Rusza druga edycja prestiżowego Konkursu!
Włóż energię w swoją przyszłość!

Zostań Finalistą ogólnopolskiego konkursu i wygraj ciekawe nagrody!
Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań ma zaszczyt zaprezentować
II Ogólnopolski Konkurs Prawa Energetycznego „Prawo z energią”!
Konkurs skierowany jest do studentów oraz absolwentów do 27. roku życia, którzy interesują się prawem energetycznym, energetyką oraz polityką energetyczną .
Wystarczy napisać esej na jeden ze wskazanych przez Radę Naukową tematów, dołączyć do niego ilustracje i przesłać na adres: konkurs.energia@elsa.org.pl do dnia 27 lutego 2015 r.
5 osób, których esej został najlepiej oceniony przez Radę Naukową weźmie udział w drugim etapie konkursu. Gala Finałowa odbędzie się 27 kwietnia 2015 r. w Poznaniu.
Zapraszamy nie tylko do czynnego udziału w Konkursie, ale także zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału jako widownia w drugim etapie konkursu, podczas którego, w ramach Konferencji Laureatów, Finaliści wygłoszą prelekcje. Oprócz tego, w trakcie Gali Finałowej, uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoją wiedzę w Quizie, odpowiadając na pytania testowe. Również publiczność będzie miała okazję przetestować znajomość regulacji prawnych odnoszących się do rynku energetycznego i ochrony środowiska.
Na Zwycięzcę Konkursu czekają miesięczne, płatne praktyki w Kancelarii CMS Polska (dawniej CMS CameronMcKenna) w Warszawie. Pozostali Finaliści również będą mieli możliwość odbycia praktyk w renomowanych kancelariach w Warszawie i Poznaniu. Gwarantujemy każdemu z Finalistów możliwość publikacji eseju na Portalu CIRE.pl oraz nagrody pieniężne.
Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i profilu na portalu społecznościowym Facebook.com.
Zapoznajcie się z regulaminem, harmonogramem, tematami prac i sprawdźcie jakie nagrody na Was czekają.
Serdecznie zapraszamy do udziału! 🙂
Jeśli poszukujesz informacji w zakresie finansowania przedsiębiorstw lub obniżenia kosztów prowadzonej działalności gospodarczej to napisz. Postaramy się skutecznie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie.
Dziękujemy za wypełnienie formularza!
Może to Ci się spodoba
Urządzenia wielofunkcyjne LOBOS
Urządzenia wielofunkcyjne są w tej chwili bardzo popularne. Sporo osób używa ich nie tylko w biurach i ogólnie w firmach, lecz również w przestrzeni prywatnej – we własnych domach. Są
Szybka pożyczka na święta Bożego Narodzenia – zalety i wady
Wydatki na święta Bożego Narodzenia znacznie przewyższają przeciętne budżety rodzinne, zwłaszcza kiedy w planach są wizyty rodziny lub u rodziny, wyjazdy świąteczne i sylwestrowe, wyjątkowe prezenty, a nagle postanowi zepsuć
Jak wybrać odpowiedni filtr do wody?
Czy jesteś gotowy, aby przestawić się na czystą wodę? Masz rację! Musisz zdecydować, który filtr jest najlepszy dla Ciebie i Twojej rodziny. Istnieje wiele opcji domowych filtrów do wody. Przyjrzyjmy
Zarządzanie energią
Wprowadzenie ograniczeń w dostawach prądu najbardziej odbiło się na przedsiębiorcach. Z powodu limitów zmuszeni byli do zmniejszenia lub nawet całkowitego wstrzymania produkcji na kilka dni. Coraz więcej firm korzysta jednak z narzędzi
Wady i zalety prowadzenia kwiaciarni
Otwarcie własnego biznesu nie jest takie proste. Trzeba mieć czas wolny, środki na start oraz ciekawy pomysł. Jeśli zgrają się wszystkie sprawy można osiągnąć naprawdę duży sukces. Czy w dzisiejszych
Rekordowy rok dla branży leasingowej
Zapowiada się kolejny rekordowy rok dla branży leasingowej w segmencie pojazdów. Wskazują na to wyniki za II kwartał, w którym branża sfinansowała samochody osobowe o wartości blisko 12 mld zł. Po leasing chętnie sięgają
 
	         
	       		 
						         
						         
						         
						         
						         
						        
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to skomentuj post