Karta paliwowa – w stronę profesjonalizmu

Karta paliwowa – w stronę profesjonalizmu

W dobie wszechobecnego profesjonalizmu, docierającego do nas zewsząd, wydawać by się mogło, że osiągnięcie wysokiego poziomu zaangażowania powinno być zaskakująco proste. Czy tak jest w rzeczywistości? Otóż niekoniecznie. Aby stać się prawdziwym profesjonalistą w wybranej dziedzinie, potrzeba nie tylko determinacji, ale wytrwałości, konsekwencji, umiejętności wyszukiwania najlepszych rozwiązań, które przyniosłyby jak najwięcej korzyści dla nas i prowadzonej przez nas działalności.

Tą zasadę doskonale rozumieją właściciele firm transportowych, stanowiących dla przedsiębiorców ogromne wyzwanie i wiążących się z dużą odpowiedzialnością. Jak podołać prowadzeniu tego typu firmy? Oprócz ważnych kwestii, takich jak choćby logistyka, warto zwracać uwagę na szczegóły. Pozornie wydają się one być mało ważne, ale tak naprawdę często odgrywają niezwykle istotną rolę i to właśnie w ich zakresie należy poszukiwać rozwiązań, które mogłyby przynieść korzyści dla prowadzonej działalności.

Oszczędność w profesjonalnym wydaniu

Przykładem takiego detalu, który doskonale usprawnia działalność każdego przedsiębiorstwa, i to na wielu płaszczyznach, dodając mu profesjonalnego wymiaru jest karta paliwowa euroShell Card. Jej największą zaletą jest fakt, że stanowi ona doskonałe połączenie możliwości oszczędzania, bezpieczeństwa i wygody użytkowania. A jak powszechnie wiadomo, te trzy czynniki stanowią podstawę prowadzenia każdej firmy – nie tylko przewozowej.

Korzystanie z karty pozwala obniżyć koszty tankowania paliwa, bez względu na wielkość taboru, którym dysponujemy – również w przypadku posiadania wyłącznie jednego pojazdu.

Karty paliwowe euroShell Card, dzięki swoim właściwościom, umożliwiają profesjonalne zaplanowanie wydatków związanych z zakupem paliwa. Specjalny kalkulator kosztów pomoże obliczyć, jaką sumę firma zaoszczędzi dzięki korzystaniu z karty. Z kalkulatora można skorzystać jeszcze przed złożeniem zamówienia, co pozwala na zapoznanie się z realną kwotą, którą możemy zyskać decydując się na wykorzystanie kart w swojej działalności. Ponadto karta paliwowa euroShell Card umożliwia korzystanie z innych usług, rabatów i promocji na produkty i artykuły dostępne na stacjach Shell i stacjach partnerskich.

Profesjonalna kontrola wydatków

Korzystanie z karty paliwowej euroShell Card stwarza możliwość kontroli wydatków, która polega na nieograniczonym dostępie do każdej płatności dokonywanej za pośrednictwem konkretnej karty. Tak wygodne zarządzanie kartą jest możliwe dzięki serwisowi Self-Serve-Portal, który za pośrednictwem Internetu pozostaje dostępny dla klienta przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. To dzięki niemu możemy zarządzać swoimi rachunkami oraz przyporządkowywać daną kartę do wybranego pojazdu czy też pracownika.

Karta paliwowa euroShell Card od Fleetcor pozwala więc nie tylko obniżyć koszty związane z zakupami, ale także sprawować kontrolę nad wydatkami i zakupami sprawiając, że dodatkowo zyskujemy czas i usprawnimy prowadzoną działalność. Mówiąc krótko, stajemy się bardziej profesjonalni, dzięki czemu mamy szansę być firmą konkurencyjną na rynku podobnych usług.

Previous Rośnie zainteresowanie polskimi produktami w krajach Azji Południowo-Wschodniej
Next Koszty działania firm i administracji państwowej mogą być niższe

Może to Ci się spodoba

Niepełnoletni przedsiębiorca – możliwe ale kłopotliwe

Prowadzenie działalności gospodarczej w przypadku osoby niepełnoletniej jest możliwe, jednak ze względu na brak ewentualnych dodatkowych uregulowań jest to działanie praktycznie nieuzasadnione. Zgodnie z przepisami ustawy o swobodzie działalności gospodarczej,

Leasing napędza inwestycje mikro- i małych firm

Branża leasingowa sfinansowała w ubiegłym roku aktywa warte 58,1 mld zł. Popularność tej formy finansowania inwestycji rośnie, a leasing jest wybierany najczęściej przez mikro- i małe przedsiębiorstwa. Oprócz samochodów czy ciężkich maszyn można

Samochód 0 Comments

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) jest rodzajem ubezpieczenia dobrowolnego (obok auto-casco i assistance), obejmującym ochroną zdrowie i życie ubezpieczonego w sytuacjach określonych przez szczególne zapisy umowy. Ubezpieczenie od następstw

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post