Gdzie na konferencje w centrum wielkich miast?

Gdzie na konferencje w centrum wielkich miast?

Przedstawiamy obiekty w centrum wielkich miast, w których z powodzeniem można zorganizować konferencję. W tym artykule prezentujemy miejsca na konferencje z Katowic, Poznania, Wrocławia, Łodzi oraz Warszawy.

Pełne prezentacje wszystkich obiektów na konferencje można znaleźć w serwisie www.e-konferencje.pl

Park Przemysłowo-Technologiczny Revita Park

Kompleks Park Przemysłowo-Technologiczny Revita Park mieści się w centrum Katowic, a do dyspozycji oddaje 6 sal na konferencje. Jest wśród nich sala wykładowa, sala do tłumaczeń symultanicznych, sala szkoleniowa oraz sala komputerowa. Umożliwiają one przeprowadzanie spotkań biznesowych czy warsztatów od 15 do 160 osób. Sale posiadają profesjonalne zaplecze konferencyjno-techniczne. W zależności od rodzaju eventu ta nowoczesna przestrzeń umożliwia wiele opcji konfiguracyjnych, od sali na konferencję i videokonferencyjnej po salę spotkań biznesowych i przestrzeń wystawienniczo-pokazową. Do dyspozycji jest także pokój spotkań biznesowych gdzie można zawrzeć nowe znajomości biznesowe lub się zrelaksować. Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Ogrodowa 12

W centrum stolicy Wielkopolski funkcjonuje kompleks Ogrodowa 12. Na jego terenie do dyspozycji organizatorów konferencji jest aż 15 sal. Wizytówką Ogrodowej 12 jest Sala Grand – umożliwia ona przeprowadzenie konferencji na ponad 90 delegatów. Dla najbardziej wymagających klientów dostępna jest również oferta VIP, wyróżniająca się salami konferencyjnymi o podwyższonym standardzie. W samym sercu Poznania można też wynająć profesjonalną salę coworkingową z 18 biurkami. Ogrodowa 12 posiada własny parking samochodowy na 40 miejsc.

Hotel ibis Styles

Na terenie wrocławskiego Hotelu ibis Styles znajduje się 8 nowoczesnych sal na konferencje. Największa z nich to Conference Hall o powierzchni 450m2 – to pomieszczenie umożliwia spotkanie nawet na 500 osób. Pozostałe 7 sal przeznaczone jest do organizacji konferencji na mniejszą skalę. Wszystkie sale posiadają dostęp do światła dziennego dzięki panoramicznym szybom, oferują też profesjonalny sprzęt audio-wizualny. Atutem Hotelu ibis Styles jest również pokaźna baza noclegowa (133 pokoje), bliska odległość od rynku, opery, teatru muzycznego, aquaparku oraz lotniska (10 kilometrów).

Centrum Biznesowe Faktoria

Centrum Biznesowe Faktoria to obiekt w centrum w Łodzi, w sąsiedztwie Galerii Łódzkiej i ul. Piotrkowskiej. Charakterystyczne dla niego jest to, że powstał na bazie istniejącej architektury fabrykanckiej sprzed 100 lat. W eleganckich wnętrzach o podwyższonym standardzie można wynająć sale konferencyjne z profesjonalnym sprzętem audiowizualnym (nagłośnienie, dwa mikrofony bezprzewodowe, flipchart, ekran, rzutnik multimedialny). Największa sala na konferencje maksymalnie pomieści 95 osób (ma powierzchnię 114 m2). Pozostałe sale sprawdzą się podczas kameralnych wydarzeń do 25 osób.

Polonia Palace

W centrum Warszawy wybór sal konferencyjnych jest bardzo duży, my jednak proponujemy słynny Hotel Polonia Palace. To obok Bristolu najstarszy hotel w stolicy, założony jeszcze przed I wojną światową. Polonia Palace Hotel oddaje do dyspozycji organizatorom konferencji 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 525m2. Sale noszące nazwę słynnych miast, w których mieszka wielu rodaków (m. in. Chicago, Toronto, Wilno, Buenos Aires, Lwów,) posiadają nowoczesny sprzęt konferencyjny. Wizytówką hotelu jest Sala „Ludwikowska”, która może pełnić funkcję sali konferencyjnej, jak i bankietowej – pomieści nawet do 350 osób. Baza noclegowa hotelu to 206 komfortowych pokoi, wyposażonych w klimatyzację, okna dźwiękoszczelne czy przestronną łazienkę z ogrzewaniem podłogowym.

Artykuł został przygotowany przez serwis www.e-konferencje.pl specjalizujący się w promocji obiektów i sal konferencyjnych z całej Polski.

Previous Jak zorganizować loterię promocyjną?
Next Firmy stawiają na elektroniczny obieg dokumentów. Daje im to oszczędności na poziomie 90 proc.

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zwiększy się rola autoprezentacji spółek giełdowych

Polska awansuje w zestawieniach gospodarek z grupy rynków wschodzących do rozwiniętych. Dla spółek giełdowych oznacza to wyzwania związane z komunikacją, raportowaniem i autoprezentacją. Profesjonalizacja działań związanych z relacjami inwestorskimi ułatwi spółkom korzystanie z możliwości rynków globalnych.

Wiadomości 0 Comments

System viaTOLL w ciągu 5 lat zasilił Krajowy Fundusz Drogowy kwotą ponad 6,3 mld zł

Pięć lat temu ruszył elektroniczny system poboru opłat drogowych viaTOLL. Od tego czasu na konto Krajowego Funduszu Drogowego dzięki niemu wpłynęło 6,3 mld zł. Po odliczeniu kosztów operacyjnych system zasilił

Wiadomości 0 Comments

Polscy emigranci zarobkowi przelewają do kraju miliardy złotych

Na przestrzeni ostatnich 14 lat Polacy na emigracji przelali do kraju prawie 231 mld zł. Na rynku transferów wciąż dominuje gotówka, a przekazy cyfrowe odpowiadają za zaledwie 10–12 proc. Jednak

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post