Poznaj innowacyjny Program Ochrony dla przedsiębiorców

Poznaj innowacyjny Program Ochrony dla przedsiębiorców

W dobie natłoku informacji oraz częstych zmian w przepisach prawa, każdy biznes potrzebuje wsparcia prawnika oraz doradcy podatkowego. Coraz częściej jednak zdarzają się sytuację, iż Przedsiębiorca nie ma gdzie ani od kogo zasięgnąć kompleksowych informacji, które przyczynią do rozwiązania już zaistniałego problemu albo zapobiegnięcie jego powstania. Przedsiębiorcy muszą zmierzyć się z szeregiem problemów natury prawnej, a korzystanie z usług prawnika to minimalizowanie ryzyka. Samodzielna próba rozwiązania przez Przedsiębiorcę, powstałego problemu prawnego bardzo często nie przynosi pozytywnych efektów.  Zostaw obsługę prawną oraz podatkową profesjonalistom.  W tym samym czasie, mógłbyś poświęcić się temu w czym jesteś dobry – pozyskując tym samym nowych klientów wciąż rozwijając swój biznes.  Profesjonalna obsługa prawna jest podstawą sukcesu każdej firmy.

Każdy z Przedsiębiorców może skorzystać z innowacyjnego produktu jakimi są Usługi Ochron przygotowane przez Kancelarię Prawno – Podatkową Capital Legis Sp. z o. o. Odpowiednio od potrzeb prowadzonego biznesu mamy możliwość wybrania następujących usług: ochrony prawnej, ochrony podatkowej, ochronę członków zarządu, ochronę cen transferowych, ochronę karną, ochronę karno – skarbową oraz ochronę ZUS .To bardzo ważne aby chronić nasze interesy zarówno majątkowe, jak i niemajątkowe w celu uniknięcia konsekwencji prawnych oraz podatkowych z powodu podjęcia niewłaściwych decyzji biznesowych.

Indywidualna firma to nie tylko niezależność i szansa na polepszenie swojej sytuacji finansowej – nie zapominaj, że to także ogromne ryzyko. Prowadzenie własnego biznesu stwarza wiele zagrożeń dla majątku firmowego, jak i osobistego. W przypadku własnego biznesu, element  ryzyka tkwi wszędzie.

W ramach Usług Ochrony, otrzymujemy szybką i skuteczną pomoc  np. w przypadku  kontroli skarbowej u podatnika czy otrzymania pozwu o zapłatę, którego roszczenie jest bezpodstawne. Zdarzają się przedsiębiorcy, który w sposób nieuczciwy prowadzą swój biznes i w konsekwencji istotnie zagrażają interesom innych przedsiębiorców, narażając ich przy tym na odpowiedzialność prawną czy podatkową. Sprzeciwiamy się takim działaniom, ale bez pomocy prawnika i doradcy podatkowego trudno jest się zorientować , jakie tak naprawdę powinniśmy podjąć czynności w celu ochrony własnej firmy.

Zaletą produktu, jest możliwość skorzystania z pomocy prawników wyspecjalizowanych
w konkretnej dziedzinie prawa, tym samym identyfikowanie zagrożeń w prowadzonej działalności gospodarczej staje się prostsze. Błędy jakie mogą pojawić się w prowadzeniu przedsiębiorstwa w wielu sytuacjach mogą spowodować upadek przedsiębiorstwa.

Usługa Ochron to przede wszystkim odpowiedź na działania organów podatkowych  oraz sądów, kierowane przeciwko Przedsiębiorcy, który korzysta z wybranej Usługi Ochrony. Osoby dedykowane, podejmują działania w momencie otrzymania informacji o wszczęciu postępowania przed organami podatkowymi lub postępowania sądowego. Otrzymujemy wsparcie na każdym etapie sprawy, zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym. Szybka reakcja i podjęcie niezbędnych kroków w celu wyeliminowania powstałego zagrożenia prawnego oraz podatkowego gwarantuje bezpieczeństwo Przedsiębiorcy.

Najczęściej przedsiębiorcy obawiają się kosztów obsługi prawnej i w związku z tym próbują samodzielnie stawiać czoła problemom. Jednak pamiętajmy, że koszty, jakie poniesiemy korzystając z usług prawnika albo doradcy podatkowego, z pewnością będą niższe, niż ewentualne sankcje finansowe czy koszty sądowe jakie mogłyby mieć miejsce w przypadku samodzielnego zajmowania się sprawą przez Przedsiębiorcę. Koszty sankcji podatkowych czy przegranych spraw sądowych to potężne zagrożenie dla każdego Przedsiębiorcy. Koszt Usługi Ochrony jest stosunkowo nie duży, a gwarantuje poczucie bezpieczeństwa oraz przeniesienie na zespół Kancelarii pełnej obsługi prawno – podatkowej działalności gospodarczej Przedsiębiorcy – nowocześni Przedsiębiorcy to rozumieją i dlatego korzystają z Usług Ochrony.

Celem każdej Usługi Ochrony jest pomoc Przedsiębiorcy w rozwiązywaniu zaistniałego problemu oraz ochrona przed mogącymi pojawić się w przyszłości roszczeniami osób trzecich, mając tym samym gwarancje stałego dostępu do prawnika.

Ogromną zaletą Usług Ochrony jest gwarancja, iż bez względu na rozstrzygnięcie sprawy, Kancelaria nie może wystąpić z roszczeniem regresowym przeciwko nam, nawet jeżeli zostanie mu przypisana odpowiedzialność za szkodę. Prowadzenie własnej firmy  wymaga dojrzałości oraz pełnej kontroli nad tym, co się dzieje w firmie – swoim współpracownikom należy ufać, ale również kontrolować. Nie jest ważne w jakiej branży działamy, każdy Przedsiębiorca powinien przeanalizować procesy zachodzące w swojej firmie i zastanowić się czy nie warto skorzystać z nowych produktów i tym samym w zamian za niewielki koszt przenieść na zespół Kancelarii pełnej obsługi prawno – podatkowej działalności gospodarczej, otrzymując w zamian spokój oraz bezpieczeństwo. Brak wiedzy oraz doświadczenia Przedsiębiorcy, wcale nie musi stać na przeszkodzie w prowadzeniu dobrze prosperującego przedsiębiorstwa, z dobrymi wynikami finansowymi, z prawidłową prowadzoną dokumentacją księgową czy korzystnie zawartymi  umowami.

Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, ponieważ niedopuszczenie do powstania problemu jest mniej kosztowne i czasochłonne niż próba jego rozwiązania.

Źródło: www.mojeprawo.com

Previous Media społecznościowe to miejsce najgorętszych dyskusji o bankach i oszczędzaniu
Next Jak sprawnie zarządzać flotą samochodową?

Może to Ci się spodoba

Prawo dla firm 1Comments

Prawa autorskie – kary za łamanie praw twórców zbyt surowe

Żądanie trzykrotności stosownego wynagrodzenia za zawinione naruszenie praw autorskich jest niezgodne z Konstytucją – orzekł Trybunał Konstytucyjny. Prawo musi działać w obronie poszkodowanego, ale też nie może być przyczynkiem do

Prawo dla firm 0 Comments

Trwają prace nad zmianami zasad zatrudnienia pracowników tymczasowych

Nowe regulacje dotyczące rynku pracy tymczasowej mają za zadanie chronić pracowników – ocenia Robert Stępień, radca prawny w Kancelarii Raczkowski Paruch. Nowelizacja ustawy przewiduje, że pracownik tymczasowy nie będzie mógł pracować na

Przedsiębiorca w sądzie 0 Comments

Jak ustala się wielkość grzywny?

Zgodnie z przepisami polskiego prawa funkcjonuje co najmniej kilka metod dyscyplinowania nieposłusznych obywateli. Wśród opcji wskazywanych przez sąd jest kara więzienia, areszt tymczasowy, prace społeczne lub {kara grzywny. Ostatnia z

1 Comment

  1. Tadeusz Korach
    17 maja, 12:24 Reply
    No tak jest z pewnością jeśli zagrożenie wystąpi. Jednak zagrożenie ze strony innych przedsiębiorców jet potencjalne, a koszt gwarancji realny. Jeśli wystąpi zagrożenie to koszt gwarancji się zwróci, ale jeśli nie, to będzie czystym kosztem. Jeśli gwarancja opiera się na kosztach tylko w przypadku wystąpienia zagrożenia to jest to innowacyjna usługa.

Zostaw odpowiedź