Jakie obowiązki ma wirtualny asystent?

Jakie obowiązki ma wirtualny asystent?

Wielu Polaków pracuje we własnym domu czy mieszkaniu. Taka forma zatrudnienia generuje korzyści zarówno pracownikowi jak i pracodawcy, który unika wydatków utrzymania odrębnego biura. Do aktywności chałupniczych zaliczamy asystenta online.

Do zadań mobilnego pracownika włączamy:

– przesyłanie informacji i dokumentów pomiędzy oddziałami w obszarze zakładu pracy,

– odbieranie telefonów i przekazywanie kontaktu do osób decyzyjnych,

– aranżowanie spotkań i konferencji,

– planowanie terminarza przełożonego.

Wszystkie podane wyżej obowiązki można bez problemów wykonywać we własnym mieszkaniu. Wystarczy laptop, komórka oraz dostęp do Internetu.

Ponadto takie osoby otrzymują niejednokrotnie zapłatę za wykonane zadania, a nie czas spędzony przed komputerem. Biznesmeni nie ponoszą w ten sposób wysokich kosztów zatrudnienia, a pracobiorca może skutecznie planować swój wolny czas.

Najczęściej formę pracy chałupniczej preferują studenci, którzy mogą wywiązywać się z obowiązków bez względu na miejsce zamieszkania. Dodatkowo mają możliwość planowania swojego czasu pomiędzy zatrudnieniem a zdobywaniem wiedzy na studiach.

Jeśli poszukujesz informacji w zakresie finansowania przedsiębiorstw lub obniżenia kosztów prowadzonej działalności gospodarczej to napisz. Postaramy się skutecznie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie.



* Wymagane

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Previous Kiedy mówimy o przetargu publicznym?
Next Czym zajmują się organizacje związkowe?

Może to Ci się spodoba

Mała firma 0 Comments

Czy wypada przyjaźnić się z przełożonym?

Według przeprowadzonych niedawno badań pracownicy najbardziej cenią w firmie dobrą i rodzinna atmosferę oraz poprawne relacje ze współpracownikami i pracodawcą. Dodatkowo za podstawę skutecznej pracy uważają koleżeńskie relacje z przełożonym.

Mała firma 0 Comments

Jak wykorzystać technologie do minimalizacji kosztów?

Dział IT przynosi w każdym zakładzie spore koszty. Jednakże wprowadzenie niektórych urządzeń do życia firmy powoduje minimalizacje wydatków w porównaniu klasycznym schematem postępowania. W co opłaca się, więc zainwestować? Coraz

Mała firma 0 Comments

Jak oddawać dokumenty na czas?

Praca zawodowa wiąże się z wieloma problemami i sporami do usunięcia. Sposobów oraz opcji radzenia sobie z kłopotami jest wiele i uzależnione są od jednostkowych cech osobowości. Dla jednych są

Mała firma 0 Comments

Komputer służbowy a sprawy prywatne

Korzystnie z sprzętów znajdujących się na terenie miejsca pracy do rozwiązywania prywatnych spraw to dość powszechne przekroczenia w krajowych przedsiębiorstwach. Dlatego tez pracodawcy coraz częściej zaopatrują się w nowoczesne technologie

Mała firma 0 Comments

Połowa firm ma oprogramowanie bez ważnej licencji. Przedsiębiorcy muszą liczyć się z karami

Braki licencyjne to duży problem polskich firm. Badania wskazują, że połowa firma korzysta z oprogramowania bez ważnej licencji. Jego łączna wartość w Polsce to ok. 2 mld zł rocznie – szacuje IDC.

Mała firma 2 komentarze

Inkubator przedsiębiorczości – propozycja dla studentów

Z jednej strony rynek potrzebuje nowych produktów, potencjału wykształconych ludzi i rozwiązań, które proponuje nauka, z drugiej zaś, przedsiębiorczy studenci chcący wdrażać w życie swoje idee i osiągać sukces w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź