Jak zaoszczędzić na wysyłce paczek? Paczki Orlen – oferta

Jak zaoszczędzić na wysyłce paczek? Paczki Orlen – oferta

Orlen Paczka to firma kurierska, która zapewnia transport paczek na terenie naszego kraju i poza jego granicami. Oferuje przewóz dużych i małych przesyłek, dzięki czemu pomoże w dostarczeniu różnego rodzaju towarów. Zanim jednak wykupisz konkretną usługę, dowiedz się, jak działa usługa Paczka w Ruchu i jak nadawać paczki Orlen.

Paczki Orlen – jak nadać?

W celu nadania paczki Orlen wystarczy jedynie wypełnić odpowiedni formularz, aby otrzymać etykietę. Należy podać punkt nadania i odbioru oraz wprowadzić dane nadawcy i odbiorcy. Po wpisaniu tych informacji sprawdź je, aby upewnić się, że wszystkie pola formularza zostały uzupełnione prawidłowo. Jeśli tak – możesz przejść dalej.

Pamiętaj, że poprawność wpisywanych przez Ciebie danych jest bardzo ważna. Tylko dzięki nim firma jest w stanie dostarczyć przesyłkę do właściwego miejsca lub do konkretnej osoby.

Po uzupełnieniu danych dotyczących miejsca doręczenia i odbiorcy musisz przejść do informacji o paczce. Wcześniej sprawdź dokładnie swoją przesyłkę – zmierz ją i zważ. Gdy uzyskasz te dane, wybierz odpowiedni wariant usługi – paczka MINI to opcja odpowiednia do przesyłek poniżej 5 kg, natomiast wariant STANDARD jest przeznaczony dla paczek do 20 kg.

Po wypełnieniu danych wystarczy, że wydrukujesz etykietę i nakleisz ją na swoją paczkę – z tak przygotowaną przesyłką udaj się do wybranego punkty nadania i wyślij przesyłkę do odbiorcy.

Oferta, rodzaje paczek – Orlen Paczka

Paczki Orlen dostępne są w kilku rodzajach. Najczęściej nadawcy wybierają dwie możliwe opcje – MINI i STANDARD. Różnią się one jedynie wagą, a nie wielkością. Paczka MINI nie może ważyć więcej niż 5 kg. Jest to wygodna opcja do przesłania ubrań, lekkich produktów spożywczych czy nawet małej elektroniki.

Z kolei paczki Orlen STANDARD pozwalają na przesłanie produktu lub produktów o masie do 20 kg. Dzięki temu można wysłać różnego rodzaju przedmioty, nawet części do maszyn czy do samochodów. Nie zapomnij o zważeniu paczki przed wysłaniem, aby mieć pewność, że na pewno mieści się w określonych granicach wagowych.

Wybierając opcję Orlen Paczka, pamiętaj, że wysyłane przez Ciebie towary nie powinny mieć wymiarów większych niż 41 × 38 × 60 cm!

Czym jest Paczka w Ruchu?

Paczka w Ruchu to specjalna usługa kurierska, która polega na nadawaniu i odbieraniu przesyłek w kioskach ruchu. Takich placówek jest w Polsce prawie 3500, a dostępne są w dużych i małych miastach. Dzięki temu nie trzeba szukać specjalnych punktów kurierskich ani automatów. To rozwiązanie ogólnodostępne, które sprawdza się u wielu użytkowników.

Paczka w Ruchu dociera do odbiorcy po jednym bądź dwóch dniach, dzięki czemu każdy może szybko cieszyć się z otrzymanej przesyłki. Warto jednak wiedzieć, że to rozwiązanie działa od poniedziałku do piątku, w weekendy paczki nie są dostarczane do kiosków.

Więcej informacji o usługach firmy Orlen Paczka dostępnych jest na stronie https://www.globkurier.pl/oferta/przewoznicy/orlen-paczka – można tam znaleźć cennik, dostępne usługi oraz rabaty, które pozwolą zmniejszyć koszt wysłania przesyłki.

Previous Co oznacza zmienność i dlaczego warto na się nią zainteresować w Spinanga?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Jakie są najważniejsze czynniki, które trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze systemu podgrzewania rynien?

Kiedy decydujesz się na zakup systemu podgrzewania rynien, musisz wziąć pod uwagę wiele czynników. Najważniejszymi czynnikami są: rodzaj powierzchni dachu, wielkość powierzchni dachu, długość rynien, rodzaj materiału, z jakiego wykonane

Wiadomości 0 Comments

Rosnące dochody skłaniają Polaków do oszczędzania. 25 proc. odkłada z myślą o dzieciach

Coraz więcej Polaków regularnie oszczędza – odłożone pieniądze ma ok. 45 proc. społeczeństwa. Jak wynika z badań, zdecydowana większość gospodarstw domowych dysponuje środkami na zaspokojenie bieżących potrzeb. Ten odsetek znacząco wzrósł

Wiadomości 0 Comments

Pożyczki bez weryfikacji telefonicznej – gdzie ich szukać?

Każdy bank lub firma pozabankowa ma obowiązek weryfikowania tożsamości swoich klientów, którym udziela finansowania. Aby skrócić formalności i maksymalnie uprościć całą procedurę wnioskowania oraz udzielania pożyczki, pożyczkodawcy coraz częściej rezygnują

Wiadomości 0 Comments

Ogrodzenia betonowe ciągle w modzie. Jakie są ich zalety?

Ogrodzenia betonowe od wielu dziesięcioleci cieszą się w naszym kraju niesłabością popularnością z powodu znakomitych parametrów użytkowych. Są stosowane do zabezpieczania zarówno posesji prywatnych (na których znajdują się domy jednorodzinne), jak

Wiadomości 0 Comments

Jak wybrać towarzystwo funduszy inwestycyjnych?

Inwestowanie w fundusze inwestycyjne można rozpocząć na dwa sposoby – wybierając najlepsze towarzystwo funduszy inwestycyjnych i konkretne fundusze tego TFI lub poszukując takich TFI, które zarządzają funduszami o parametrach najbardziej

Wiadomości 0 Comments

Suplementy – chlorofil w płynie

Aż 18-30 % wszystkich chorób, które rozwijają się w miejscu pracy, jest spowodowane przez chemiczne zanieczyszczenie środowiska. Żyjemy w świecie, gdzie natura niewiele już ma wspólnego ze swoją pierwotną, czystą

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź