Szkoła Biznesu – zaktualizuj swoją wiedzę i postaw na swój rozwój

Szkoła Biznesu – zaktualizuj swoją wiedzę i postaw na swój rozwój

Zarówno cyfrowa transformacja firm, jak i dynamiczny rozwój nowych technologii sprawia, że menedżerowie muszą nieustannie się kształcić. Studia biznesowe pozwalają uzupełnić wiedzę, a także rozwinąć praktyczne umiejętności.

Executive MBA w Szkole Biznesu

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej absolwentom studiów wyższych, którzy od min. 3 lat zajmują kierownicze stanowiska, proponuje studia podyplomowe Executive MBA. Warszawa nie jest jedynym miejscem, w którym słuchacze studiów mają możliwość rozwijać swoje umiejętności – czekają na nich również sesje wyjazdowe do Wielkiej Brytanii, Chin czy Indii.

Studia biznesowe w Warszawie, jakie organizuje Wyższa Szkoła Biznesu, pozwalają słuchaczom zgłębić tematykę nowych technologii. W czasie zajęć realizowane są rozmaite projekty biznesowe z zakresu innowacyjności. Menedżerowie otrzymują również narzędzia, dzięki którym potrafią sprostać wyzwaniom, jakie niesienie cyfrowa transformacja prowadzona w firmach.

Szkoła Biznesu – zajęcia z najlepszymi

Poszerzenie horyzontów, przygotowanie menedżerów od zarzadzania przedsiębiorstwem w zmieniających się warunkach i zdobycie praktycznych umiejętności z zakresu m.in. marketingu – takie cele mają najbardziej prestiżowe podyplomowe studia MBA. Warszawa to siedziba Szkoły Biznesu PW, która współpracuje z wieloma wiodącymi ośrodkami kształcącymi menedżerów, np. Baltic Management  Institute. Dzięki temu organizowane zajęcia są praktyczne i gruntownie przygotowują kadrę menedżerską do zarządzania przedsiębiorstwem.

Szkoła Biznesu PW stawia na spersonalizowany tok nauczania oraz szereg dodatkowych korzyści dla słuchaczy. Mowa m.in. o cyklach spotkań z osobami ze świata biznesu (Friday@Five) czy możliwości uzyskania dodatkowego certyfikatu z zakresu marketingu (Brand Pro).

MBA studia w Szkole Biznesu – co potrafią absolwenci?

MBA w Warszawie to studia podyplomowe prowadzone w języku angielskim, które pozwalają menedżerom rozwinąć zarówno umiejętności twarde, jak i miękkie. Absolwenci MBA w Warszawie potrafią skutecznie rozwiązywać nawet złożone problemy. Nie jest im obce zagadnienie zarządzania zasobami ludzkimi. Dzięki umiejętności sprawnego analizowania sytuacji na rynku, potrafią też odpowiadać na jego aktualne potrzeby.

Previous Firmy coraz mocniej stawiają na ekologię
Next Platformy VoD i gry komputerowe coraz popularniejsze

Może to Ci się spodoba

Dotacje 6 komentarzy

Nowe dopłaty unijne – szansa na samochód hybrydowy dla każdego przedsiębiorcy

Właściciele małych i średnich firm mogą już się starać o uzyskanie dopłaty unijnej na samochody firmowe. I choć na Zachodzie jest to standard, w Polsce to dopiero pierwsza taka inicjatywa,

Samochód 0 Comments

Przedsiębiorcy chcą ograniczyć koszty podróży służbowych, ale nie zamierzają zmniejszać ich częstotliwości

Co trzecia polska firma zamierza w tym roku obniżyć koszty delegacji. Nie chcą one jednak zmniejszać częstotliwości podróży służbowych, ale lepiej nimi zarządzać. Wprawdzie 61 proc. firm ma politykę podróży służbowych,

Sztuczna inteligencja i wirtualna rzeczywistość kluczowe w strategiach firm

Dzięki nowym technologiom firmy w coraz większym stopniu mają wpływ na codzienne życie ludzi. Sztuczna inteligencja oraz wirtualna i rozszerzona rzeczywistość będą mieć największy wpływ na klientów – prognozuje Accenture w Polsce. Nowe technologie

1 Comment

  1. Kuba Leszczyński
    28 maja, 13:27 Reply
    Studia MBA to doskonała inwestycja w siebie, w swój rozwój i w swoją przyszłość. To doskonała opcja dla wszystkich, którzy pragną podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać wiedzę oraz doświadczenie. Osoby zainteresowane programami MBA mogą znaleźć więcej przydatnych informacji na stronie: mbaportal.pl

Zostaw odpowiedź