Bodyflying – oryginalny pomysł na imprezę integracyjną

Bodyflying – oryginalny pomysł na imprezę integracyjną

Dobrze zintegrowani pracownicy nie tylko wiedzą o sobie więcej, ale również mogą pracować bardziej efektywnie. Właśnie dlatego imprezy integracyjne od lat cieszą się tak dużym powodzeniem w firmach – zarówno międzynarodowych korporacjach, jak i w mniejszych rodzinnych przedsiębiorstwach.

Kolacje w restauracji, wyjazdy na kilka dni do hoteli, grille i ogniska, rajdy samochodowe czy paintball – to tylko kilka z wielu propozycji, gdy chodzi o integrację pracowników. Jeżeli jednak szukasz czegoś wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju, wówczas doskonałym pomysłem będzie bodyflying, czyli loty w specjalnie przystosowanym do tego celu tunelu aerodynamicznym.

Aerotunele od lat znajdują zastosowanie w badaniach aerodynamiki, ale obecnie także wykorzystywane są jako wsparcie w spadochroniarstwie. Mają one w tym przypadku specjalną pionową konstrukcję, a jej głównym elementem jest ogromny wentylator, który potrafi rozpędzić strugi powietrza do prędkości nawet 300 kilometrów na godzinę. Człowiek stojący na ażurowej platformie jest wtedy poderwany w powietrze na bezpieczną wysokość i może poczuć się dokładnie tak, jak przy swobodnym spadaniu przy skoku spadochronowym.

Loty w tunelach aerodynamicznych to dla spadochroniarzy najlepsze wsparcie w treningach – tanio i bez specjalnych przygotowań mogą oni wtedy ćwiczyć różne ewolucje i doskonalić swoją technikę, nie tylko samodzielnie, ale również w grupie, ponieważ w aerotunelu pomieści się kilka osób.

Do bodyflying nie są potrzebne zasadniczo żadne wcześniejsze przygotowanie – to propozycja także dla tych osób, które nie posiadają doświadczenia, specjalnej kondycji, nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń lekarskich. To powoduje, że w locie może wziąć udział niemalże każdy, kto ma na to ochotę. Emocje naprawdę są jedyne w swoim rodzaju!

Loty w aerotunelu doskonale nadają się wobec tego jako atrakcja podczas imprezy integracyjnej. Mogą być wówczas połączone z różnymi integrującymi grami i zabawami, konkursami oraz dobrą zabawą. W najnowocześniejszym tunelu aerodynamicznym Profly w Polsce znajdującym się w Warszawie można skorzystać również z sali konferencyjnych i szkoleniowych oraz zamówić catering. To powoduje, że organizacja imprezy jest jeszcze łatwiejsza. Z ofertą Profly można zapoznać się tutaj.

Oczywiście, koszty związane z organizacją takiego przedsięwzięcia są wyższe niż ognisko czy kolacja w restauracji. Dwa loty trwające razem po 3 minuty to wydatek rzędu 250 złotych dla jednej osoby, ale w przypadku pakietów dla większej liczby osób można uzyskać znacznie bardziej atrakcyjne ceny, co powoduje, że atrakcja staje się znacznie bardziej przystępna pod kątem związanych z nią kosztów.

Jeżeli wobec tego szukasz świetnego pomysłu na imprezę integracyjną, w takim przypadku weź też pod uwagę loty w tunelu aerodynamicznym – taka rozrywka na pewno będzie niezapomniana dla uczestników zabawy i sprawi, że jeszcze lepiej będą mogli zintegrować się jako grupa!


Jeśli poszukujesz informacji w zakresie finansowania przedsiębiorstw lub obniżenia kosztów prowadzonej działalności gospodarczej to napisz. Postaramy się skutecznie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie.* Wymagane

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Previous Fiskus zamknie drogę do skarg na jego decyzje
Next Private Bank – elitarny, choć w zasięgu ręki

Może to Ci się spodoba

Rewolucja na rynku najmu

Najemcy biur oczekują coraz nowocześniejszych koncepcji w wynajmie powierzchni. Biurka i dostęp do internetu to za mało. Większa mobilność pracowników sprawia, że biura muszą być elastyczne, wygodnie skomunikowane i z atrakcyjnym otoczeniem. Adgar

10 firm będzie dostarczać odpady do najnowocześniejszej spalarni w Polsce

Zgodnie z przepisami, które weszły w życie na początku września, samorządy mogą przekazywać swoje odpady komunalne do spalarni położonych na obszarze całej Polski, jeśli tylko im się to opłaca. Te natomiast powinny

Jaki typ krzesła pasuje do Twojej Sali konferencyjnej w biurze?

Zakup krzeseł do sali konferencyjnej powinien być łatwym, bezstresowym doświadczeniem.  Oczywiście pierwsze wrażenia są kluczem do tego, co mogą myśleć potencjalni klienci, więc to zrozumiałe, że chcesz, aby krzesła do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post