Plansze, plakaty i folie dla twojej firmy

Plansze, plakaty i folie dla twojej firmy

    Drukarnie internetowe podbijają rynek i za niedługo Lobos.promo nie będzie już nowością, ekscytującym i pełnym potencjału świeżym dodatkiem do skostniałego rynku poligraficznego, ale jego dominującą siłą. Już dzisiaj, jeśli wziąć pod uwagę tylko kwestie związane z zastosowaniem nowych technologii oraz jakość oferowanych produktów, Lobos.promo to absolutna czołówka wśród podmiotów oferujących wydruki materiałów reklamowych oraz materiałów informacyjnych. Bardzo łatwo to zauważyć w charakterystycznej działalności, jaką jest druk plakatów poszerzony o elementy pochodne, czyli głównie plansze (trochę inne plakaty) oraz folie (plakaty do naklejenia na czymś przezroczystym). Jakie plakaty można obecnie zamówić online? Specjalista z wydrukujplakat.pl


Plakaty Lobos.promo


    Nasza drukarnia internetowa chętnie wydrukuje dla nas plakaty. Drukowanie plakatów najczęściej odbywa się w formacie A3 i A4, ponieważ są to małe i wygodne formy graficzne, z którymi można dotrzeć do klienta w sposób bardzo bezpośredni i wręcz kameralny. Dużo bardziej drukowanie plakatów kojarzymy oczywiście ze znacznie większymi formami, które można zobaczyć z daleka i jest to oczywiście jak najbardziej poprawne skojarzenie. Po prostu takich plakatów potrzeba mniej w przeliczeniu na ilość konkretnych wydruków. Z większych rozmiarów najczęściej zamawiane są formaty B2 i B1, oraz A2, A1 i bardzo duże A0.

Papier


    Dla plakatu bardzo ważne jest to, na jakim papierze zostanie wydrukowany. Najczęściej stosuje się  projekty wykonane na kolorowym tle, co pozwala na zaoszczędzenie farby, gdyż odpowiednio przygotowany papier wychodzi taniej. Można oczywiście przygotowywać projekt także na tle białym lub dowolnym tle ciemnym. Osobną opcją jest przygotowywanie plakatów na papierze fotograficznym. Jest to specjalny papier o dużej gramaturze, połyskliwy, na którym wszelkie grafiki wyglądają bardzo dobrze. Niestety, pojawia się tutaj trochę wyższy koszt ze względu na bardzo wysoką jakość. 


Od czego zależą koszty plakatów i broszur?


    Koszt wykonania wydruku zależny jest oczywiście przede wszystkim od tego, jak duże mają być wydruki i na jakim papierze, czyli od kwestii opisanych powyżej. To jednak nie wszystko, ponieważ istnieje jeszcze szereg innych kwestii dotyczących drukowania plakatów decydujących o ostatecznej cenie. Najważniejszą z tych kwestii jest ilość sztuk, jaką chcemy uzyskać. Sam proces drukowania jest bowiem prosty, a większość pracy to przygotowanie projektu oraz odpowiednie ustawienie maszyn. Dlatego zamówienie każdej kolejnej sztuki oznacza wyraźne zmniejszenie kosztu jednostkowego druku.
    Inna kwestia to czas, w jakim zlecenie ma być wykonane. Jeśli jest to zlecenie dla zrobienia „na wczoraj”, trzeba się będzie liczyć z wyższymi kosztami jego przygotowania. Jeśli drukarnia będzie mogła pracować swoim rytmem, nie będzie to obarczone żadnymi dodatkowymi kosztami i zapłacimy tylko za realną usługę. 
    Kwestie wysyłki można z kolei praktycznie pominąć, ponieważ nie są one zazwyczaj istotnym składnikiem ceny.

Więcej na stronie wydrukujplakat.pl

Previous Leasing samochodowy dla firm – co warto o tym wiedzieć?
Next Alibiuro - materiały biurowe

Może to Ci się spodoba

Duże polskie przedsiębiorstwo traci rocznie średnio 14 mln dolarów

Choć decydenci w firmach są świadomi konsekwencji związanych z przerwami w dostępie do systemu IT, to problem wciąż narasta. W ubiegłym roku na świecie duże firmy miały średnio po 15 takich nieplanowanych przestojów.

Co czwarta instytucja finansowa w Europie padła ofiarą cyberataku

Już 1 na 4 instytucje z sektora finansowego odnotowała incydenty naruszenia cyberbezpieczeństwa – wynika z raportu Capgemini. Jednocześnie tylko połowa banków ma wdrożoną odpowiednią politykę związaną z cyberzagrożeniami, mimo że tego typu incydenty

Ubezpieczenie assistance za granicą to nie luksus, tylko przezorność

Wbrew pozorom na nieprzewidziane zdarzenia podczas wojaży poza Polską można się przygotować. Taką możliwość daje polisa car assistance, która zapewni pomoc, gdy nasze auto zawiedzie. Członkostwo w Unii Europejskiej daje

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post