Oprogramowanie do zarządzania firmą

Oprogramowanie do zarządzania firmą

Wysoki koszt prowadzenia firmy jest często efektem niewłaściwego zarządzania. Można to zmienić dzięki specjalnej aplikacji, która usprawni pracę, da kontrolę nad finansami i przebiegiem różnych procesów. Jakie oprogramowanie będzie tu najlepsze?

Jak wygląda program do zarządzania firmą?

Dobra aplikacja to narzędzie umożliwiające planowanie pracy, budowanie siatki kontaktów, tworzenie harmonogramów, zarządzanie finansami, flotą samochodów oraz zleceniami od klientów. Aplikacja FaciliTime uwzględnia nawet specyfikę danej branży, dzięki czemu zarządzanie firmą i pracownikami jest jeszcze sprawniejsze.

Oprogramowanie powinno dawać dostęp do CRM, czyli systemu zarządzania relacjami z klientami – ta funkcja bardzo poprawia efektowność obsługi klienta, pomaga zoptymalizować koszty związane z marketingiem, usprawnia komunikację i pozwala na bieżąco śledzić postępy pracy. W aplikacji jest widoczna cała historia zleceń od danego klienta, ważne informacje na jego temat, korespondencja. Posiadane kontakty można dowolnie konfigurować, co ułatwia nawiązywanie nowych relacji biznesowych i utrzymanie lojalności już zdobytych klientów.

Aplikacja do zarządzania firmą jest dostępna z każdego miejsca, wystarczy zainstalować specjalne oprogramowanie na urządzenia mobilne. Z aplikacji korzystają także pracownicy, więc przez cały czas można się z nimi kontaktować, zlecać nowe zadania, przesyłać zaktualizowane dane, sprawdzać lokalizację pracowników będących w terenie.

Jak wybrać program odpowiedni dla swojej firmy?

Firmy mają różne potrzeby, dlatego w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na funkcjonalność wybieranego rozwiązania. Aplikacja ma ułatwiać pracę, a nie generować kolejne problemy, musi więc być prosta, intuicyjna w obsłudze i przede wszystkim dostosowana do działalności przedsiębiorstwa. Program dedykowany firmom usługowym koncentruje się na usprawnieniu obsługi i kontroli zleceń, daje narzędzie do śledzenia samochodów firmowych w czasie rzeczwistym oraz ułatwia analizę zgromadzonych danych.

Dużym plusem aplikacji FaciliTime jest również to, że archiwizuje ważne dokumenty, co ułatwia przeprowadzenie audytu, prócz tego odczytuje informacje z CANBUS i tachografu. Jest też niezwykle wygodnym narzędziem umożliwiającym dokumentowanie wykonanych usług – nie są już potrzebne żadne papierowe dokumenty, zamiast tego aplikacja wykorzystuje zdjęcia oraz elektroniczne podpisy.

Previous Planujesz otworzyć punkt przedszkolny - sprawdź, jak znaleźć odpowiedni projekt
Next Newsy Kobiety wciąż w mniejszości wśród kadry zarządzającej

Może to Ci się spodoba

Nowe technologie mogą mieć wiele zastosowań w rolnictwie

W polskim rolnictwie jest bardzo duży potencjał zastosowania technologii z obszaru internetu rzeczy. Inteligentne czujniki mogą zarządzać procesem uprawy i hodowli, optymalizować pracę ludzi zatrudnionych na farmie czy pomóc w nawadnianiu pól. Rewolucja

Wartość eksportu polskiej żywności przekroczy w tym roku 25 mld zł

Polska żywność cieszy się coraz większym uznaniem na zagranicznych rynkach – nie tylko w Europie, lecz także na całym świecie. Według ministra rolnictwa tegoroczna wartość eksportu w tym sektorze przekroczy 25 mld złotych.

Przez podróbki producenci tracą miliardy dolarów rocznie

Na świecie sprzedaż podróbek przynosi miliardy dolarów strat rocznie. Posiadanie patentów daje przedsiębiorcom możliwość dochodzenia swoich praw. W lutym funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Augustowa ujawnili blisko 40 tysięcy sztuk podrobionych perfum,

Stacjonarny, mobilny, samoobsługowy – jaki terminal płatniczy wybrać?

Większość z nas posiada karty wystawione przez banki. Zarówno kartami kredytowymi, jak i płatniczymi (debetowymi) możemy wygodnie płacić w sklepach. W tym celu musimy skorzystać z terminali płatniczych. Sprzedawcy mają

Mała firma 0 Comments

Mikroprzedsiębiorcy chętnie wynajmują wspólną przestrzeń biurową. W Polsce jest 145 takich miejsc

W Polsce działa 145 biur coworkingowych. Ze wspólnych nowoczesnych przestrzeni biurowych, które oferują nie tylko dostęp do biurek, lecz także m.in. do sal konferencyjnych czy internetu, coraz chętniej korzystają start-upy i freelancerzy.

Przybywa pracowników tymczasowych. Wartość tego rynku w Polsce to ponad 5,5 mld zł

Globalny rynek pracy tymczasowej wzrósł w 2015 roku o 12 proc. i odpowiada za 70 proc. przychodów branży agencji zatrudnienia. Wciąż jednak pracownicy tymczasowi stanowią zaledwie 1,8 proc. ogółu zatrudnionych. W Polsce odsetek

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź