Artroskopia stawu kolanowego – ortopeda Wrocław

Artroskopia stawu kolanowego – ortopeda Wrocław

Artroskopia kolana lub czyszczenie stawów to technika stosowana do badania stawu w dziedzinie, jaką jest ortopeda Wrocław. Polega na wprowadzeniu kamery światłowodowej przez małe nacięcie w skórze, aby zobaczyć wnętrze kolana. Sprzęt używany do tego zabiegu w Sports Medic Wrocław  jest najnowocześniejszy i niezwykle precyzyjny.

Kiedy wykonać artroskopię stawu kolanowego? Ortopeda w Sports Medic Wrocław

Artroskopię kolana wykonują specjaliści z dziedziny ortopedia Wrocław, w przypadku podejrzenia problemu ze stawem kolanowym lub gdy wystąpiły powikłania po wcześniejszej operacji tego kolana. Zabieg jest również zalecany w przypadkach choroby zwyrodnieniowej stawów lub reumatoidalnego zapalenie stawów, gdzie inne procedury mogą nie być równie precyzyjne i skuteczne.

Ortopeda Wrocław – procedura zabiegowa artroskopii stawu kolanowego

Pacjent umieszczany jest na stole operacyjnym, a następnie podawane jest znieczulenie. Następnie wykonuje się małe nacięcie w skórze nad kolanem i wprowadza się przez nie kamerę światłowodową zwaną artrotomem. Narzędzie jest ustawiane, tak aby było wyśrodkowane nad kolanem. Instrument ten przypomina miniaturową wiertarkę z uchwytami – na każdym końcu ma narzędzia tnące i może służyć do wykonywania drobnych nacięć w różnych miejscach. Po ustawieniu artrotomu znieczulenie zostaje przerwane, aby można było go łatwiej przenosić bez powodowania dyskomfortu dla pacjenta. Światło kamery pozwala lekarzowi zobaczyć wnętrze tkanki i przeprowadzić dokładną diagnostykę stawu.

Po zakończeniu badania nacięcie jest zamykane za pomocą szwów lub zszywek. Prawidłowo wykonana procedura ta powinna zapewnić doskonałe wyniki przy minimalnych skutkach ubocznych.

Artroskopia stawu kolanowego – ortopedia Sports Medic Wrocław

Dzięki doskonałym wynikom zabiegów artroskopii stawu kolanowego, w prywatnej klinice medycznej Sports Medic czynimy wielkie postępy w kierunku powrotu do zdrowia zarówno po drobnych, jak i poważnych urazach ortopedycznych. Jest to możliwe za sprawą najlepszych specjalistów ortopedów z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywali w pracy ze sportowcami najpopularniejszych wrocławskich klubów.

W Sports Medic Wrocław leczymy kompleksowo – od diagnostyki, poprzez wykonanie zabiegów chirurgicznych, aż po rehabilitację i pełen powrót do formy. Wszystkie zaawansowane procedury wykonujemy również na miejscu w Sports Medic Clinic – najnowocześniejszym centrum zabiegowym położonym w samym sercu Wrocławia.

Ortopedia Wrocław – postaw na profesjonalizm, doświadczenie i najlepszą opiekę kliniki Sports Medic Wrocław. Umów wizytę już dziś, terminy dostępne od ręki!

Previous Reklama sklepu internetowego
Next Ostroga piętowa - ortopeda w Sports Medic Wrocław

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Uzależnienia we współczesnym świecie

Człowiek w każdym stuleciu miał do czynienia z substancjami uzależniającymi. Jednak informacje na ich temat nie były ogólnodostępne i często społeczeństwo nie było świadome, że niektóre środki mogą działać destrukcyjnie.

Wiadomości 0 Comments

Mieszkanie z rynku wtórnego – jak nie dać się zwieść

Rynek mieszkań rozwija się bardzo prężnie. Deweloperzy pracują pełną parą, a na rynku wtórnym wciąż pojawia się coś nowego. Mieszkanie z rynku pierwotnego i mieszkanie z rynku wtórnego Wiele osób

Wiadomości 0 Comments

Skandynawskie firmy coraz częściej inwestują w Polsce

Szwecja jest drugim po Szwajcarii najbardziej innowacyjnym państwem na świecie. Dania i Finlandia także znalazły się w pierwszej dziesiątce rankingu, a Norwegia na 22. miejscu. O wysokiej pozycji Skandynawów decydują wysokie nakłady

Wiadomości 0 Comments

Lavito otrzymało 8 milionów – nadchodzi rewolucja na rynku usług fryzjerskich i kosmetycznych!

Koniec z kłopotliwym umawianiem się na wizytę do fryzjera i kosmetyczki – teraz nie musisz dzwonić i pytać, czy jest wolne miejsce, bo jest to możliwe za pośrednictwem sieci. A

Wiadomości 0 Comments

Akademia Dewelopera – dołącz do prestiżowej grupy deweloperów

Wiele osób zajmujących się nieruchomościami rozważa wejście w deweloperkę. I chociaż satysfakcjonujące zyski generowane przez ten biznes są ogromną motywacją, to barierą okazuje się m.in. fakt, że działalność deweloperska wymaga

Wiadomości 0 Comments

Setki milionów złotych z unijnych funduszy na modernizację kolei

Centrum Unijnych Projektów Transportowych zarządza portfelem europejskich funduszy w wysokości 25 mld euro. Pieniądze do 2023 roku zostaną przeznaczone na projekty infrastrukturalne. Ten rok rozpoczął się podpisaniem czterech kolejnych umów o dofinansowanie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź