Czy kartę kredytową można uzyskać przez internet?

Czy kartę kredytową można uzyskać przez internet?

Banki większość swoich usług realizują również online. Teraz nawet kartę kredytową można otrzymać bez wychodzenia z domu. To druga pod względem liczby wydanych kart płatniczych w Polsce. Karta kredytowa online to wygodny rodzaj kredytu bankowego. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na temat zawarcia takiej umowy online.

Co to jest karta kredytowa?

Szukasz kredytu bez odsetek? Dobrym pomysłem będzie karta kredytowa. Umożliwia ona zaciągnięcie kredytu do wysokości limitu określonego przez dany bank. Karta kredytowa pozwala na pożyczenie pieniędzy bez naliczenia odsetek – pod warunkiem, że Klient spłaci zobowiązanie w ustalonym terminie. Korzystając z karty, wydajesz zatem środki bankowe. Wysokość limitu zależy od zdolności kredytowej – im wyższa, tym więcej środków bank może nam pożyczyć.

Karta kredytowa przez internet

Wniosek o kredyt lub pożyczkę można złożyć do banku drogą online – tak samo o kartę kredytową. Produkt ten pozwoli zbudować bezpieczeństwo finansowe i zachować kontrolę nad własnym lub rodzinnym budżetem. Wiemy, jakie podstawowe warunki trzeba spełnić, by otrzymać taką kartę w banku – szczegóły poniżej.

Jak uzyskać kartę kredytową?

Karta kredytowa to instrument finansowy, który znajduje się w ofercie większości banków komercyjnych. Najpierw trzeba wybrać najkorzystniejszą ofertę, biorąc pod uwagę m.in. koszty, długość okresu bezodsetkowego i ew. dodatkowe udogodnienia, a następnie złożyć wniosek o kartę kredytową. Aby zminimalizować wizyty w oddziale, warto zdecydować się na bank, w którego ofercie jest karta kredytowa online, ale także umożliwia on dopełnienie wszystkich formalności przez internet.

Procedura zależy od konkretnego banku. Na przykład w Santander Consumer Bank – bank od kredytów, można złożyć wniosek o TurboKARTĘ. Wystarczy zadzwonić na infolinię banku lub wysłać prośbę o kontakt z doradcą, wykonać kolejne kroki przez niego podane i odebrać kartę.

Jak korzystać z karty kredytowej?

Karta kredytowa to bezpieczny sposób finansowania bieżących, zaplanowanych i zaskakujących wydatków. Pozwala na dostęp do kapitału 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę. Przy pomocy karty kredytowej można zapłacić m.in. za zakupy i usługi czy wykonać przelew na konto bankowe. Aby korzystanie z niej mocno nie obciążyło portfela, trzeba posługiwać się nią racjonalnie i dobrze wybrać bank, z którym podpiszemy umowę. Tym bardziej że niektóre banki oferują dodatkowo różne udogodnienia i atrakcyjne przywileje.

Korzystając z bankowego limitu w racjonalny sposób, można uzyskać dodatkowe źródło finansowania bez dodatkowych kosztów. Pieniądze w ramach przysługującego limitu można wykorzystać w każdym momencie i na dowolny cel.

Previous Firmy będą musiały wdrożyć u siebie system zgłaszania nieprawidłowości. Termin się zbliża, a odpowiednich regulacji brak
Next Przedstawiciele ZPPHiU dalej prężnie działają dla swojej branży

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Cięcie laserem – rozwiązanie dla każdej dziedziny przemysłu

Wraz z postępem technologicznym, maszyny wykorzystywane do cięcia oraz obróbki laserowej stają się coraz lepsze, a także oferują szereg możliwości. Ogólnie rzecz ujmując, cięcie laserowe gwarantuje powstanie znaczących korzyści w procesie produkcyjnym.

Wiadomości 0 Comments

Czy da się oszacować rynek prezentów w Polsce?

Ludzie uwielbiają otrzymywać prezenty. Co ciekawe, wiele z nich lubi też upominki dawać. A że okazji do przekazywania upominków nigdy nie zabraknie, siłą rzeczy „rynek prezentów” ma spore znaczenie biznesowe.

Wiadomości 1Comments

Najlepsze Medical SPA w Polsce wybrane!

Hotel Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness na najwyższym stopniu podium. Podczas uroczystej gali w hotelu Westin w Warszawie,  już po raz dwunasty wręczono nagrody dla najlepszych hoteli w Polsce

Wiadomości 0 Comments

Czym powinien charakteryzować się wysokiej jakości system MES? 

System MES (Manufacturing Execution System) to oprogramowanie służące do modelowania procesów produkcyjnych oraz monitorowania ich przebiegu. Może być używane zarówno w dużych przedsiębiorstwach zajmujących się seryjną produkcją na przemysłową skalę,

Wiadomości 0 Comments

Od pudełka do marki: Jak historie o opakowaniach budują lojalność konsumencką

Perex: Zastanawiasz się nad zakupem firmowych pudełek z nadrukiem? Spróbuj wykorzystać wewnętrzną stronę pokrywy pudełka. Jest to miejsce o niewykorzystanym potencjale, które może pomóc w budowaniu Twojej marki, a do

Wiadomości 0 Comments

Polacy nie zapłacą więcej za prąd. Rekompensaty popłyną z nowego funduszu

Zapowiadane na przyszły rok podwyżki cen prądu nie będą odczuwalne dla gospodarstw domowych – wynika z projektu ustawy powstającej w Ministerstwie Energii. Działania osłonowe obejmą też mikro-, małych i średnich przedsiębiorców. Wzrost cen zostanie pokryty

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź