Bodyflying – oryginalny pomysł na imprezę integracyjną

Bodyflying – oryginalny pomysł na imprezę integracyjną

Dobrze zintegrowani pracownicy nie tylko wiedzą o sobie więcej, ale również mogą pracować bardziej efektywnie. Właśnie dlatego imprezy integracyjne od lat cieszą się tak dużym powodzeniem w firmach – zarówno międzynarodowych korporacjach, jak i w mniejszych rodzinnych przedsiębiorstwach.

Kolacje w restauracji, wyjazdy na kilka dni do hoteli, grille i ogniska, rajdy samochodowe czy paintball – to tylko kilka z wielu propozycji, gdy chodzi o integrację pracowników. Jeżeli jednak szukasz czegoś wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju, wówczas doskonałym pomysłem będzie bodyflying, czyli loty w specjalnie przystosowanym do tego celu tunelu aerodynamicznym.

Aerotunele od lat znajdują zastosowanie w badaniach aerodynamiki, ale obecnie także wykorzystywane są jako wsparcie w spadochroniarstwie. Mają one w tym przypadku specjalną pionową konstrukcję, a jej głównym elementem jest ogromny wentylator, który potrafi rozpędzić strugi powietrza do prędkości nawet 300 kilometrów na godzinę. Człowiek stojący na ażurowej platformie jest wtedy poderwany w powietrze na bezpieczną wysokość i może poczuć się dokładnie tak, jak przy swobodnym spadaniu przy skoku spadochronowym.

Loty w tunelach aerodynamicznych to dla spadochroniarzy najlepsze wsparcie w treningach – tanio i bez specjalnych przygotowań mogą oni wtedy ćwiczyć różne ewolucje i doskonalić swoją technikę, nie tylko samodzielnie, ale również w grupie, ponieważ w aerotunelu pomieści się kilka osób.

Do bodyflying nie są potrzebne zasadniczo żadne wcześniejsze przygotowanie – to propozycja także dla tych osób, które nie posiadają doświadczenia, specjalnej kondycji, nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń lekarskich. To powoduje, że w locie może wziąć udział niemalże każdy, kto ma na to ochotę. Emocje naprawdę są jedyne w swoim rodzaju!

Loty w aerotunelu doskonale nadają się wobec tego jako atrakcja podczas imprezy integracyjnej. Mogą być wówczas połączone z różnymi integrującymi grami i zabawami, konkursami oraz dobrą zabawą. W najnowocześniejszym tunelu aerodynamicznym Profly w Polsce znajdującym się w Warszawie można skorzystać również z sali konferencyjnych i szkoleniowych oraz zamówić catering. To powoduje, że organizacja imprezy jest jeszcze łatwiejsza. Z ofertą Profly można zapoznać się tutaj.

Oczywiście, koszty związane z organizacją takiego przedsięwzięcia są wyższe niż ognisko czy kolacja w restauracji. Dwa loty trwające razem po 3 minuty to wydatek rzędu 250 złotych dla jednej osoby, ale w przypadku pakietów dla większej liczby osób można uzyskać znacznie bardziej atrakcyjne ceny, co powoduje, że atrakcja staje się znacznie bardziej przystępna pod kątem związanych z nią kosztów.

Jeżeli wobec tego szukasz świetnego pomysłu na imprezę integracyjną, w takim przypadku weź też pod uwagę loty w tunelu aerodynamicznym – taka rozrywka na pewno będzie niezapomniana dla uczestników zabawy i sprawi, że jeszcze lepiej będą mogli zintegrować się jako grupa!


Jeśli poszukujesz informacji w zakresie finansowania przedsiębiorstw lub obniżenia kosztów prowadzonej działalności gospodarczej to napisz. Postaramy się skutecznie doradzić i zaproponować najlepsze rozwiązanie.* Wymagane

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Previous Fiskus zamknie drogę do skarg na jego decyzje
Next Private Bank – elitarny, choć w zasięgu ręki

Może to Ci się spodoba

Przed świętami liczba przesyłek wzrasta o 70 proc. Firmy kurierskie szykują się do szczytu już od września

Blisko połowa Polaków zamierza w tym roku kupić prezenty przez internet – wynika z badania Deloitte. Wydatki w tym kanale wzrosną o 8,6 proc., podczas gdy budżet na prezenty w ogóle ma być tylko o 3,4 proc.

Optymalizacja kosztów w firmie związanych z wymianą walut

Każdy, kto prowadzi własny biznes, stara się poprawić jego rentowność, redukując koszty. Jeżeli przedsiębiorca zawiera transakcje zagraniczne, eksportuje lub importuje towary, musi regulować płatności walutami. Kredyty firmowe zaciągane w obcej

Rośnie znaczenie firm rodzinnych na rynku pracy

Ponad 70 proc. polskich przedsiębiorstw to firmy rodzinne. Jak pokazują wyniki badań, młodzi pracownicy chętnie wybraliby pracę w takim przedsiębiorstwie. Mają one wizerunek pracodawców, którzy dbają o pracownika i u których można liczyć na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post