Czy warto kupić realme GT 5G Racing Yellow? Recenzja

Czy warto kupić realme GT 5G Racing Yellow? Recenzja

Zastanawiasz się nad kupnem realme GT 5G Racing Yellow? To jedna z najciekawszych propozycji, które w ostatnim czasie pojawiły się na polskim rynku. Jest to telefon, który łączy dobre parametry, satysfakcjonujący aparat, atrakcyjny wygląd oraz cenę dostępną dla przeciętnego użytkownika.

Firma realme pojawiła się w naszym kraju stosunkowo niedawno, ale szybko przekonała do siebie wielu Polaków. Wszystko dzięki połączeniu jakości z przystępnymi stawkami, a także stosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Telefon realme GT 5G Racing Yellow daje użytkownikom wiele możliwości, ale czy rzeczywiście warto go kupić?

Recenzja realme GT 5G Racing Yellow – parametry

realme GT 5G Racing Yellow jest napędzany wydajnym procesorem Qualcomm Snapdragon 888 5G, dzięki czemu doskonale radzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami. Najnowszy typ rdzenia Cortex-X1 oraz pasmo podstawowe X60 zapewniają stabilną obsługę gier i aplikacji, jednocześnie umożliwiając pełne wykorzystanie technologii 5G.

Dodatkowym atutem tego telefonu jest zastosowanie przez producentów najnowszego standardu szybkości Wi-Fi 6, którego przepustowość to obecnie zawrotne 3,6 Gbps. Co to daje w praktyce? Użytkownicy realme GT 5G Racing Yellow będą mogli cieszyć się najwyższą teoretyczną szczytową prędkością pobierania, a także nakładką sieci Wi-Fi/5G.

W telefonie od realme nie mogło zabraknąć też trybu specjalnego, czyli tytułowego „GT”. Jednym kliknięciem można wprowadzić to urządzenie na wyższy poziom, wykorzystujący maksymalną prędkość procesora. Doskonale sprawdzają się to np. przy błyskawicznym uruchamianiu gier. Użytkownicy, którzy skorzystają z tej opcji, cieszyć się mogą imponującą animacją, która pasuje do sportowego charakteru całego telefonu.

realme gt

Aparat i obiektywy w GT 5G Racing Yellow

realme GT 5G Racing Yellow to bardzo dobry wybór dla miłośników fotografii, nagrywania filmów czy prowadzenia wideorozmów. Telefon posiada 3 profesjonalne aparaty Sony, które gwarantują idealne ujęcia nawet nocą, przy bardzo słabym oświetleniu. Są to:

  • aparat główny – 64 MP,
  • ultraszeroki obiektyw 119 stopni – 8 MP,
  • obiektyw umożliwiający robienie zdjęć makro – ogniskowa 4 cm.

Dodatkowo w urządzeniu wykorzystany został Pure-Raw, czyli algorytm nowej generacji, pozwalający na redukcję szumów występujących podczas robienia zdjęć nocnych. Z jego pomocą stworzysz wyraźne kadry niezależnie od panujących wokół warunków.

Do wykorzystania jest również tryb nocny 2.0. oparty na najnowszych rozwiązaniach z zakresu AI, samodzielnie rozpoznających oświetlenie otoczenia i dostosowujących do niego parametry. Z jego pomocą możliwe jest nakręcenie doskonale wyglądających filmów, nawet w niemalże całkowitych ciemnościach.

Ile kosztuje GT 5G Racing Yellow?

realme GT 5G Racing Yellow kosztuje zaledwie 2499 zł i można go dostać w oficjalnym sklepie marki. Wystarczy wejść na stronę https://realmeshop.pl/oferta/seria-realme-gt, aby mieć pewność, że zamawia się oryginalny produkt najwyższej jakości. Przy okazji warto również zwrócić uwagę na inne produkty tam dostępne oraz oferty specjalne i promocje.

Model GT 5G Racing Yellow dostępny jest w atrakcyjnie wyglądającym, sportowym, żółtym kolorze. Ma również czarny pasek przechodzący po lewej stronie plecków, biegnący od wyspy z obiektywami, aż do samego dołu, nadający mu unikatowy wygląd. Jest to najmocniejsza wersja 12+256GB, a nieco słabsze 8+128GB dostępne są w kolorach Sonic Silver oraz Speed Blue.

Czy warto kupić realme GT 5G Racing Yellow?

realme GT 5G Racing Yellow to wydajny flagowiec tej marki, który odchodzi od estetyki największych firm w branży. Nie jest kolejnym, nudnym smartfonem, wyglądającym tak samo jak wszystkie telefony konkurencji. Wyróżnia się charakterystycznymi barwami, idealnymi dla osób ceniących dynamiczne wzornictwo i oryginalność.

Jego cena nie jest wygórowana, ale w jej ramach użytkownik dostaje wydajne rozwiązania, które nie będą sprawiały problemów podczas codziennego korzystania z urządzenia. Dodatkowo w realme GT 5G Racing Yellow są 3 obiektywy dające wiele możliwości. Jest to smartfon dla osób, które szukają sprzętu, którego cena jest korzystna w stosunku do jakości.

Previous Czym jest lean manufacturing?
Next Jak wybrać odpowiednią sofę do salonu?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Co trzeci Polak nie ma żadnych oszczędności

Łączne oszczędności Polaków wynoszą już przeszło 1,2 bln zł i rosną. Jak jednak wynika z badania firmy Lindorff co najmniej jedna trzecia społeczeństwa w ogóle nie ma odłożonych pieniędzy na przyszłość. Blisko 60 proc.

Wiadomości 0 Comments

Certyfikat zamiast reklamy

Wiele firm wydaje majątek na dobry PR i kreowanie pozytywnego wizerunku w mediach i wśród potencjalnych konsumentów. Tymczasem wcale nie trzeba mieć wielu funduszy na reklamę, by móc dobrze wyróżnić

Wiadomości 0 Comments

Rynek pracy zaczyna należeć do pracownika

Bezrobocie w Polsce systematycznie spada. Rząd w swojej prognozie założył, że pod koniec przyszłego roku wyniesie niewiele ponad 8 proc. Rynek pracy zaczyna zatem należeć do zatrudnionych, których głos podczas negocjowania umów

Wiadomości 0 Comments

Wiosna w Toruniu, co warto zobaczyć?

Jedną z najbardziej lubianych pór roku jest wiosna. Odchodzi zimno, na dnie szafy lądują grube kurtki, czapki oraz rękawice i w końcu można narzucić na siebie coś lekkiego. Wraz z

Wiadomości 0 Comments

Złoty najmocniejszy wobec euro od dwóch lat. Spodziewane dalsze wzrosty

Polska waluta jest najmocniejsza wobec euro od połowy 2015 roku. Zdecydowany aprecjacja rozpoczęła się na przełomie listopada i grudnia 2016 r., gdy za euro trzeba było zapłacić niemal 4,5 zł, najwięcej

Wiadomości 0 Comments

Polski eksport się rozwija

Rodzime firmy do wejścia na rynki zagraniczne zachęca możliwość pozyskania nowych klientów, zwiększenia sprzedaży i dochodów. Odstrasza je jednak niepewność i brak wystarczającej wiedzy o lokalnych rynkach. Analiza przestrzenna, która dostarcza firmie szeregu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź