System do obsługi federacji
Federacja zrzesza ludzi oraz organizacje o bardzo podobnych celach, choć w odróżnieniu od stowarzyszenia, nie zawsze jest to sformalizowana struktura. Niezależnie od tego, czy federacja posiada osobowość prawną, czy nie, warto mieć na nią kontrolę. Dzisiaj najłatwiej to robić korzystając ze specjalnego oprogramowania.
Jak wygląda program do obsługi federacji?
System obejmuje swoim działaniem całą federację. Za sprawą platformy Sorga ewidencja członków staje się bardziej przejrzysta – nie tylko widać, kto należy do organizacji, ale też od kiedy jest jej częścią, czy płaci składki, za jaki obszar działalności odpowiada, jaką ma funkcję, czy korzysta ze szkoleń lub udziela się w federacji w jakikolwiek inny sposób. Oczywiście można też do systemu wprowadzać nowych członków, a platforma bardzo ten proces usprawnia.
Istotną funkcją oprogramowania jest zarządzanie płatnościami federacji. System na bieżąco aktualizuje wpływy oraz ułatwia planowanie budżetu, ma także opcję wysyłania powiadomień do członków. Platformę da się połączyć z internetowym systemem bankowym oraz z płatnościami online.
Jaka federacja może korzystać z oprogramowania?
Tak naprawdę każda. Sorga to elastyczny system, dający się dopasować do potrzeb dowolnej federacji. Program warto mieć nawet przy małej liczbie członków, a dzięki obsłudze online znacznie prościej jest pozyskiwać nowe osoby czy instytucje – służy do tego wygodny formularz online. Ponadto, bez względu na liczbę członków, dobra komunikacja jest zawsze w cenie, a platforma właśnie to oferuje, bo każdy użytkownik ma swoje konto, wewnętrzna sieć jest w pełni bezpieczna i nie grozi wyciekiem danych, można w ten sposób szybko opłacić składkę, wypełnić ankietę czy zapisać się na organizowane przez federację wydarzenie.
Ile kosztuje system do obsługi federacji?
Wdrażanie systemu zwykle nie trwa dłużej niż kilka dni. Federacja korzystająca z platformy co miesiąc opłaca abonament, którego wysokość dostosowana jest do pakietu dostępnych usług. Cena wdrożenia zależy od wielkości federacji, a wielu klientów może liczyć na atrakcyjne zniżki. Są jeszcze dodatkowe usługi premium, jak sms-y wysyłane przez system do osób, które chcą się zalogować do swojego panelu użytkownika.
Może to Ci się spodoba
Innowacje finansowe mają dobre warunki do rozwoju w Europie Środkowo-Wschodniej
Polska stwarza bardzo dobre warunki do rozwoju fintechów. Sprzyja temu m.in. otoczenie regulacyjne, dostępność kadr i otwartość Polaków na nowinki z obszaru finansów – podkreśla Stephanie Brennan, założycielka i dyrektor zarządzająca start-upu Evarvest,
40 proc. Polaków jest za zakazem produkcji materiałów, których nie można recyklingować
Gospodarka obiegu zamkniętego w firmach to już nie tylko wymóg polityki UE, lecz również oczekiwań konsumenckich. Z badania zleconego przez Stena Recycling wynika, że ośmiu na 10 Polaków chce korzystać z produktów wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu,
Sposoby na zwiększenie sprzedaży
Niezależnie od tego, w jakiej branży działa twoja firma, to naturalne, że dążysz do maksymalizacji zysków. W jaki sposób zwiększać sprzedaż? Jest kilka sprawdzonych sposobów, które warto poznać i wdrożyć.
Jaką specjalność wybrać na zarządzaniu?
Chcesz studiować zarządzanie? Pamiętaj, zanim zdecydujesz się na konkretną uczelnię, dokładnie przejrzyj oferowane przez nią specjalności. To w końcu w dużej mierze, dzięki ich wyborowi, ukierunkowujesz swoje przyszłe życie zawodowe.
Problem mobbingu w Polsce wciąż narasta. Osoby stosujące przemoc w pracy często pozostają bezkarne
Z ubiegłorocznych badań UCE Research i platformy ePsycholodzy.pl wynika, że 40 proc. pracowników zetknęło się z sytuacją o charakterze mobbingowym w poprzedzającym badanie półroczu. Choć to mniej niż odsetek osób wskazujących na brak takich
Kreatywność wśród najbardziej pożądanych cech na rynku pracy. Za kilka lat sztuczna inteligencja może to zmienić
Kompetencje miękkie wciąż plasują się w czołówce najbardziej pożądanych cech na rynku pracy, a firmy skarżą się zwłaszcza na niedobór pracowników charakteryzujących się twórczą postawą w myśleniu i działaniu. – Kreatywności możemy się nauczyć
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to skomentuj post