Artroskopia stawu kolanowego – ortopeda Wrocław

Artroskopia stawu kolanowego – ortopeda Wrocław

Artroskopia kolana lub czyszczenie stawów to technika stosowana do badania stawu w dziedzinie, jaką jest ortopeda Wrocław. Polega na wprowadzeniu kamery światłowodowej przez małe nacięcie w skórze, aby zobaczyć wnętrze kolana. Sprzęt używany do tego zabiegu w Sports Medic Wrocław  jest najnowocześniejszy i niezwykle precyzyjny.

Kiedy wykonać artroskopię stawu kolanowego? Ortopeda w Sports Medic Wrocław

Artroskopię kolana wykonują specjaliści z dziedziny ortopedia Wrocław, w przypadku podejrzenia problemu ze stawem kolanowym lub gdy wystąpiły powikłania po wcześniejszej operacji tego kolana. Zabieg jest również zalecany w przypadkach choroby zwyrodnieniowej stawów lub reumatoidalnego zapalenie stawów, gdzie inne procedury mogą nie być równie precyzyjne i skuteczne.

Ortopeda Wrocław – procedura zabiegowa artroskopii stawu kolanowego

Pacjent umieszczany jest na stole operacyjnym, a następnie podawane jest znieczulenie. Następnie wykonuje się małe nacięcie w skórze nad kolanem i wprowadza się przez nie kamerę światłowodową zwaną artrotomem. Narzędzie jest ustawiane, tak aby było wyśrodkowane nad kolanem. Instrument ten przypomina miniaturową wiertarkę z uchwytami – na każdym końcu ma narzędzia tnące i może służyć do wykonywania drobnych nacięć w różnych miejscach. Po ustawieniu artrotomu znieczulenie zostaje przerwane, aby można było go łatwiej przenosić bez powodowania dyskomfortu dla pacjenta. Światło kamery pozwala lekarzowi zobaczyć wnętrze tkanki i przeprowadzić dokładną diagnostykę stawu.

Po zakończeniu badania nacięcie jest zamykane za pomocą szwów lub zszywek. Prawidłowo wykonana procedura ta powinna zapewnić doskonałe wyniki przy minimalnych skutkach ubocznych.

Artroskopia stawu kolanowego – ortopedia Sports Medic Wrocław

Dzięki doskonałym wynikom zabiegów artroskopii stawu kolanowego, w prywatnej klinice medycznej Sports Medic czynimy wielkie postępy w kierunku powrotu do zdrowia zarówno po drobnych, jak i poważnych urazach ortopedycznych. Jest to możliwe za sprawą najlepszych specjalistów ortopedów z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywali w pracy ze sportowcami najpopularniejszych wrocławskich klubów.

W Sports Medic Wrocław leczymy kompleksowo – od diagnostyki, poprzez wykonanie zabiegów chirurgicznych, aż po rehabilitację i pełen powrót do formy. Wszystkie zaawansowane procedury wykonujemy również na miejscu w Sports Medic Clinic – najnowocześniejszym centrum zabiegowym położonym w samym sercu Wrocławia.

Ortopedia Wrocław – postaw na profesjonalizm, doświadczenie i najlepszą opiekę kliniki Sports Medic Wrocław. Umów wizytę już dziś, terminy dostępne od ręki!

Previous Reklama sklepu internetowego
Next Ostroga piętowa - ortopeda w Sports Medic Wrocław

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Biura największych gigantów w branży IT

Bogata kolorystyka, dużo roślin i ciekawe rozwiązania architektoniczne. Wnętrza, gdzie się pracuje nie wyglądają obecnie jak miejsca pracy. Jak więc te biura największych firm z branży IT obecnie mogą się

Wiadomości 0 Comments

Podaż akcji z OFE nie pogrąży dobrych spółek

O kondycji polskich spółek, możliwych konsekwencjach zwiększenia limitu inwestycji zagranicznych OFE oraz prawdopodobnym wpływie Rosji na rynek akcji rozmawiamy z Robertem Burdachem, zarządzającym funduszami akcji Union Investment TFI Cytat: Patrząc

Wiadomości 0 Comments

Porady na oszczędzanie – sprawdź, jak to zrobić

Zastanawiasz się, w jaki sposób zaoszczędzić na wymarzone wakacje, nowy samochód lub drobne przyjemności? Chcesz odłożyć pieniądze na przyszłość, ale nie wiesz, jak to zrobić? Przydatne mogą być drobne zmiany

Wiadomości 0 Comments

Jak wybrać towarzystwo funduszy inwestycyjnych?

Inwestowanie w fundusze inwestycyjne można rozpocząć na dwa sposoby – wybierając najlepsze towarzystwo funduszy inwestycyjnych i konkretne fundusze tego TFI lub poszukując takich TFI, które zarządzają funduszami o parametrach najbardziej

Wiadomości 0 Comments

Rośnie wartość inwestycji na rynku funduszy private equity. Coraz częściej służą jako lokata pieniędzy dla zamożnych

Rozwój funduszy private equity nabiera w Polsce tempa – wartość inwestycji na naszym rynku w 2017 roku sięgnęła blisko 7 mld euro, ale patrząc na rynki rozwinięte jesteśmy jeszcze w fazie wczesnego wzrostu

Wiadomości 0 Comments

Czym jest dual sim?

Coraz częściej wśród telefonów znaleźć można te z wejściem Dual SIM. Jest to popularna funkcja, którą znaleźć można zarówno we flagowych produktach, jak i telefonach z nieco niższej półki cenowej.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź