Jak zaoszczędzić na wysyłce paczek? Paczki Orlen – oferta

Jak zaoszczędzić na wysyłce paczek? Paczki Orlen – oferta

Orlen Paczka to firma kurierska, która zapewnia transport paczek na terenie naszego kraju i poza jego granicami. Oferuje przewóz dużych i małych przesyłek, dzięki czemu pomoże w dostarczeniu różnego rodzaju towarów. Zanim jednak wykupisz konkretną usługę, dowiedz się, jak działa usługa Paczka w Ruchu i jak nadawać paczki Orlen.

Paczki Orlen – jak nadać?

W celu nadania paczki Orlen wystarczy jedynie wypełnić odpowiedni formularz, aby otrzymać etykietę. Należy podać punkt nadania i odbioru oraz wprowadzić dane nadawcy i odbiorcy. Po wpisaniu tych informacji sprawdź je, aby upewnić się, że wszystkie pola formularza zostały uzupełnione prawidłowo. Jeśli tak – możesz przejść dalej.

Pamiętaj, że poprawność wpisywanych przez Ciebie danych jest bardzo ważna. Tylko dzięki nim firma jest w stanie dostarczyć przesyłkę do właściwego miejsca lub do konkretnej osoby.

Po uzupełnieniu danych dotyczących miejsca doręczenia i odbiorcy musisz przejść do informacji o paczce. Wcześniej sprawdź dokładnie swoją przesyłkę – zmierz ją i zważ. Gdy uzyskasz te dane, wybierz odpowiedni wariant usługi – paczka MINI to opcja odpowiednia do przesyłek poniżej 5 kg, natomiast wariant STANDARD jest przeznaczony dla paczek do 20 kg.

Po wypełnieniu danych wystarczy, że wydrukujesz etykietę i nakleisz ją na swoją paczkę – z tak przygotowaną przesyłką udaj się do wybranego punkty nadania i wyślij przesyłkę do odbiorcy.

Oferta, rodzaje paczek – Orlen Paczka

Paczki Orlen dostępne są w kilku rodzajach. Najczęściej nadawcy wybierają dwie możliwe opcje – MINI i STANDARD. Różnią się one jedynie wagą, a nie wielkością. Paczka MINI nie może ważyć więcej niż 5 kg. Jest to wygodna opcja do przesłania ubrań, lekkich produktów spożywczych czy nawet małej elektroniki.

Z kolei paczki Orlen STANDARD pozwalają na przesłanie produktu lub produktów o masie do 20 kg. Dzięki temu można wysłać różnego rodzaju przedmioty, nawet części do maszyn czy do samochodów. Nie zapomnij o zważeniu paczki przed wysłaniem, aby mieć pewność, że na pewno mieści się w określonych granicach wagowych.

Wybierając opcję Orlen Paczka, pamiętaj, że wysyłane przez Ciebie towary nie powinny mieć wymiarów większych niż 41 × 38 × 60 cm!

Czym jest Paczka w Ruchu?

Paczka w Ruchu to specjalna usługa kurierska, która polega na nadawaniu i odbieraniu przesyłek w kioskach ruchu. Takich placówek jest w Polsce prawie 3500, a dostępne są w dużych i małych miastach. Dzięki temu nie trzeba szukać specjalnych punktów kurierskich ani automatów. To rozwiązanie ogólnodostępne, które sprawdza się u wielu użytkowników.

Paczka w Ruchu dociera do odbiorcy po jednym bądź dwóch dniach, dzięki czemu każdy może szybko cieszyć się z otrzymanej przesyłki. Warto jednak wiedzieć, że to rozwiązanie działa od poniedziałku do piątku, w weekendy paczki nie są dostarczane do kiosków.

Więcej informacji o usługach firmy Orlen Paczka dostępnych jest na stronie https://www.globkurier.pl/oferta/przewoznicy/orlen-paczka – można tam znaleźć cennik, dostępne usługi oraz rabaty, które pozwolą zmniejszyć koszt wysłania przesyłki.

Previous Jak skutecznie zabezpieczyć towary w transporcie?
Next Podstawowe produkty bankowe – czego warto się dowiedzieć?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Cięcie laserem – rozwiązanie dla każdej dziedziny przemysłu

Wraz z postępem technologicznym, maszyny wykorzystywane do cięcia oraz obróbki laserowej stają się coraz lepsze, a także oferują szereg możliwości. Ogólnie rzecz ujmując, cięcie laserowe gwarantuje powstanie znaczących korzyści w procesie produkcyjnym.

Wiadomości 0 Comments

Pierścionki z brylantem na zaręczyny

Pierścionek z brylantem jest jedną z najpopularniejszych biżuterii. Ten bezbarwny lub lekko żółtawy kamień jest w stanie odbijać i załamywać promienie świetlne, dając blask we wszystkich kolorach tęczy. Pierścionek z

Wiadomości 0 Comments

Kolagen i aloes – jak działają?

Kuracja kolagenowa jest coraz bardziej popularna i stosowana przez wiele osób. Według ostatnich badań, stwierdzono że kolagen podawany w postaci płynnej doustnie, ma znacznie szybsze działanie i jest dużo łatwiej

Wiadomości 0 Comments

Jak najszybciej i najłatwiej rozliczyć podatek z Niemiec?

W Niemczech obowiązek złożenia zeznania podatkowego jest określany jako Pflichtveranlagung. Tą czynnością powinien zainteresować się każdy, kto w legalny sposób pracował u zachodnich sąsiadów Polski. Pomimo tego, że proces składania

Wiadomości 0 Comments

Inwestycja w lokaty czy nieruchomości – co się bardziej opłaca?

Wiele osób posiadających wolne środki finansowe zastanawia się, w jaki sposób można korzystnie zainwestować zgromadzone oszczędności. Giełda należy do inwestycji bardzo ryzykownych, stąd też znacznie większym powodzeniem cieszą się lokaty

Wiadomości 0 Comments

Globalne wydatki na obronność rosną. To szansa dla polskiego przemysłu

Polski przemysł obronny stoi przed dużą szansą. Jeśli do krajowych firm trafi większość ze 130 mld zł, które do 2022 roku zostaną wydane na modernizację armii, to ich konkurencyjność znacznie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź