Prowadzisz sklep online? Nawiąż współpracę z kurierem!

Prowadzisz sklep online? Nawiąż współpracę z kurierem!

Jeśli prowadzisz sklep internetowy i sprzedajesz fizyczne produkty, to potrzebujesz wysyłać  klientom zakupione przez nich przedmioty. Niezależnie od tego, czy wystawiasz asortyment na serwisach aukcyjnych, czy też rozbudowujesz własna e-sklep internetowy, potrzebujesz solidnego kuriera. Rozważ nawiązanie współpracy  z firmą kurierską DHL Parcel.

Cena i czas doręczenia są najważniejsze

Dla klientów, którzy kupują produkty w Internecie istotne są m.in.  cena produktu, koszt i czas dostawy. Drogowe przesyłki kurierskie to najszybszy sposób doręczenia internetowych zakupów w kraju, jak i międzynarodowych. Przykładowo, DHL Parcel umożliwia doręczenie paczek na terenie Polski, jak i ekonomiczne przesyłki drogowe do krajów Europy: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Malta, Monaco, Portugalia, Rumunia, Wielka Brytania i Włochy.

Atuty przesyłek krajowych z DHL Parcel

DHL Parcel Polska to lider logistyki e-commerce. Klientom biznesowym oferuje m.in. aż cztery opcje krajowych przesyłek kurierskich:

  • DHL PARCEL POLSKA – doręczenie przesyłek do 31,5 kg w systemie „od drzwi do drzwi”, doręczenie następuje następnego dnia roboczego, niezależnie od adresu dostawy na terenie całej Polski.
  • DHL PARCEL 9 – wysyłka pilnych dokumentów i przesyłek na terenie Polski. Dzięki sieci krajowej możliwa jest dostawa przesyłek do najważniejszych miast w kraju przed godziną 9:00 następnego dnia roboczego. Usługa realizowana jest w systemie „od drzwi do drzwi” z gwarancją zwrotu kosztów transportu, jeśli dojdzie do nieterminowej dostawy.
  • DHL PARCEL 12 – wysyłka dokumentów lub paczek, które muszą dotrzeć do odbiorcy przed godziną 12:00 następnego dnia roboczego, do dużych miast w Polsce. Usługa realizowana jest w systemie „od drzwi do drzwi”, z gwarancją zwrotu kosztów transportu przy nieterminowej dostawie.
  • DHL PARCEL MAX – przesyłki i palety krajowe o wadze powyżej 31,5 kg, usługa dedykowana dla przesyłek do wagi 2500 kg, w tym palet, realizowana w systemie „burta-burta”. Doręczenie przesyłki krajowej o wadze powyżej 31,5 kg trwa do 2 dni, a w przypadku większości miast w Polsce już w następnym dniu roboczym.

Paczkę można ubezpieczyć, a opłata naliczana jest w zależności od deklarowanej wartości przesyłki:

  • do 50 000 zł – 3,50 zł,
  • powyżej 50 000 zł do 100 000 zł – 0,2 proc. deklarowanej wartości.

DHL Parcel oferuje także szereg usług dodatkowych. Część jest w cenie usługi, a za pozostałe należy dopłacić. Dla klientów biznesowych doręczenie przesyłki do punktów odbioru DHL Parcelshop i automatów paczkowych DHL Parcelstation, doręczenie do sąsiada,  powiadomienia e-mail/sms oraz raport przesyłek niedoręczonych są bezpłatne.

Tanie przesyłki międzynarodowe w DHL Parcel

W ramach współpracy z firmą kurierską DHL Parcel klient biznesowy może skorzystać z trzech możliwości wysyłki paczek międzynarodowych:

  • DHL PARCEL CONNECT – przesyłki do UE, o przewidywanym czasie doręczenia 2-4 dni;
  • DHL PARCEL INTERNATIONAL – przesyłki drogowe do wybranych krajów UE o przewidywanym czasie doręczenia 3-7 dni
  • DHL PARCEL RETURN INTERNATIONAL – usługa dla sprzedawców, jeśli ich klienci chcą dokonać zwrotu towaru z wybranych krajów UE.

Dzięki kompleksowej ofercie  DHL Parcel, sklepy internetowe mogą korzystać z solidnych usług na przesyłki kurierskie w kraju, jak i w Europie. Jest to istotny element budowy pozycji rynkowej e-sklepu. Dotyczy to zarówno nowych firm, stawiających pierwsze kroki w e-handlu, jak i przedsiębiorców wchodzących na zagraniczne rynki.

Previous Trwają prace nad zmianami na rynku aptekarskim
Next Crowdsourcing – czym są usługi crowdsourcingowe?

Może to Ci się spodoba

E-faktury muszą spełniać określone wymagania

Coraz powszechniejsze staje się dokumentowanie transakcji za pomocą e-faktur. Wystawianie faktur elektronicznych ma szereg zalet. Stosowne oprogramowanie komputerowe  umożliwia korzystanie z baz zbierających dane kontrahentów i sprzedawanych towarów oraz usług.

Firma 1Comments

Pożyczka pod zastaw samochodu

Wiele osób prowadzących własną działalność gospodarczą jako jedną z jej największych wad wskazuje brak zdolności kredytowej. Przedsiębiorcy spotykający się z odmową udzielenie kredytu ze strony banku decydują się na tzw.

Zakup zaawansowanego oprogramowania dla biznesu

Mali i średni przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w zaawansowane oprogramowanie biznesowe. Stały się one dla nich bardzo istotnym narzędziem prowadzeniu biznesu. Cena nie jest już najważniejszym kryterium, liczy się to, w jaki sposób programy pozwolą

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post