Gdzie na konferencje w centrum wielkich miast?

Gdzie na konferencje w centrum wielkich miast?

Przedstawiamy obiekty w centrum wielkich miast, w których z powodzeniem można zorganizować konferencję. W tym artykule prezentujemy miejsca na konferencje z Katowic, Poznania, Wrocławia, Łodzi oraz Warszawy.

Pełne prezentacje wszystkich obiektów na konferencje można znaleźć w serwisie www.e-konferencje.pl

Park Przemysłowo-Technologiczny Revita Park

Kompleks Park Przemysłowo-Technologiczny Revita Park mieści się w centrum Katowic, a do dyspozycji oddaje 6 sal na konferencje. Jest wśród nich sala wykładowa, sala do tłumaczeń symultanicznych, sala szkoleniowa oraz sala komputerowa. Umożliwiają one przeprowadzanie spotkań biznesowych czy warsztatów od 15 do 160 osób. Sale posiadają profesjonalne zaplecze konferencyjno-techniczne. W zależności od rodzaju eventu ta nowoczesna przestrzeń umożliwia wiele opcji konfiguracyjnych, od sali na konferencję i videokonferencyjnej po salę spotkań biznesowych i przestrzeń wystawienniczo-pokazową. Do dyspozycji jest także pokój spotkań biznesowych gdzie można zawrzeć nowe znajomości biznesowe lub się zrelaksować. Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Ogrodowa 12

W centrum stolicy Wielkopolski funkcjonuje kompleks Ogrodowa 12. Na jego terenie do dyspozycji organizatorów konferencji jest aż 15 sal. Wizytówką Ogrodowej 12 jest Sala Grand – umożliwia ona przeprowadzenie konferencji na ponad 90 delegatów. Dla najbardziej wymagających klientów dostępna jest również oferta VIP, wyróżniająca się salami konferencyjnymi o podwyższonym standardzie. W samym sercu Poznania można też wynająć profesjonalną salę coworkingową z 18 biurkami. Ogrodowa 12 posiada własny parking samochodowy na 40 miejsc.

Hotel ibis Styles

Na terenie wrocławskiego Hotelu ibis Styles znajduje się 8 nowoczesnych sal na konferencje. Największa z nich to Conference Hall o powierzchni 450m2 – to pomieszczenie umożliwia spotkanie nawet na 500 osób. Pozostałe 7 sal przeznaczone jest do organizacji konferencji na mniejszą skalę. Wszystkie sale posiadają dostęp do światła dziennego dzięki panoramicznym szybom, oferują też profesjonalny sprzęt audio-wizualny. Atutem Hotelu ibis Styles jest również pokaźna baza noclegowa (133 pokoje), bliska odległość od rynku, opery, teatru muzycznego, aquaparku oraz lotniska (10 kilometrów).

Centrum Biznesowe Faktoria

Centrum Biznesowe Faktoria to obiekt w centrum w Łodzi, w sąsiedztwie Galerii Łódzkiej i ul. Piotrkowskiej. Charakterystyczne dla niego jest to, że powstał na bazie istniejącej architektury fabrykanckiej sprzed 100 lat. W eleganckich wnętrzach o podwyższonym standardzie można wynająć sale konferencyjne z profesjonalnym sprzętem audiowizualnym (nagłośnienie, dwa mikrofony bezprzewodowe, flipchart, ekran, rzutnik multimedialny). Największa sala na konferencje maksymalnie pomieści 95 osób (ma powierzchnię 114 m2). Pozostałe sale sprawdzą się podczas kameralnych wydarzeń do 25 osób.

Polonia Palace

W centrum Warszawy wybór sal konferencyjnych jest bardzo duży, my jednak proponujemy słynny Hotel Polonia Palace. To obok Bristolu najstarszy hotel w stolicy, założony jeszcze przed I wojną światową. Polonia Palace Hotel oddaje do dyspozycji organizatorom konferencji 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 525m2. Sale noszące nazwę słynnych miast, w których mieszka wielu rodaków (m. in. Chicago, Toronto, Wilno, Buenos Aires, Lwów,) posiadają nowoczesny sprzęt konferencyjny. Wizytówką hotelu jest Sala „Ludwikowska”, która może pełnić funkcję sali konferencyjnej, jak i bankietowej – pomieści nawet do 350 osób. Baza noclegowa hotelu to 206 komfortowych pokoi, wyposażonych w klimatyzację, okna dźwiękoszczelne czy przestronną łazienkę z ogrzewaniem podłogowym.

Artykuł został przygotowany przez serwis www.e-konferencje.pl specjalizujący się w promocji obiektów i sal konferencyjnych z całej Polski.

Previous Jak zorganizować loterię promocyjną?
Next Firmy stawiają na elektroniczny obieg dokumentów. Daje im to oszczędności na poziomie 90 proc.

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Od dziś kierowcy jeżdżący do Francji zarobią co najmniej 9,67 euro za godzinę pracy

Na mocy nowego prawa od 1 lipca pracujący na terenie Francji kierowcy będą musieli zarabiać nie mniej niż 9,67 euro za godzinę pracy. Krajowi przewoźnicy alarmują, że wyliczanie całej stawki, obejmującej

Wiadomości 0 Comments

Inwestycja w luksusowe apartamenty

Inwestowanie w nieruchomości od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Kupno mieszkania uważane jest za jeden z najbardziej bezpiecznych sposobów lokowania kapitału, który daje pewny zysk. Wśród ofert deweloperów można

Wiadomości 0 Comments

Artyści i fotografowie coraz częściej wchodzą na drogę sądową

Korzystanie z twórczości innej osoby może naruszać jej prawa majątkowe i osobiste. Plagiat jest zjawiskiem stosunkowo częstym w szkolnictwie, zwłaszcza wyższym. Coraz większa jest jednak świadomość konieczności walki z tym zjawiskiem na uczelniach. Rośnie

Wiadomości 0 Comments

Polska potęgą drobiarską. Dynamicznie rośnie produkcja i eksport mięsa

Polska jest europejskim liderem w produkcji mięsa drobiowego. W ubiegłym roku wyniosła ona ponad 2,3 mln ton, w tym może być o 300 tys. ton większa – szacują eksperci Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki

Wiadomości 1Comments

Frankowicze mają mocne argumenty w Sądzie

Frankowicze mają mocne argumenty w Sądzie Podstawowym argumentem dla frankowiczów jest wadliwa konstrukcja umowy kredytowej w świetle przepisów prawa polskiego oraz wspólnotowego. Po pierwsze – banki jedynie w niewielkim zakresie

Wiadomości 0 Comments

Większe zainteresowanie najmem napędza rynek nieruchomości

Ponad połowa Polaków, którzy inwestują, decyduje się na nieruchomości. Rok 2018 może być pod tym względem rekordowy. Do takich inwestycji przekonuje ich coraz większe zainteresowanie najmem zarówno krótko-, jak i długoterminowym.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź