EAGLE liderem innowacji w dziedzinie wycinarek laserowych w Polsce

EAGLE liderem innowacji w dziedzinie wycinarek laserowych w Polsce

EAGLE to marka wycinarek laserowych, które produkowane są przez firmę Power – Tech. Po dekadzie działalności, badań, rozwoju i testów nowych technologi marka jest liderem na rynku pod względem innowacyjności.

EAGLE funkcjonuje na całym świecie, oferując innowacyjne rozwiązania dla rynku obróbki stali. Celem  firmy jest rozwój technologii wycinania laserowego i sprawienia, aby była jeszcze bardziej wydajna, precyzyjna i konkurencyjna. Przedsiębiorstwo jest nazywane liderem wśród producentów wycinarek wyposażonych w źródło lasera Fiber. Oferuje rozwiązania z zakresu cięcia i oprogramowania pozwalają na znaczące zwiększenie produktywności każdej firmy, która wybiera nasze rozwiązania.

Ich oferta jest zróżnicowana, bowiem produkuje i dostarcza maszyny oraz usługi oparte na najnowocześniejszych technologiach. Firma jest na rynku już od dekady, a ich celem od zawsze było to, aby klient wybierając wycinarkę laserową EAGLE mógł poprawić wydajność i jakość pracy, mógł pracować szybciej i zarabiać więcej. Aktualnie EAGLE reprezentuje kilkunastu dealerów na całym świecie, którzy promują wycinarki laserowe. Pozwoliło to w stosunkowo szybkim tempie rozwinąć się na rynku międzynarodowym i nawiązać współpracę z nowymi partnerami zza granicy.

Wybrali innowacyjność

EAGLE ma w swojej ofercie szeroką gamę płynnie zintegrowanych rozwiązań w zakresie wycinarek laserowych, oprogramowania i automatyzacji. Oferujemy trzy serie innowacyjnych maszyn.  Wspierają one przedsiębiorstwa produkcyjne na całym świecie w zwiększaniu elastyczności i wydajności procesów produkcyjnych.

Jako pierwszy producent wycinarek na świecie wprowadziliśmy na rynek maszynę o mocy 6kW w roku 2013. Innowacja jest hasłem, które najlepiej oddaje filozofię i działania naszej firmy. Dlatego też w roku 2016 zaprezentowaliśmy światu laser Fiber o rekordowej mocy 12 kW.  Nasza kompleksowa oferta, bogate doświadczenie oraz wysokie zdolności produkcyjne sprawiają, że jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych firm na świecie.

Młodość to kreatywność

EAGLE jest tworzone przez młodych i kreatywnych specjalistów z Polski i zza granicy. Mimo młodego wieku pracownicy są już doświadczeni, a otwarte i odważne umysły pozwalają na szybki postęp technologiczny produktu. Połowa pracowników w firmie to inżynierowie i naukowcy. Trzeba przyznać, że zatrudniają niezwykłych ludzi tworzących unikalne maszyny wykorzystując najnowsze technologie i zaawansowane narzędzia. W regionie (województwo zachodniopomorskie) firma słynie z tego, że stara się stworzyć takie warunki pracy, które pozwolą się poczuć pracownikom wyjątkowymi, a także że tworzą wyjątkowe maszyny. Wszyscy w firmie pracują z pasją i zaangażowaniem, nieustannie poszerzając wiedzę w swoich dziedzinach, a przeświadczenie o tym, że pracują nad wyjątkowymi produktami, które podbiją świat dodaje pracownikom motywacji i energii.

#metalfab of the future!

EAGLE to niekwestionowany lider innowacyjności. Marka, która ze wsparciem środków unijnych rozwinęła się w bardzo szybkim tempie. Włodarze firmy szacują, że rok 2017 będzie dla niej przełomowy pod względem sprzedaży, a szczególnie eksportu wycinarek laserowych. I choć droga do tego celu może być skomplikowana, Power–Tech ma już wypracowaną strategię działań marketingowych i doskonale wyszkoloną kadrę, aby go osiągnąć.

Oprócz dalszego rozwijania oferty produktowej i oprogramowania, największe nadzieje pokłada się w kapitale ludzkim i zwiększaniu rozpoznawalności marki na świecie. EAGLE posiada dealerów oraz oddziały na wszystkich kontynentach, co czyni ich brandem międzynarodowym.

Podsumowując, wycinarka laserowa o mocy 12 kW powoli zastępuje standardowe maszyny do cięcia stali o niższych mocach. Klasyczne maszyny do obróbki stali już wkrótce mogą zostać zupełnie wyparte z rynku na rzecz innowacyjnych wycinarek laserowych.

Previous Amillidius - opinie i usługi studia stron internetowych Amillidius
Next Lista promocji Black Friday 2017 na ShopAlike.pl

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Koniec z programem Mieszkanie Dla Młodych (MDM)

Projekt MDM, który cieszył się dużym zainteresowaniem Polaków, powoli zbliża się ku końcowi. Czas trwania programu przewidziany był na okres od 1 stycznia 2014 roku do 30 września 2018 roku.

Wiadomości 0 Comments

Restauratorzy coraz częściej decydują się na współpracę z firmami logistycznymi

Branża gastronomiczna rozwija współpracę z logistyką. Pozwala to restauratorom zoptymalizować czas i koszty dostaw oraz skupić się na podstawowej działalności, ponieważ to firma logistyczna dba o bezpieczeństwo i terminowość dostaw oraz jakość produktów spożywczych. Zmiana zachowań

Wiadomości 0 Comments

Cyfryzacja państwa nabiera rozpędu

Program Operacyjny Polska Cyfrowa to główne źródło unijnych dotacji na budowę sieci szerokopasmowego internetu w Polsce. Zakończony w lutym konkurs przyniósł rekordowe efekty: operatorzy telekomunikacyjni zobowiązali się podłączyć do szybkiej sieci 1,3 mln

Wiadomości 0 Comments

Pobieranie z YouTube

Youtube, zdecydowanie największy serwis wideo na naszej planecie, to prawdziwy ewenement dzisiejszych czasów. Korzystamy z niego w celu uczenia się nowych rzeczy, zdobywania informacji, ale nie oszukujmy się, większość czasu

Wiadomości

Mobile, omnichannel i… jak będziemy płacić online?

Płatności mobilne, omnichannel, optymalizacja konwersji i współpraca z sieciami handlowymi. Te wyzwania stoją przed wiodącymi spółkami obsługującymi płatności online. Z czego wynikają takie kierunki rozwoju branży płatności online? Branża e-Commerce

Wiadomości 0 Comments

Jak gadżety reklamowe pomagają wyróżnić się na rynku?

Wśród przedsiębiorców działających na rynku produkcyjnym jak i usługowym już od wielu lat istnieje przekonanie, że najlepszym sposobem na pozyskanie klientów i rozwijanie dotychczasowych kontaktów jest stała współpraca na wysokim

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź