Czy można wziąć pożyczkę nie mając stabilnego dochodu?

Czy można wziąć pożyczkę nie mając stabilnego dochodu?

Dla wielu osób wzięcie pożyczki nie jest kwestią wyboru, a koniecznością, wynikającą z problemów finansowych. Problemy związane z zatrudnieniem, niespodziewane wydatki, konieczność spłaty innych zobowiązań to sytuacje, które niejako mogą zmuszać do poszukiwania zastrzyku gotówki. W przypadku niestabilności, związanych z dochodami dobrym rozwiązaniem są pożyczki bez zaświadczeń o dochodach.

  1. Na czym polegają pożyczki bez zaświadczeń o dochodach?
  2. Na jakich stronach można znaleźć pożyczki bez zaświadczeń o dochodach?

Zastanówmy się zatem, na jakiej zasadzie działają tego typu pożyczki.

Na czym polegają pożyczki bez zaświadczeń o dochodach?

Pożyczki bez dochodu bardzo często są przez pożyczkodawców nazywane pożyczkami na dowód lub kredytami na dowód. Nie wymagają one przedstawienia dokumentów, dotyczących zatrudnienia klienta. Jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty. Ponadto firmy, udzielające pożyczek deklaracji na temat miesięcznych przychodów, aby móc określić szansę regularnej spłaty. Aby otrzymać pożyczkę na dowód, należy mieć ukończone osiemnaście lat, być obywatelem Polski, posiadać aktywny numer telefonu oraz konto bankowe. Zatem pożyczka bez zaświadczeń o dochodach jest doskonałym wyborem dla rencistów, osób na emeryturze, osób pracujących dorywczo czy pobierających stypendia bądź alimenty.

Na jakich stronach można znaleźć pożyczki bez zaświadczeń o dochodach?

Pożyczki prywatne bez zaświadczeń o dochodach dostępne są na wielu różnych stronach. Jedną z ciekawszych jest https://bezdochodu.pl/. Strona ta dedykowana jest przede wszystkim pożyczkom bez zaświadczeń o dochodach. Przejrzysta, estetyczna szata graficzna sprawia, że przeglądanie tej witryny jest wygodne, przyjemne i intuicyjne. Co ważne, znaleźć można tutaj regularnie aktualizowany ranking najlepszych pożyczek bez dochodu. Jest to szczególnie istotny fakt dla tych, którzy cenią sobie oszczędność czasu i nie mają możliwości samodzielnego przeglądania tysięcy dostępnych ofert. Ponadto na stronie znaleźć można ranking darmowych pożyczek oraz pożyczek dla osób zadłużonych, a także opinie klientów.

Pożyczka bez dochodu może być ratunkiem dla osób zatrudnionych na podstawie umowy, która nie pozwala na wzięcie kredytu w banku. Sprawdzona oferta, znaleziona na zaufanej stronie może pomóc „stanąć na nogi” zadłużonym, bądź borykającym się z problemami, związanymi z zatrudnieniem. Warto przyjrzeć się w szczególności darmowym pożyczkom bez zaświadczeń o dochodach i przy pomocy takiego zastrzyku gotówki zawalczyć o lepsze jutro.

Previous Wybór brokera – czym się kierować?
Next Jakie meble biurowe wybrać do małego biura?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Nowe mieszkania i lokale użytkowo-usługowe w centrum Warszawy

Nieruchomości to inwestycja na długie lata, a niejednokrotnie całe życie. Dlatego wybór odpowiedniego lokalu użytkowego, usługowego, czy apartamentu jest niezmiernie istotny. Jednym z najważniejszych atutów nieruchomości jest jej korzystna lokalizacja.

Wiadomości 0 Comments

Większa rata to nie największy problem „frankowicza”

Decyzja szwajcarskiego banku centralnego (SNB) o uwolnieniu helweckiej waluty od kursu euro spadła jak grom z jasnego nieba na ponad 0,5 mln polskich kredytobiorców posiadających zadłużenie nominowane we franku szwajcarskim.

Wiadomości 0 Comments

Logo FSC to przykład jak zyskać większe zaufanie klientów

Coraz więcej klientów wybierając firmę do współpracy albo sklep, szczególnie internetowy, zwraca uwagę nie tylko na cenę danej usług czy produktu, ale również inne elementy. W przypadku sklepu ważna jest

Wiadomości 0 Comments

Szybki kredyt przez Internet – czy zawsze bezpieczny?

Coraz częściej decydujemy się na kredyty zaciągnięte przez Internet. Jakie są początki udzielania tego rodzaju usług? O co zadbać, aby pieniądze pożyczone na tej drodze były bezpieczne? Sprawdź, zanim zaciągniesz

Wiadomości 1Comments

Sprzęt IBM – milowy krok w rozwoju technologii informatycznych

Amerykańskiego przedsiębiorstwa IBM z siedzibą w Armonk (stan Nowy Jork) nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, jednakże nie wszyscy znają historię tego giganta od wielu lat działającego w branży nowoczesnych technologii.

Wiadomości 0 Comments

Jakie funkcje musi mieć dobry router pod telefonię VoIP?

Podczas gdy analogowe systemy telefonii stacjonarnej odchodzą w zapomnienie, nowoczesne systemy telekomunikacyjne oparte na technologii VoIP mają się świetnie. Doskonała jakość połączeń, wygoda użytkowania i szeroki wachlarz dodatkowych funkcji to

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź