Jak działa internetowy faks?

Jak działa internetowy faks?

W ostatnim czasie dużą popularnością zaczyna cieszyć się korzystanie z internetowego faksu. Na czym polega użytkowanie mobilnego faksu i kto sięga po takie rozwiązanie?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na fakt, że zakup faksu to duży wydatek dla firmy, a ciągłe użytkowanie zmusza do zakupu materiałów eksploatacyjnych (papier i tonery) oraz zużycia energii elektrycznej. Zatem internetowa metoda pozwala na oszczędzanie.

Dużą zaletą mobilnego faksu jest fakt, że nie trzeba kupować nowego sprzętu, a wysłać lub odebrać dokumenty można za pośrednictwem internetu. Sam przedsiębiorca może zadecydować, którą korespondencję wydrukuje.

Koszt takiej usługi nie przekracza 10 zł w skali miesiąca. Jest to zatem bardzo atrakcyjna i innowacyjna propozycja dla małych i średnich firm. Każdy otrzymany dokument przesyłany jest na adres mejlowy, a dodatkowo udostępniany na koncie użytkownika. Nie ma obawy, że pismo zaginie po jakimś czasie lub ulegnie zniszczeniu.

Oprócz tego można zarządzać dowolnie swoim kontem i wprowadzać zmiany lub poprawki. Stworzona lista kontaktów oraz opcji pozwoli na łatwe i szybkie korzystanie z oferty.

Faks internetowy kierowany jest szczególnie do przedsiębiorców, którzy mają na uwadze ochronę środowiska naturalnego oraz oszczędzanie energii elektrycznej.

 

Justyna Błahut
www.biznesgazeta.pl

Previous Co zamieścić w aktach osobowych podwładnego?
Next Zakładamy biuro rachunkowe

Może to Ci się spodoba

Firma 1Comments

PZU inwestuje w start-upy. Chce wykorzystywać nowe technologie w swojej działalności

Polskie start-upy technologiczne mogą liczyć finansowe wsparcie – początkowo 0,5 mld zł. Dzięki środkom z PZU i innych krajowych firm powstanie największy w Europie Środkowo-Wschodniej Fundusz Funduszy, który będzie wspierać innowacyjne projekty i pomoże

Wiadomości 0 Comments

E-commerce: dobre oprogramowanie sklepu internetowego to klucz do sukcesu. Jak wybrać najlepsze dla siebie!

W branży e-commerce dla odniesienie sukcesu biznesowego równie ważne, jak wysokiej jakości asortyment w atrakcyjnej cenie, jest oprogramowanie sklepu internetowego. Zobacz, jak wybrać najlepsze? Boom w e-commerce wciąż trwa! Ostatnie

e-Firma i Startup 0 Comments

Co wyróżnia wirtualny faks?

Zwykły faks zajmuje dużo miejsca, niemało kosztuje i czasami się psuje. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na wysyłanie faksu z zastosowaniem Internetu. Używanie faksu internetowego nie stwarza dodatkowych kosztów, ponieważ

e-Firma i Startup 0 Comments

Płatności walutowe w Dotpay

Największą zaletą handlu internetowego jest możliwość łatwego wejścia na rynek międzynarodowy. Nie ma żadnego powodu, by sklepy prowadzone przez polskich sprzedawców nie mogły z sukcesem przyciągać klientów z całego świata.

e-Firma i Startup 0 Comments

TransferGo wchodzi do Polski

Dobra wiadomość dla wszystkich osób wysyłających pieniądze z Wielkiej Brytanii do Polski – teraz można skorzystać z nowego, bezpiecznego systemu TransferGo, który jest szybszy i tańszy od tradycyjnych przelewów bankowych.

e-Firma i Startup 1Comments

Restauracja w sieci – jak ją otworzyć i jak zdobyć na to środki?

Czy strona internetowa jest potrzebna restauracji? To właśnie ona coraz częściej staje się głównym narzędziem kontaktu z klientami i tym samym, przyczynia się do osiągnięcia sukcesu w równej mierze co

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź