Kosze okolicznościowe – najlepszy prezent w biznesie

Kosze okolicznościowe – najlepszy prezent w biznesie

Obdarowywanie się upominkami w biznesie to nie tylko sposób na wyrażenie podziękowania i szacunku, ale również na zacieśnianie więzów. Dlatego też warto dbać o swoich kontrahentów, klientów oraz o pracowników, przekazując im upominki na ważne okazje. W tym celu kapitalnie sprawdzają się kosze upominkowe, które można kupić w wielu wyśmienitych wariantach do wyboru.

Wybranie odpowiedniego upominku biznesowego może być sporym wyzwaniem, zwłaszcza w sytuacji, gdy ma być on przekazany osobie, z którą pozostaje się w oficjalnych stosunkach czy też na której w kontekście biznesowym bardzo nam zależy. W takiej sytuacji nie ma miejsca na nietrafione upominki, gdyż mogą osiągnąć przeciwny rezultat. Najlepiej zdecydować się na podarunki niezobowiązujące, uniwersalne, ale również dość obfite, które będą mogły wyrazić stosunek do danej osoby.

Co ciekawego można znaleźć w koszach prezentowych?

Prezentowe kosze okolicznościowe można dzisiaj zakupić w wielu wariantach do wyboru – są to kosze upominkowe z alkoholem lub bez alkoholu, zwykle pełne wyśmienitych słodyczy z górnej półki, zawierać mogą również kawy, herbaty, mogą koncentrować się na polskich specjałach czy też zawierać produkty luksusowych marek delikatesowych. W sprzedaży znajdują się również zestawy świąteczne – kosze na Boże Narodzenie oraz kosze na Wielkanoc, które zawierają upominki związane z tymi świętami. Całość umieszczona jest w dekoracyjnych koszach, pudełkach czy puszkach i przyozdobiona, na przykład kolorową bibułą.

Przygotowywać samemu czy kupować gotowe?

Wprawdzie kosze upominkowe tego rodzaju można przygotowywać samodzielnie, ale z drugiej strony nie zawsze istnieje taka możliwość, zwłaszcza wtedy, gdy upominek ma być przekazany wielu osobom. Wówczas na ich przygotowanie trzeba przeznaczyć sporo czasu, a efekt nie zawsze jest też tak atrakcyjny, jak w przypadku gotowych koszów okolicznościowych.

Dlatego też dzisiaj coraz więcej klientów biznesowych decyduje się na zamawianie ich w firmach, które specjalizują się w branży – dostarczają wówczas efektowne kosze okolicznościowe w różnych wariantach do wyboru, które są zapakowane i od razu gotowe do wręczenia, wobec tego nie ma potrzeby poświęcania na ich wykończenie dodatkowego czasu. Zamówienia można składać również przez internet – wówczas kosze zostaną dostarczone pod wskazany adres.

Orientacyjne ceny koszów okolicznościowych

Cena koszów okolicznościowych zależna jest w szczególności od ich zawartości – ze względu na dużą rozpiętość cenową ofert można również dopasować je do budżetu wyznaczonego na zakup takich upominków. Zazwyczaj ceny rozpoczynają się od około 50 złotych, natomiast sięgają nawet ponad 200-300 złotych, gdy kosz jest wypełniony po brzegi różnego rodzaju specjałami z górnej półki.

W sprzedaży koszów upominkowych specjalizuje się firma Nobilia, która w swoim asortymencie posiada szeroką gamę wyjątkowych zestawów na każdą okazję. Z przykładowymi koszami okolicznościowymi dostępnymi w jej asortymencie można zapoznać się na jej stronie internetowej.

Previous Stopy procentowe w Polsce mogą pójść w górę w pierwszej połowie 2017 roku
Next ZUS inwestuje w nowy serwis internetowy

Może to Ci się spodoba

Mała firma 0 Comments

Mocny laptop biznesowy w rozsądnej cenie

Rynek laptopów praktycznie z dnia na dzień rośnie, zaś tempo prezentacji nowości zadziwia nawet miłośników komputerów. Jak więc znaleźć wydajne urządzenie o biznesowym charakterze w rozsądnej cenie? Jest kilka modeli,

Gdynia – nie słabnie zainteresowanie ofertami z rynku pierwotnego

Rynek nieruchomości w Gdyni wciąż dynamicznie się rozwija. Olbrzymi potencjał Trójmiasta dostrzegają deweloperzy – powstaje tu szereg ciekawych inwestycji – zarówno budżetowych, średniej półki, jak i segmentu premium. W 2018

e-Firma i Startup 4 komentarze

Jak zarobić na pustych domenach?

Puste domeny nie muszą generować tylko kosztów związanych z ich utrzymaniem. Przy odrobinie czasu i pracy, na niewykorzystanych domenach można zarabiać. Wystarczy stworzyć proste strony lub wizytówki, zapełnić je wartościowymi

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post