Hotel Gniew – wyjątkowe miejsce na szkolenie lub konferencję

Hotel Gniew – wyjątkowe miejsce na szkolenie lub konferencję

W województwie pomorskim, w malowniczej okolicy umożliwiającej komfortowy wypoczynek, położona jest olbrzymia, gotycka twierdza- Zamek Gniew. W obiekcie znajduje się czterogwiazdkowy hotel, który nie tylko oferuje luksusowe pokoje, ale też umożliwia organizację eventów biznesowych.

Hotel Gniew – wyjątkowa lokalizacja dla miłośników luksusowych wnętrz

Zarówno zamek, jak i jego otoczenie, zachwycają malowniczymi widokami. Mimo że z zewnątrz obiekt wygląda historycznie, pokoje urządzone są w stylu będącym połączeniem klasycznych i nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu, każdy gość może poczuć się w nich wyjątkowo! W hotelu dostępne są różne warianty noclegów – pokoje jedno- i dwuosobowe, a także apartamenty. Poza tym, w obiekcie znajduje się także restauracja, kawiarnia oraz bar, z których mogą skorzystać nie tylko goście hotelowi.

Dodatkowe atrakcje hotelu

Przebywając w tym obiekcie, warto skorzystać ze znajdującego się tutaj spa. Oferuje ono różnorodne zabiegi na ciało i twarz, a także masaże relaksujące. To znakowita forma odpoczynku i regeneracji organizmu! Wizyta w hotelowym spa pozwoli na chwilę oderwać się od codziennych problemów i trosk. 

Miłośnicy aktywnego wypoczynku również powinni być zadowoleni z pobytu w hotelu. Umożliwia on różne formy aktywności, takie jak przejażdżki rowerowe czy spacery po malowniczej okolicy. Zamek położony jest na wzgórzu, z którego rozpościera się piękny widok na Dolinę Dolnej Wisły. Warto wybrać się na spacer promenadą, lub skorzystać z hotelowej wypożyczalni rowerów i urządzić sobie dalszą wycieczkę. 

Hotel Gniew dla biznesu

Oprócz luksusowych pokojów, obiekt oferuje także sale szkoleniowe i konferencyjne, które stanowią świetną propozycję dla firm, poszukujących idealnego miejsca na event biznesowy.

Do dyspozycji klientów są doskonale wyposażone sale szkoleniowe, a także przestronny dziedziniec zamkowy, na którym można zorganizować prestiżowe wydarzenie.

Wyjątkowe otoczenie i niepowtarzalny, historyczny klimat sprawiają, że Hotel Gniew to idealna lokalizacja do wszelkich szkoleń czy konferencji biznesowych. Aby zapoznać się bliżej z ofertą obiektu, warto zajrzeć na oficjalną stronę zamku: http://www.zamek-gniew.pl/biznes/konferencje_i_szkolenia

Dlaczego warto wybrać właśnie ten hotel? Ponieważ trudno jest znaleźć miejsce, które w tak umiejętny sposób łączy nowoczesność z szacunkiem do historii i oryginalnej, gotyckiej architektury. Te wyjątkowe wnętrza zrobią wrażenie na każdym  kto będzie miał możliwość w nich przebywać! Pobyt w Hotelu Gniew może być niezapomnianym wydarzeniem. 

Previous Wraz z liczbą smartfonów przybywa mobilnych zagrożeń. W ubiegłym roku aż o 85 proc.
Next Drony coraz częściej wykorzystywane w celach biznesowych

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zapowiada się kolejny dobry rok dla branży hotelarskiej

Polska branża hotelarska ma za sobą bardzo dobry rok, a obecny ma być równie udany. Głównie dzięki rosnącemu popytowi ze strony turystów oraz zainteresowaniu inwestorów z branży, również zagranicznych sieci. Krajowa baza

Wiadomości 0 Comments

Nowy Jedwabny Szlak szansą na zwiększenie polskiego eksportu do Chin

Polska może dużo zyskać dzięki projektowi Nowego Jedwabnego Szlaku łączącego korytarzami transportowymi Chiny i Europę. Sprzyja temu położenie geograficzne i prawodawstwo spójne z europejskim. Zdaniem ekspertów dzięki tym czynnikom Polska może się stać

Wiadomości 5 komentarzy

Działka budowlana. Sprawdź zanim kupisz

Planując budowę domu, trzeba zacząć od zakupu działki. To początek inwestycji, której finałem ma być własny dom jednorodzinny. Pamiętajmy jednak, że nie na każdej działce można zbudować dom. Zanim dokonamy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post