Czy tabletki na powiększenie penisa mogą stanowić alternatywę dla operacji?

Czy tabletki na powiększenie penisa mogą stanowić alternatywę dla operacji?

Zabieg chirurgiczny jeszcze do niedawna był jedynym sposobem z którego mogli skorzystać mężczyźni chcący powiększyć swojego penisa. Niestety wysoka inwazyjność zabiegu i możliwość wystąpienia powikłań pooperacyjnych a także wysoka cena sprawiają, że panowie coraz częściej szukają alternatywnych sposobów na uzyskanie dodatkowych centymetrów w rozmiarze członka. 

Medycyna estetyczna zapewnia również możliwość pogrubienia prącia przy pomocy specjalnego żelu na bazie kwasu hialuronowego lub przy pomocy własnego tłuszczu. Zabiegi tego typu również cieszą się dużym zainteresowaniem jednak wysoka cena sprawia, że nie wszyscy panowie mogą sobie na taki zabieg pozwolić.

Zdecydowanie tańszą alternatywą są tabletki na powiększenie penisa na bazie naturalnych składników jak member xxl czy penisizexl, których dzialanie polega na zwiększeniu dopływu krwi do ciał jamistych członka. 

W tym artykule omówimy to jak działają tabletki na porost członka oraz czy ich stosowanie może wiązać się z wystąpieniem działań niepożądanych.

Na czym polega chirurgiczne wydłużenie członka?

Operacyjne powiększenie penisa polega na nacięciu więzadeł wieszadłowych utrzymujących niewielką część prącia w wewnątrz ciała. Dzięki zabiegowi można uzyskać wydłużenie penisa od 2 do 5 cm. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym, a po jego zakończeniu należy zrezygnować na jakiś czas z aktywności fizycznej.

Aby utrzymać uzyskane dzięki operacji wydłużenie konieczne jest noszenie specjalnego urządzenia rozciągającego. Po zabiegu mogą również wystąpić powikłania pooperacyjne jak utrata czucia czy zaburzenia erekcji. Sprawia to, że coraz częściej panowie decydują się na inne, mniej inwazyjne sposoby powiększania penisa.

W jaki sposób działają tabletki na powiększenie penisa jak member xxl czy penisziexl?

Tabletki na powiększenie pensia jak member xxl (https://medsense.pl/member-xxl/) czy penisizexl działaja na zasadzie regularnego dostarczania do organizmu substancji nasilających rozkurcz naczyń krwionośnych.

Poprzez działanie rozkurczowe do ciał jamistych członka może przedostać się większa ilość krwi co w konsekwencji według producentów  tego typu środków ma doprowadzić zwiększenia masy penisa na całej jego powierzchni (długość oraz obwód).

Czy stosowanie tabletek jest bezpieczne?

Według zapewnień producentów, tak. W składzie tego typu środków znajdziemy najczęściej naturalne substancje jak l-arginina, buzdyganek naziemny, palma sabałowa czy żeń-szeń, które dla zdrowych mężczyzn są bezpieczne. Należy jednak uważać na możliwość wystąpienia reakcji alergicznej, która może być wynikiem nadwrażliwości na któryś ze składników produktu.

W przypadku problemów ze zdrowiem jak np. cukrzyca czy chora wątroba należy zachować ostrożność i najlepiej skonsultować z lekarzem chęć stosowania suplementów na porost penisa.

Podsumowanie

Swoją popularność tabletki na powiększenie pensia zawdzięczają przede wszystkim prostocie stosowania, przystępnej cenie i uniwersalnemu działaniu (poprawa potencji). Musimy jednak wziąć pod uwagę, że efekty nie są natychmiastowe, nie mamy również gwarancji, że uzyskane rezultaty będą dla nas satysfakcjonujące.

Previous Opakowania tekturowe
Next Od czego zależy udana impreza integracyjna Twojej firmy? Najważniejsze okazuje się miejsce.

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Przegląd regałów magazynowych, dlaczego jest konieczny?

Prowadzenie magazynu w praktyce oznacza konieczność zadbania nie tylko o odpowiednie warunki składowania towarów. Niezbędne jest też stworzenie bezpiecznych warunków pracy, w której obsługa jest narażona na wiele czynników ryzyka.

Wiadomości 0 Comments

Dążenie do doskonałości i doskonałych zarobków, czyli polskie trendy na rynku szkoleń

Niezaprzeczalnym faktem jest, że skończenie studiów nie daje pewności znalezienia wymarzonej i dobrze płatnej pracy. Dyplom ukończenia uczelni ma dla pracodawcy znaczenie głównie w przypadku, gdy pracownik podejmuje pierwszą pracę.

Wiadomości 0 Comments

Syntetyczne oleje silnikowe najchętniej wybierane przez polskich kierowców

Syntetyczne oleje silnikowe są największą grupą produktów olejowych w Polsce – mają prawie 16,3 proc. udziału w całym rynku. Segment ten notował największą dynamikę wzrostu na przestrzeni ostatnich 10 lat. Ze względu na

Wiadomości 0 Comments

Zapachy pór roku

O tym, by dobierać perfumy w zależności od wieku czy też wizerunku słyszał prawie każdy, ale czy nie lepiej dobierać zapachy w zależności od pory roku? Sięganie po różne kompozycje

Wiadomości 0 Comments

Programiści najbardziej pożądanymi pracownikami na rynku. Ich zarobki idą w górę

Digitalizacja firm wymaga różnych prac programistycznych, dlatego zapotrzebowanie na informatyków rośnie. W Polsce lukę szacuje się na 50 tys. osób, ale globalnie nawet na 2 mln wakatów. Możliwość rozwoju i atrakcyjne

Wiadomości 0 Comments

10 korzyści z przyjmowania płatności bezgotówkowych

Wszędzie wokół słyszysz o zaletach płatności bezgotówkowych, ale ciągle zastanawiasz się, czy to na pewno właściwe rozwiązanie dla Twojego biznesu? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, jakie korzyści możesz osiągnąć,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to skomentuj post

Zostaw odpowiedź