Prowadzisz sklep online? Nawiąż współpracę z kurierem!

Prowadzisz sklep online? Nawiąż współpracę z kurierem!

Jeśli prowadzisz sklep internetowy i sprzedajesz fizyczne produkty, to potrzebujesz wysyłać  klientom zakupione przez nich przedmioty. Niezależnie od tego, czy wystawiasz asortyment na serwisach aukcyjnych, czy też rozbudowujesz własna e-sklep internetowy, potrzebujesz solidnego kuriera. Rozważ nawiązanie współpracy  z firmą kurierską DHL Parcel.

Cena i czas doręczenia są najważniejsze

Dla klientów, którzy kupują produkty w Internecie istotne są m.in.  cena produktu, koszt i czas dostawy. Drogowe przesyłki kurierskie to najszybszy sposób doręczenia internetowych zakupów w kraju, jak i międzynarodowych. Przykładowo, DHL Parcel umożliwia doręczenie paczek na terenie Polski, jak i ekonomiczne przesyłki drogowe do krajów Europy: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Malta, Monaco, Portugalia, Rumunia, Wielka Brytania i Włochy.

Atuty przesyłek krajowych z DHL Parcel

DHL Parcel Polska to lider logistyki e-commerce. Klientom biznesowym oferuje m.in. aż cztery opcje krajowych przesyłek kurierskich:

  • DHL PARCEL POLSKA – doręczenie przesyłek do 31,5 kg w systemie „od drzwi do drzwi”, doręczenie następuje następnego dnia roboczego, niezależnie od adresu dostawy na terenie całej Polski.
  • DHL PARCEL 9 – wysyłka pilnych dokumentów i przesyłek na terenie Polski. Dzięki sieci krajowej możliwa jest dostawa przesyłek do najważniejszych miast w kraju przed godziną 9:00 następnego dnia roboczego. Usługa realizowana jest w systemie „od drzwi do drzwi” z gwarancją zwrotu kosztów transportu, jeśli dojdzie do nieterminowej dostawy.
  • DHL PARCEL 12 – wysyłka dokumentów lub paczek, które muszą dotrzeć do odbiorcy przed godziną 12:00 następnego dnia roboczego, do dużych miast w Polsce. Usługa realizowana jest w systemie „od drzwi do drzwi”, z gwarancją zwrotu kosztów transportu przy nieterminowej dostawie.
  • DHL PARCEL MAX – przesyłki i palety krajowe o wadze powyżej 31,5 kg, usługa dedykowana dla przesyłek do wagi 2500 kg, w tym palet, realizowana w systemie „burta-burta”. Doręczenie przesyłki krajowej o wadze powyżej 31,5 kg trwa do 2 dni, a w przypadku większości miast w Polsce już w następnym dniu roboczym.

Paczkę można ubezpieczyć, a opłata naliczana jest w zależności od deklarowanej wartości przesyłki:

  • do 50 000 zł – 3,50 zł,
  • powyżej 50 000 zł do 100 000 zł – 0,2 proc. deklarowanej wartości.

DHL Parcel oferuje także szereg usług dodatkowych. Część jest w cenie usługi, a za pozostałe należy dopłacić. Dla klientów biznesowych doręczenie przesyłki do punktów odbioru DHL Parcelshop i automatów paczkowych DHL Parcelstation, doręczenie do sąsiada,  powiadomienia e-mail/sms oraz raport przesyłek niedoręczonych są bezpłatne.

Tanie przesyłki międzynarodowe w DHL Parcel

W ramach współpracy z firmą kurierską DHL Parcel klient biznesowy może skorzystać z trzech możliwości wysyłki paczek międzynarodowych:

  • DHL PARCEL CONNECT – przesyłki do UE, o przewidywanym czasie doręczenia 2-4 dni;
  • DHL PARCEL INTERNATIONAL – przesyłki drogowe do wybranych krajów UE o przewidywanym czasie doręczenia 3-7 dni
  • DHL PARCEL RETURN INTERNATIONAL – usługa dla sprzedawców, jeśli ich klienci chcą dokonać zwrotu towaru z wybranych krajów UE.

Dzięki kompleksowej ofercie  DHL Parcel, sklepy internetowe mogą korzystać z solidnych usług na przesyłki kurierskie w kraju, jak i w Europie. Jest to istotny element budowy pozycji rynkowej e-sklepu. Dotyczy to zarówno nowych firm, stawiających pierwsze kroki w e-handlu, jak i przedsiębiorców wchodzących na zagraniczne rynki.

Previous Trwają prace nad zmianami na rynku aptekarskim
Next Crowdsourcing – czym są usługi crowdsourcingowe?

Może to Ci się spodoba

System medycyny pracy w Polsce nie odpowiada współczesnym potrzebom

W polskiej medycynie pracy brakuje przede wszystkim odpowiedzi na choroby cywilizacyjne, a lekarze pełnią funkcję orzeczniczą, nie wspomagającą. Przedsiębiorcy chcą to zmienić i postulują wprowadzenie modelu doradczego, powrót lekarzy zakładowych oraz zwiększenie współpracy

Doradztwo przenosi się do sieci

Rośnie popularność internetowych ekspertów. Działają oni przede wszystkim w mediach społecznościowych, a określani jako specjaliści mają duży wpływ na wybory internautów. Działalność cyfrowych ekspertów nie zawsze idzie w parze z kwalifikacjami i doświadczeniem. Jak zaznacza

Pracodawcy muszą walczyć o młodych pracowników

Bywają sytuacje, kiedy na 10 umówionych spotkań z kandydatami nie przychodzi nikt i dla dzisiejszego pokolenia millenialsów jest to niestety typowe zachowanie – mówi Anna Panek, dyrektor HR w Vivus Finance. Jak podkreśla, to

Alior Bank przeprowadzi klientów przez rewolucję technologiczną

Dodatkowe 400 mln zł na inwestycje w IT i innowacje – to jeden z głównych punktów nowej strategii Alior Banku „Cyfrowy buntownik” na lata 2017–2020. Bank uprości ofertę produktów i usług, a nowe rozwiązania

Mała firma 0 Comments

Dlaczego warto założyć agencję turystyczną?

Kryzys gospodarczy wpłynął na wiele przedsiębiorstw w Polsce i na świecie. Niektóre mają poważne problemy finansowe, inne całkiem nieźle prosperują. Na razie bez żadnych trudności działają agencje turystyczne, które cieszą

Mała firma 0 Comments

Drukarki Konica Minolta kontra HP

Obie wymienione marki cieszą się bardzo dobra opinią na rynku, są to najbardziej rozpoznawalne (lub jedne z) firmy branżowe na rynku. Nie tylko są one najbardziej popularne, ale i należą

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź