Co może dla ciebie zrobić drukarka?

Co może dla ciebie zrobić drukarka?

Drukowanie dokumentów? To oczywiste. Skanowanie? Bez problemu, zwłaszcza w urządzeniach wielofunkcyjnych. Bezprzewodowe działanie? To już niemal codzienność zarówno w firmie, jak i w domu. Zatem co więcej może nam zaoferować drukarka?

W każdej firmie czas na przygotowanie projektu, spisanie dokumentów czy obsługę klienta jest niezwykle cenny. Cichym „złodziejem” bezcennych minut są czynności związane z drukowaniem, skanowaniem oraz archiwizacją. Pojawiła się jednak możliwość usprawnienia całego procesu. Najnowsza propozycja od HP, czyli biurowe urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro 9023 zostało zaprojektowane, by oszczędzić czas!

Znajdź utracony czas

Nawet nieduże przedsiębiorstwa zmagają się z brakiem czasu. Często dokument czy kserokopia potrzebne są niemal natychmiast, a klienci nie są wyrozumiali względem sprzętu, który nie ma funkcji szybkiego automatycznego dupleksu. Jednym ze sposobów na oszczędność czasu straconego na drukowanie, skanowanie i ciągłe czekanie jest automatyzacja, na przykład w aspekcie prowadzenia dokumentacji. Tradycyjna droga do zdigitalizowania dokumentu wymaga podejścia do urządzenia, dokładnego wpasowania papieru w skanerze, zlecenia skanowania, powrotu do komputera i odbioru pliku.

Na szczęście w celu poprawy wydajności każdej firmy powstało rozwiązanie, które znacznie przyspiesza cały proces. Najnowsza seria urządzeń wielofunkcyjnych HP Office Jet Pro posiada funkcję „Smart Tasks”, dzięki której stworzenie elektronicznej wersji dokumentu ogranicza się jedynie do zrobienia zdjęcia smartfonem z aplikacją HP Smart APP. Co więcej, program sam poprawi jakość fotografii, wyrówna krawędzie oraz dopasuje kąt, żeby plik był równie dobrej jakości jak w przypadku tradycyjnie zeskanowanej kartki papieru. Następnie mamy możliwość wyboru rodzaj pliku, w jakim zapisany zostanie skan, a także naszej chmury, ponieważ urządzenie współpracuje m.in. z dyskiem Google i Dropboxem. HP Smart APP umożliwia również drukowanie dokumentów otrzymanych na maila.

Kolejnym punktem firmowej codzienności, który kradnie czas, jest odpowiednie archiwizowanie zdigitalizowanych dokumentów. Przy użyciu aplikacji można od razu umieścić skan we właściwym folderze w chmurze, wciąż działając jedynie smartfonem. Nie musimy nigdzie chodzić, niczego sprawdzać, wyrównywać ani przenosić. Cały proces obsługujemy jednym palcem. Po zakończeniu działania możemy zapamiętać czynność w postaci skrótu, który w przyszłości znacznie usprawni nam pracę. Drukarka pomoże nam także, w sytuacji kiedy zamiast druków wolimy pismo odręczne. W urządzeniu dostępne są szablony, dzięki którym możemy wydrukować kartkę w kratkę lub w linie – idealne do ręcznych notatek.

Firma pod ręką

Możliwość połączenia firmowej drukarki oraz wszystkich dokumentów za pomocą mobilnej aplikacji to znacznie więcej niż tylko odrobina komfortu podczas wykonywania biurowych obowiązków. Nową funkcjonalność docenią zwłaszcza przedsiębiorcy dojeżdżający do klienta, gdzie większość formalności dokonuje się poza siedzibą firmy. Czasami kontrahenci oczekują, że usługi, których zakup właśnie z nami uzgodnili, wejdą w życie od razu. Tymczasem pracując z HP Smart Tasks, podpisana umowa może w kilka sekund dotrzeć z domu klienta na biurko w firmie. To rozwiązanie poprawia też komfort pracy. Drukowanie jest bardzo ciche, co sprawdza się podczas pracy w domu lub w trakcie spotkania z klientem w biurze. W dowolnej chwili możemy wydrukować dokument właśnie zeskanowany lub pobrany z sieci. Całość odbywa się bardzo szybko, ponieważ powtarzające się polecenia są zapisane w pamięci HP Smart Tasks.

Szybko, wydajnie i efektownie

Nowa generacja urządzeń wielofunkcyjnych HP Office Jet Pro to znaczący krok w kierunku usprawnienia działania każdej firmy. Dotykowy wyświetlacz ułatwia obsługę. Aplikacja mobilna umożliwia przesyłanie oraz drukowanie z każdego miejsca z dostępem do Internetu w jakości 4800 × 1200 dpi przy druku w kolorze na papierze HP Advanced Photo. Tak wysoka rozdzielczość przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Urządzenie posiada dwa podajniki, a o tym, którego będziemy używać, możemy zdecydować zdalnie z poziomu smartfona. Drukarka może służyć nie tylko do przygotowywania klasycznych druków, ale również np. materiałów reklamowych. Skanowanie z szybkim dupleksem oraz błyskawiczne dwustronne drukowanie przyspiesza działanie, ponieważ sprzęt wyposażony jest w dwa skanery pracujące jednocześnie na pojedynczej kartce papieru. Ponadto drukarka sama wykrywa, czy w podajniku czekają kolejne arkusze do zeskanowania. Urządzenie jest przy tym nie tylko wydajne, ale i stylowe. Nie zabiera wiele miejsca, a lokalizacja portów zapewnia wygodną obsługę.

Wygodnie i przy tym bezpiecznie

Mimo działania na urządzeniach mobilnych i przesyłania dokumentów online system HP zapewnia wysoki standard bezpieczeństwa. Pamięć drukarek jest chroniona, podobnie jak pliki w aplikacji mobilnej. Dzięki temu bez obaw możemy skanować i wysyłać dokumenty zawierające wrażliwe lub poufne dane. Wszystkie te cechy pozwalają skupić się na najważniejszych firmowych zadaniach, a także zmniejszyć codzienny stres spowodowany zbyt dużą liczbą obowiązków i krótkim terminem ich realizacji. Dzięki urządzeniom HP szybciej uporamy się z biurokracją, żeby mieć więcej czasu na przebywanie z bliskimi.

Previous Reklamowe oklejanie samochodów
Next Zanim zwiążesz się na dłużej.. sprawdź swojego finansowego partnera

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Projekt Centralnego Portu Komunikacyjnego nabiera tempa

Zmiana specustawy, która ma skrócić procedury administracyjne, przygotowanie wieloletnich ram finansowania oraz rozpoczęcie procesu wykupu gruntów i wyboru doradcy strategicznego – to najważniejsze zadania na 2020 rok związane z budową Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Wiadomości

Jak napisać dobry list motywacyjny – 10 rzeczy, które musisz wiedzieć

Czy ktokolwiek w ogóle czyta listy motywacyjne? Okazuje się, że tak! Jak zapewnia Michał Środa, specjalista ds. rekrutacji GoWork.pl, dla wielu rekruterów są one najważniejszą częścią aplikacji, ponieważ bardzo wiele

Wiadomości 0 Comments

Ergonomia ponad wszystko

Organizując biuro, jedną z najważniejszych decyzji, a właściwie cały ciąg szalenie ważnych decyzji, będzie dotyczył tego, jakich mebli użyjemy do jego wyposażenia. Będziemy mogli mieć tutaj bardzo wiele różnych priorytetów,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post