Karta paliwowa – w stronę profesjonalizmu

Karta paliwowa – w stronę profesjonalizmu

W dobie wszechobecnego profesjonalizmu, docierającego do nas zewsząd, wydawać by się mogło, że osiągnięcie wysokiego poziomu zaangażowania powinno być zaskakująco proste. Czy tak jest w rzeczywistości? Otóż niekoniecznie. Aby stać się prawdziwym profesjonalistą w wybranej dziedzinie, potrzeba nie tylko determinacji, ale wytrwałości, konsekwencji, umiejętności wyszukiwania najlepszych rozwiązań, które przyniosłyby jak najwięcej korzyści dla nas i prowadzonej przez nas działalności.

Tą zasadę doskonale rozumieją właściciele firm transportowych, stanowiących dla przedsiębiorców ogromne wyzwanie i wiążących się z dużą odpowiedzialnością. Jak podołać prowadzeniu tego typu firmy? Oprócz ważnych kwestii, takich jak choćby logistyka, warto zwracać uwagę na szczegóły. Pozornie wydają się one być mało ważne, ale tak naprawdę często odgrywają niezwykle istotną rolę i to właśnie w ich zakresie należy poszukiwać rozwiązań, które mogłyby przynieść korzyści dla prowadzonej działalności.

Oszczędność w profesjonalnym wydaniu

Przykładem takiego detalu, który doskonale usprawnia działalność każdego przedsiębiorstwa, i to na wielu płaszczyznach, dodając mu profesjonalnego wymiaru jest karta paliwowa euroShell Card. Jej największą zaletą jest fakt, że stanowi ona doskonałe połączenie możliwości oszczędzania, bezpieczeństwa i wygody użytkowania. A jak powszechnie wiadomo, te trzy czynniki stanowią podstawę prowadzenia każdej firmy – nie tylko przewozowej.

Korzystanie z karty pozwala obniżyć koszty tankowania paliwa, bez względu na wielkość taboru, którym dysponujemy – również w przypadku posiadania wyłącznie jednego pojazdu.

Karty paliwowe euroShell Card, dzięki swoim właściwościom, umożliwiają profesjonalne zaplanowanie wydatków związanych z zakupem paliwa. Specjalny kalkulator kosztów pomoże obliczyć, jaką sumę firma zaoszczędzi dzięki korzystaniu z karty. Z kalkulatora można skorzystać jeszcze przed złożeniem zamówienia, co pozwala na zapoznanie się z realną kwotą, którą możemy zyskać decydując się na wykorzystanie kart w swojej działalności. Ponadto karta paliwowa euroShell Card umożliwia korzystanie z innych usług, rabatów i promocji na produkty i artykuły dostępne na stacjach Shell i stacjach partnerskich.

Profesjonalna kontrola wydatków

Korzystanie z karty paliwowej euroShell Card stwarza możliwość kontroli wydatków, która polega na nieograniczonym dostępie do każdej płatności dokonywanej za pośrednictwem konkretnej karty. Tak wygodne zarządzanie kartą jest możliwe dzięki serwisowi Self-Serve-Portal, który za pośrednictwem Internetu pozostaje dostępny dla klienta przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu. To dzięki niemu możemy zarządzać swoimi rachunkami oraz przyporządkowywać daną kartę do wybranego pojazdu czy też pracownika.

Karta paliwowa euroShell Card od Fleetcor pozwala więc nie tylko obniżyć koszty związane z zakupami, ale także sprawować kontrolę nad wydatkami i zakupami sprawiając, że dodatkowo zyskujemy czas i usprawnimy prowadzoną działalność. Mówiąc krótko, stajemy się bardziej profesjonalni, dzięki czemu mamy szansę być firmą konkurencyjną na rynku podobnych usług.

Previous Rośnie zainteresowanie polskimi produktami w krajach Azji Południowo-Wschodniej
Next Koszty działania firm i administracji państwowej mogą być niższe

Może to Ci się spodoba

Firmy stawiają na elektroniczny obieg dokumentów. Daje im to oszczędności na poziomie 90 proc.

Papier jest nadal podstawowym nośnikiem informacji na dokumentach w polskich firmach. Tymczasem eksperci zauważają, że digitalizacja pozwala zaoszczędzić nawet 90 proc. kosztów związanych z obiegiem dokumentów. Dlatego coraz więcej firm inwestuje w systemy,

Rośnie udział polskich firm w przetargach na budowę nowych odcinków dróg

Budowa dróg przyspiesza. W tym roku ma zostać oddane do użytku 400 km nowych odcinków. Na koniec 2017 roku sieć dróg szybkiego ruchu będzie liczyła ponad 3,4 tys. km, a

Prawa autorskie – jak rozliczyć pracę twórczą w ramach umowy o pracę?

Prawa autorskie w kontekście podatków większości z nas kojarzą się z 50%-owymi kosztami uzyskania przychodu. Nie trzeba dodawać, że jest to wskaźnik bardzo korzystnie wpływający na wysokość wynagrodzenia netto pracownika.

Przed Wielkanocą rośnie zapotrzebowanie na usługi sprzątające

Okres przedświąteczny i początek wiosny to czas robienia porządków, dlatego rośnie popyt na usługi sprzątające. Poza standardowym zestawem prac przed Wielkanocą zamawiane jest także mycie okien i porządkowanie wnętrz szaf i szafek. Trwająca

W 2017 r. prognozowany jest wzrost cyberataków

Branża zajmująca się bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni w bieżącym roku spodziewa się narastających wyzwań związanych z ochroną danych i infrastruktury IT. Z raportu EY wynika, że ponad połowa firm miała w ostatnim czasie do czynienia z naruszeniem

Czy warto ubezpieczyć swoją firmę?

Prowadzisz własną działalność gospodarczą? Zarządzasz  małą, średnią lub dużą firmą? Niezależnie czy jest to przedsiębiorstwo handlowe, usługowe czy produkcyjne – powinieneś zastanowić się nad tym, jak skutecznie zapewnić mu bezpieczeństwo.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź