Jak znaleźć idealny telefon do pracy – poradnik

Jak znaleźć idealny telefon do pracy – poradnik

Szukasz idealnego smartfona do pracy? Nie zależy Ci na tym, aby telefon prezentował możliwości najnowszej generacji, ale wciąż istotny jest dla Ciebie sprawny system i solidne oprogramowanie? Skorzystaj z naszego poradnika, a z pewnością wybierzesz smartfony dla siebie.

Podczas tworzenia rankingu wzięliśmy pod uwagę potrzeby przedstawicieli różnych zawodów. Jeśli jesteś przedstawicielem handlowym w firmie budowlanej, masz inne potrzeby niż księgowy. Dlatego prezentujemy propozycje smartfonów dostosowane do różnych zawodów. W rankingu staraliśmy się umieszczać modele, które można kupić, dysponując kwotą do 1000 złotych. Sprawdź, czy bardziej pasują do Ciebie smartfony Samsung Galaxy S5, Myphone Axe Hammer, a może wolisz inne modele?

1. Samsung Galaxy S5

Dla kogo: przedstawiciel handlowy, właściciel sklepu internetowego

Podobne modele: LG G4, HTC One M8s, Microsoft Lumia 950.

Jeśli chcesz używać telefonu głównie do połączeń głosowych oraz odbierania e-maili, przyjrzyj się smartfonowi Galaxy S5. Cena tego modelu bez umowy abonamentowej nie przekracza 1000 złotych, a markety elektroniczne nie bez powodu stale notują duże zainteresowanie tym smartfonem.

Galaxy S5 pracuje na czterordzeniowym procesorze Krait 400, taktowanym zegarem 2,5 GHz. Wyposażony jest w układ graficzny Adreno 330, który pracuje z częstotliwością 578 MHz. Galaxy S5 posiada 2 GB pamięci operacyjnej oraz 16 GB lub 32 GB pamięci danych, którą można rozszerzyć do 128 z wykorzystaniem karty microSD/SDHC/SDXC. Na smartfonie zainstalowano system Android w edycji 4.4.2.

Ponadto, smartfon ma wbudowane przydatne czujniki – na przykład barometr, czujnik gestów, czujnik magnetyczny, oświetlenia, akcelerometr, czujnik zbliżeniowy i czytnik linii papilarnych. Galaxy S5 wyposażony jest też w profesjonalny aparat fotograficzny o rozdzielczości 16 megapikseli oraz pozwala nagrywać filmy 4K w formacie 2160/30p.

2. Myphone Axe Hammer

Dla kogo: pracownicy firm budowlanych, ogrodnicy, sportowcy

Podobne modele: Samsung Galaxy S5 Active, Caterpillar Cat B100, Kruger & Matz Drive 3

Ten model sprawdzi się, jeśli pracujesz w zawodzie związanym z ciągłym ruchem, a Twój smartfon narażony jest na wstrząsy, upadki lub zapylenie. Polskie smartfony MyPhone Hammer AXE LTE  kosztują do 1000 złotych, a jednocześnie mają bardzo dobre parametry techniczne. Ten model smartfonów posiada certyfikat IP68, który jest informacją o pyłoszczelności i wodoodporności, dzięki czemu może nawet zostać zanurzony na głębokości większej niż 1 metr w sposób stały.

Hammer AXE LTE ma duże rozmiary (151,2 x 79 milimetrów, grubość 17,5 milimetra) i jest dosyć ciężki (233 gramy). Nie jest wygodny podczas porannego joggingu i innych aktywności, jednak jeśli szukasz wytrzymałego telefonu do uprawiania sportów, spełni swoją funkcję. Jego ekran jest przystosowany do obsługi w rękawiczkach, co ma niebagatelne znaczenie szczególnie zimą.

Previous Efektywne wsparcie sprzedaży i budowanie lojalności
Next Branża meblarska to perła polskiej gospodarki

Może to Ci się spodoba

Zrób grę i pozyskaj bazę lojalnych klientów

Rośnie rola reklamy natywnej, stanowiącej naturalną część procesu konsumpcji treści. Coraz częściej uwaga reklamodawców kieruje się w te miejsca, które angażując odbiorców, gwarantują wyższy poziom zapamiętania promowanego przekazu. Nowym formatem

Umowy 1Comments

W ubiegłym roku co piąty pracodawca naruszył przepisy prawa pracy przy zawieraniu umów

W wakacje przy pracach sezonowych nieprawidłowości związane z zawieraniem umów lub ich brakiem zdarzają się częściej. Państwowa Inspekcja Pracy przypomina, że każda praca, nawet na próbę, wymaga sporządzenia umowy na piśmie. Umowy cywilno-prawne

Mała firma 0 Comments

Efektywne wsparcie sprzedaży i budowanie lojalności

Zindywidualizowanie produktu czy usługi to tylko pierwszy krok do zbudowania relacji z klientem. Jak ją podtrzymać, aby klient nie szukał alternatywy? Przyjrzyjmy się programom lojalnościowym i wsparcia sprzedaży B2B2C. Jak

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post