertę. W najbliższych planach mamy także wdrożenie wersji serwisu w języku angielskim i ekspansję poza Polskę.
Sprawdź Start-up:
Może to Ci się spodoba
Polska w ogonie Europy pod kątem automatyzacji produkcji. Firmy na tym tracą
Zaawansowane narzędzia IT pozwalają nie tylko zwiększyć efektywność produkcji, lecz także reagować w nieprzewidzianych sytuacjach, takich jak brak surowców, nieobecność pracowników czy niesprawność maszyn. Koszt wdrożenia takiego systemu waha się od kilku do
Sztuczna inteligencja i wirtualna rzeczywistość kluczowe w strategiach firm
Dzięki nowym technologiom firmy w coraz większym stopniu mają wpływ na codzienne życie ludzi. Sztuczna inteligencja oraz wirtualna i rozszerzona rzeczywistość będą mieć największy wpływ na klientów – prognozuje Accenture w Polsce. Nowe technologie
Dziś największe firmy wchodzą do systemu PPK. Rynek kapitałowy zyska 3–4 mld zł w przyszłym roku
Najwięksi pracodawcy, zatrudniający powyżej 250 osób, formalnie dołączają do programu pracowniczych planów kapitałowych. Do 25 października są zobowiązani zawrzeć umowy o zarządzanie z instytucjami finansowymi i wprowadzić pracowników do systemu PPK. Eksperci oceniają,
Jakie urządzenie fiskalne dla biura rachunkowego?
Jak wiemy od 1 stycznia 2015 roku weszło w życie rozporządzenie Ministra Finansów w sprawie posiadania kas fiskalnych. Dotychczasowa lista działalności gospodarczych, na które nałożony był obowiązek posiadania urządzenia fiskalnego,
Pięć kroków do optymalizacji procedur i pracy w magazynie
Magazyn do przechowywania zapasów stanowi nieodłączny element logistyki przedsiębiorstwa. Muszą panować w nim odpowiednie warunki do przechowywania towarów, a jego zagospodarowanie powinno umożliwiać szybkie wykonywanie zadań i to w bezpieczny
Jak wybrać dobre biuro rachunkowe?
Na początku przygody z własnym biznesem należy podjąć szereg ważnych decyzji związanych nie tylko z przedmiotem nowo powstającej działalności, ale również decyzji czysto administracyjnych. Prowadząc działalność gospodarczą, bez względu na

